Jump to content

delaa

♥ Konto Płatne
 • Content Count

  332
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

delaa last won the day on November 12 2018

delaa had the most liked content!

Community Reputation

165 Good

About delaa

 • Rank
  Altair

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.youtube.com/channel/UCHCHcmsMSHDj4BiMOlal-yg
 • Facebook / Messenger
  https://www.facebook.com/delaafargis/

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wcześniej wychodził brzydki banding przy wyciąganiu. Nie znajdę... ;-) przepraszam jestem leniem patentowanym.
 2. Dzień dobry - też mam starą ;-) Moja, albo mój sposób postępowania z klatkami - nie lubi biasów, robią się dziwne rzeczy, darki, flaty, i darki do flatów, w sumie wychodzi na to samo - ale bardzo krótkie biasy rozwalały stacka. Mam, lubię, na balkon dobra ;-) Pozdr.
 3. Może komuś coś się potłukło ? Kupię ww. oprawę. Pozdrawiam.
 4. ^ Ostatnie zdanie zamyka sprawę ;-) Co nie zmienia faktu, że jak mam prowadzenie w granicach x[arcsec] to takie ono po prostu jest, a jakie ono jest w odniesieniu do skali obrazowania - to mówi o prawdopodobieństwie otrzymania sensownych klatek...
 5. Są dośc mocno skręcone, więc chyba idą razem ;-) sekunda łuku jest dla mnie sekundą łuku... czy się mylę ?;-)
 6. ???? Nie rozumiem... ale tak ja napisałem jestem "mało biegły", u mnie się nie da rozłączyc osi ... może się czegoś nauczę . Bez problemu prowadzi mi z sumarycznym RMS w okolicach 0.7''
 7. Dzień dobry, to ja mam zepsuty AZ-EQ5, a chyba zepsuł mi go Janusz (świeć Panie), przy skali ok. 2.4. Z guidingiem prowadzi 15 min bez problemu, dłużej mi się nie chciało, bo bez sensu i miasto. USB wbudowane i brak kombinacji mnie przekonały, bo jestem "mało biegły" :-) pozdr.
 8. Jakie tam są obiektywy CS ? Ogniskowa ? Pozdr.
 9. Nie ma sensu, :-) jeden kolega pokupował, i 95 % jego wpisów na tym forum zaczyna się od słów "mam problem z..." Mi nie chodzi o to żeby nie rozumieć co się robi tylko o to żeby nie tracić czasu ufając we własne wyobrażenia dotyczące tego co jest dobre a co złe.... Taka filozofia. 1 Trzeba stackowac bo to działa 2. Trzeba słuchać kolegów którzy pokazują dobre zdjęcia - bo oni potrafią to robić. 3 . Nic więcej nie potrzeba... Pozdrawiam. Zawsze macham przed zdjęciami czarną szmatą przed ustawieniem na biegun. Z tym kurczakiem to jakaś miejska legenda, nie łykami tego.
 10. Dzień Dobry ! Myśl - ogólna - bo pojawiły się wiaderka.... krtóre mnie zainspirowały. Starasznie zazdroszczę, niektórym ze maja czas na robienie czegos "na pól gwizdka"... (zastanawianie się nad sensem stackowania), skoro znakomita wiekszośc robi to tzn, stackuje ;-) Taka wiara w siebie że odkryję moze coś nowego ... bez sensu w sytuacji kiedzy w dzisiejszym swiecie na 100% "znajdzie się Azjata który zrobi to lepiej"... diver - co do Twojego zapisu że najpierw chcesz "popróbować i po kolei", jak byłem młodszy to miałem dziewczynę, wielkie love, postanowiłem ze najpierw bedziemy się spotykac, później będziemy trzymac sie za ręce (po jakimś czasie), następnie być moze zaczniemy sie całować - w policzek - na dzień dobry, dowidzenia i przy składaniu życzeń... a póżniej to czas pokaże... Cała koncepcja padła - bo ona chciała od początku duuużo więcej, i dostała to od mojego kolegi ;-) - tyle ją widziałem. Szkoda czasu na rozkminę tego co juz dawno ktoś rozkminił i na 100% zrobił to lepiej, szkoda pogody i czasu, czas w dzisiejszym świecie jest najcenniejszy. Obyś zdążył "pocałowac w usta" zanim panna się zniechęci... Pozdr.
 11. Ale to jest tylko sposób wyświetlania wykresu.... a nie traktowania materiału, moim zdaniem...
 12. Ok Kirien - dzięki, poza kablem o którym piszesz, nie zauważyłem u siebie tych objawów, ale może za mało "porobiłem" ledwo 30 godzin popracował + z 5 godzin testów.
 13. Możesz napisać w 5 zdaniach dlaczego ? Pozdr.
 14. Mój subtelny żart, niestety ominął Twój ośrodek poczucia humoru... przykro mi... że tak odbierasz świat. Że cokolwiek to hejt... ehh
 15. Mój subtelny żart, niestety ominął Twój ośrodek poczucia humoru... przykro mi
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.