Jump to content

delaa

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  337
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

delaa last won the day on November 12 2018

delaa had the most liked content!

Community Reputation

169 Good

About delaa

 • Rank
  Altair

Kontakt

 • Strona WWW
  https://youtu.be/I1fp-jHuYQw
 • Facebook / Messenger
  https://www.facebook.com/delaafargis/

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zazwyczaj służy do chłodzenia radiatora odbierającego ciepło z peltiera. Więc jak chłodzenie jest wyłączone to bez znaczenia. Matryca nie ma kontaktu z radiatorem w sposób bezpośredni...
 2. Przecież to jest komentarz dotyczący autora a nie zdjęcia, to forum tak ma ;-)
 3. Nie poddawaj się ;-) Środek Poznania, z balkonu w bloku na wielkim osiedlu, kolorowa kamera... Coś widać. Jest gdzieś tu wątek jak walczyłem.
 4. Dzień dobry - mój debiucik w takiej formie. Niebo jest gwiazdy są elektronika jest i trochę gitar - zapraszam ;-) Płytka się tłoczy i będzie na dniach - jestem zadowolony z obrot sprawy.
 5. Wcześniej wychodził brzydki banding przy wyciąganiu. Nie znajdę... ;-) przepraszam jestem leniem patentowanym.
 6. Dzień dobry - też mam starą ;-) Moja, albo mój sposób postępowania z klatkami - nie lubi biasów, robią się dziwne rzeczy, darki, flaty, i darki do flatów, w sumie wychodzi na to samo - ale bardzo krótkie biasy rozwalały stacka. Mam, lubię, na balkon dobra ;-) Pozdr.
 7. Może komuś coś się potłukło ? Kupię ww. oprawę. Pozdrawiam.
 8. ^ Ostatnie zdanie zamyka sprawę ;-) Co nie zmienia faktu, że jak mam prowadzenie w granicach x[arcsec] to takie ono po prostu jest, a jakie ono jest w odniesieniu do skali obrazowania - to mówi o prawdopodobieństwie otrzymania sensownych klatek...
 9. Są dośc mocno skręcone, więc chyba idą razem ;-) sekunda łuku jest dla mnie sekundą łuku... czy się mylę ?;-)
 10. ???? Nie rozumiem... ale tak ja napisałem jestem "mało biegły", u mnie się nie da rozłączyc osi ... może się czegoś nauczę . Bez problemu prowadzi mi z sumarycznym RMS w okolicach 0.7''
 11. Dzień dobry, to ja mam zepsuty AZ-EQ5, a chyba zepsuł mi go Janusz (świeć Panie), przy skali ok. 2.4. Z guidingiem prowadzi 15 min bez problemu, dłużej mi się nie chciało, bo bez sensu i miasto. USB wbudowane i brak kombinacji mnie przekonały, bo jestem "mało biegły" :-) pozdr.
 12. Jakie tam są obiektywy CS ? Ogniskowa ? Pozdr.
 13. Nie ma sensu, :-) jeden kolega pokupował, i 95 % jego wpisów na tym forum zaczyna się od słów "mam problem z..." Mi nie chodzi o to żeby nie rozumieć co się robi tylko o to żeby nie tracić czasu ufając we własne wyobrażenia dotyczące tego co jest dobre a co złe.... Taka filozofia. 1 Trzeba stackowac bo to działa 2. Trzeba słuchać kolegów którzy pokazują dobre zdjęcia - bo oni potrafią to robić. 3 . Nic więcej nie potrzeba... Pozdrawiam. Zawsze macham przed zdjęciami czarną szmatą przed ustawieniem na biegun. Z tym kurczakiem to jakaś miejska legenda, nie łykami tego.
 14. Dzień Dobry ! Myśl - ogólna - bo pojawiły się wiaderka.... krtóre mnie zainspirowały. Starasznie zazdroszczę, niektórym ze maja czas na robienie czegos "na pól gwizdka"... (zastanawianie się nad sensem stackowania), skoro znakomita wiekszośc robi to tzn, stackuje ;-) Taka wiara w siebie że odkryję moze coś nowego ... bez sensu w sytuacji kiedzy w dzisiejszym swiecie na 100% "znajdzie się Azjata który zrobi to lepiej"... diver - co do Twojego zapisu że najpierw chcesz "popróbować i po kolei", jak byłem młodszy to miałem dziewczynę, wielkie love, postanowiłem ze najpierw bedziemy się spotykac, później będziemy trzymac sie za ręce (po jakimś czasie), następnie być moze zaczniemy sie całować - w policzek - na dzień dobry, dowidzenia i przy składaniu życzeń... a póżniej to czas pokaże... Cała koncepcja padła - bo ona chciała od początku duuużo więcej, i dostała to od mojego kolegi ;-) - tyle ją widziałem. Szkoda czasu na rozkminę tego co juz dawno ktoś rozkminił i na 100% zrobił to lepiej, szkoda pogody i czasu, czas w dzisiejszym świecie jest najcenniejszy. Obyś zdążył "pocałowac w usta" zanim panna się zniechęci... Pozdr.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.