Jump to content

delaa

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  344
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

delaa last won the day on November 12 2018

delaa had the most liked content!

Community Reputation

171 Good

About delaa

 • Rank
  Altair

Kontakt

 • Strona WWW
  https://youtu.be/I1fp-jHuYQw
 • Facebook / Messenger
  https://www.facebook.com/delaafargis/

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ok czyli wg. waszych opini są różnice jeśli chodzi o fotografowanie. Chętnie wyslucham jeszcze jakichś opinii... Ale pojaiw sie pytanie czy nie lepiej kupić sobie jakiegoś maka po prosu i nie kombinować.... Rozglądam się. Dziękuję za info.
 2. Dzień dobry, no właśnie - chciałbym "porobić" Księżyc a nie uśmiecha mi się kupno drugiej tuby z dłuższą ogiskową. Co bedzie fajnie pasować? ASI120 i ASI071 jako detektory w razie czego. Chyba że barlow to ślepy zaułek? Pozdr.
 3. Znowu poczułem się gorszy ;-) Tak ma to forum ;-)
 4. Najzwyklejszy TS65Q, ja wiem że ślepy, ale stawiam i działa na APSC mam rogi lepsze niż powyższy ;-)
 5. Adamie - dziekuję za rogi. Fajny instrument moze być przy odrobinie uwagi, wniosek jednak mam taki, że mam bardzo dobre szkło (też dzięki Twojej pomocy ;-) i jeśli wielokrotnie nie zwiększę nakładu finansowego to zostanie jednak ze mną;-)
 6. 1600 i 3200 dla tej puszki wypada najlepiej - nizsze szumią.... 6400 jest też w sumie spoko a zaoszczędzi czas ;-) A6000 nie jest niestety isoinvariant.
 7. Zazwyczaj służy do chłodzenia radiatora odbierającego ciepło z peltiera. Więc jak chłodzenie jest wyłączone to bez znaczenia. Matryca nie ma kontaktu z radiatorem w sposób bezpośredni...
 8. Przecież to jest komentarz dotyczący autora a nie zdjęcia, to forum tak ma ;-)
 9. Nie poddawaj się ;-) Środek Poznania, z balkonu w bloku na wielkim osiedlu, kolorowa kamera... Coś widać. Jest gdzieś tu wątek jak walczyłem.
 10. Dzień dobry - mój debiucik w takiej formie. Niebo jest gwiazdy są elektronika jest i trochę gitar - zapraszam ;-) Płytka się tłoczy i będzie na dniach - jestem zadowolony z obrot sprawy.
 11. Wcześniej wychodził brzydki banding przy wyciąganiu. Nie znajdę... ;-) przepraszam jestem leniem patentowanym.
 12. Dzień dobry - też mam starą ;-) Moja, albo mój sposób postępowania z klatkami - nie lubi biasów, robią się dziwne rzeczy, darki, flaty, i darki do flatów, w sumie wychodzi na to samo - ale bardzo krótkie biasy rozwalały stacka. Mam, lubię, na balkon dobra ;-) Pozdr.
 13. Może komuś coś się potłukło ? Kupię ww. oprawę. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.