Jump to content

Krzysiek T.

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  710
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Krzysiek T.

 1. Dobrze, teraz będę czyścił. Mam procesor PIV 3.2Ghz Prescott, czy wymaga on "profesjonalnego" chłodzenia? Z wiatraków wybrałem dwa: 1. http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17611 2. http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=24686 Który lepszy? I jak się używa tych past termoprzewodzących, na czym wogóle polega ich działanie? Czy polecacie jeszcze jakiś sprzęt do chłodzenia?
 2. Właśnie wyczyściłem mój komputer w środku i chodzi już znośnie Poza tym odkryłem, że jego głośna praca spowodowana jest wiatrakiem od procesora. Czytałem w necie, że wiatraki od Intela pracują głośno i są kiepskie, więc nie jest to żadna nowina. Jak zbiorę trochę kasy to przejadę się na giełdę na Batorego lub do Media Marktu i kupię nowy.
 3. Dzisiaj zabiorę się za rozkręcanie kompa, wcześniej tego nie robiłem bo był na gwarancji Jak przed chwilą zajrzałem w głębię biurka gdzio jest komputer, to włosy mi dęba stanęły - otwory wentylacyjne z boku obudowy są całe w kurzu, kurz aż z nich wystaje na parę centymentrów! I zdając się na moj słuch to właśnie z tego miejsca wydobywa się hałas, czyli tył obudowy z boku. Zaraz rozkręcę go i się przekonam
 4. W zasadzie od momentu kupna, to on nigdy nie chodził cicho:) Ale to co się dzisiaj dzieje to już przesada. Najpierw po włączeniu chodzi normalnie (no czyli troszkę warczy w moim przypadku), ale po 5min to już jest porządny hałas, na dodatek biurko mi lekko drga od tego, sam komputer też drży:/
 5. Cześć, mam problem z moim komputerem. Od dzisiaj zaczął bardzo głośno chodzić, cały czas wydaje taki sam nieprzyjemny dźwięk - po prostu buczy cały czas. Najprawdopodobniej jest to sprawa wiatraka, tylko którego? Czy jego wymiana to trudna rzecz?
 6. Ale kontrast Ten montaż jakiej firmy jest? (Vixen?)
 7. A możesz opisać w jaki sposób zostało między wami uregulowane wykonanie teleskopu? Chyba dostałeś od AK jakieś potwierdzenie, kwit, cokolwiek? To była chyba umowa o dzieło, jeśli nie zostało w niej wspomniane nic o zadatku, to lipa.
 8. Ha, masz rację! art 394 par1 KC W braku odmiennego zastrzeżenia umownego albo zwyczaju zadatek dany przy zawarciu umowy ma to znaczenie , że w razie niewykonania umowy przez jedną ze stron druga strona może bez wyznaczenia terminu dodatkowego odstąpić od umowy i otrzymany zadatek zachować, a jeżeli sama go dała, może żadać sumy dwukrotnie wyższej. Choć na oko to była raczej zaliczka, w końcu gdyby AK brał same zadatki, to by zbankrutował
 9. Jaki duży W jakiej dzielnicy robiłeś te zdjęcia?
 10. Aż strach kupować teraz teleskop. Za parę miesięcy może pojawić się GSO w cenie Synty i wtedy wogóle będzie rozpacz
 11. Uważaj, ta sarna może zwiastować odwrócenie biegunów Ziemii w 2012 roku. Powinieneś czym prędzej zgłosić to do Strefy 11 TVN, wczoraj mówili o takich rzeczach
 12. Dlaczego akurat tam? Przejedź się do Niemiec, Czech, Słowacji, Francji, Anglii, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Szwajacarii, Belgii, Holandii, Luksemburgu, Irlandii - wszędzie opinia o naszym rządzie, Sejmie, Prezydencie jest taka sama. Zadziwiające tylko dlaczego ludzie Twojego pokroju wciąż tego nie widzą.
 13. Może moderator powinien jakoś zadziałać?
 14. Naprawdę świetnie, tylko się zastanawiam czy wszystkie Synty pochodzą z tego samego źródła tzn. z tej samej taśmy produkcyjnej. Zależy mi na tym, żeby Synta kupiona w astroshopie nie była inną Syntą niż ta z DO.
 15. Buahaha, naprawdę świetny kawałek, wysłałem go już znajomym - mam nadzięję, że również będą płakać ze śmiechu tak jak ja Niestety brakuje mi w tym felietonie jednego - dlaczego nie ma tam nic o Żydach, przecież byłoby jeszcze ciekawiej Naprawdę w RM puszczają coś takiego czy jest to robota jakiegoś internauty?
 16. A może to prima aprilis Ale się nabrałem Dzisiaj się dowiedziałem, że w Anglii wolno robić prima aprilisowe żarty tylko do 12:00 czyli do południa. Po tej godzinie ktoś, kto zaserwuje taki dowcip nie może liczyć nawet na odrobinę zrozumienia
 17. Właśnie przed chwilą próbowałem wejść na chomiks.com i co zobaczyłem - stronę główną PiS'u! Jak myślicie czy jest to robota hakera czy kogoś, a raczej czegoś innego? Chomiks był bardzo popularnym serwisem zwłaszcza wśród studentów, każdy dzień zaczynałem od oglądania tego co Artur Kurasiński wymyślił na temat obozu rządzącego. Jeśli jest to robota rządzącego układu, to tylko ośmiesza się jeszcze bardziej , nawet za PRL'u Laskowik mógł szaleć do woli' a władza przymykała na to oko.
 18. Hej, jeśli strona nie wywiązuje się z umowy w terminie, to oczywistym jest możliwość rekompensaty w postaci rabatu. Ja bym tak zrobił gdyby firma kazała mi czekać 15 dni. Poza tym zostaw tego Syriusza w spokoju, go fizycznie nie ma, a jak producent oferuje Ci zamiennik na który również masz czekać 10 dni, to znaczy po prostu, że ma Cię gdzieś. Nie daj się robić w balona.
 19. W DO pojawiła się w końcu poczciwa Synta w całkiem przystępnych cenach - Dobson 8" kosztuje tyle co sprowadzony z zagranicy, a 10" kosztuje niewiele więcej niż 8" w Astrokraku:D
 20. Oby w maju naród nie popełnił tego samego błędu co pół roku temu
 21. Czy przytaczając takie głupoty myślisz, że ktokolwiek uwierzy w artykuł z nic nie znaczącego szmatławca?
 22. Prawie w każdej Twojej wypowiedzi powtarza się ten sam zwrot "zobaczymy co komisja wykaże". Czy jesteś aż tak zdeterminowany w oczekiwaniu na afery i nieprawidłowości które wykaże by sądzić, że będą jakiekolwiek rezultaty jej pracy? A może znowu zakończy swój żywot tak jak poprzednia z raportem pana Z. napisanym bez jakichkolwiek podstaw do osądzania kogokolwiek. Mimo, że nie nigdy nie lubiłem Wałęsy, to muszę mu przyznać rację w tym co mówił na temat Kaczyńskich przed wyborami - ich jedynym celem w życiu jest rozliczanie, nieważne czy dziennikarzy, bankowców, prawników, wszystko byle by odw
 23. Jak byłem na wakacjach, to sąsiadka zapukała do drzwi i jak jej otworzyłem, to rówież nazwała mnie antychrystem Jakie masz dowody na to, że Kwach to antychryst - ma 666 na głowie? JPII sam zaprosił Kwaśniewskiego do Papamobile podczas swojej pielgrzymki do Polski, ten gest jednoznacznie potwierdzał jego nastawienie do b. prezydenta i ma on prawo być świadkiem aktów świętości JPII. Stosunki prezydent - Kościół za Kwacha układały się dobrze, nie zapominaj, że Konkordat został ratyfikowany przez Kwacha wbrew opinii partii z której się wywodzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.