Jump to content

Tayson

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  6,184
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Tayson last won the day on June 6

Tayson had the most liked content!

Community Reputation

4,521 Excellent

About Tayson

Kontakt

 • Strona WWW
  astrozdjecia.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Wołomin

Recent Profile Visitors

19,225 profile views
 1. Przecież wersja LE jest darmowa....
 2. To fajnie dziala jak na zdjeciu sa pojedyncze galaktyki bez mglawic i IFNow. odejmowane tlo nie moze zawierac elemntow mglawicy próbowales uzyc mocniejszego blura np 200 zamiast 43? mozesz pokazac porownanie sztuczny flat w Ps vs Dynamic Bacground Extraction w Pixinsight LE?
 3. Wez sobie Kuba zobacz jaki sprzęt używa Jolo. Powinien Cię zainteresować.
 4. Nagraj film jak to obsługiwać :-)
 5. Zestakuj suma kolejne klatki. Będzie widać czy to po ditherze jeżeli kreski będą łączyć gwaizdki.
 6. Panowie, wracają do głównego tematu.... Dziękuję.
 7. A. Dlaczego nie mozesz przeprowadzic alignacji na 3 gwiazdy? Nie znasz ich nazw, czy ogranicza balkon? B. Ja ioptrona steruje z PC. Sequence Generator Pro 3 automatycznie wykonuje goto na opbiekt, automatycznie rozpoznaje kadr, automatycznie wykonuje korekty o wykryty błąd i ogólnie wszystko pozostałe również robi automatycznie : )
 8. Hej. Mozecie powiedzieć jak to widzicie? Ja słyszałam o: - materiałach ognioodpornych np dla strażaków - teflonowi - cienkiej folii aluminiowej do chociażby pakowania żywności. Co jeszcze?
 9. Taki trochę mało polski, ale....
 10. Instrukcja_obsługi_montażu_iOptron25C_j_polski_po_zredagowaniu.pdf
 11. Zagladales wogole do manuala montażu? Warto. Link do fejsowej grupy. https://www.facebook.com/groups/301882770351352/permalink/404387643434197/
 12. Zimowy, domyślny nasz czas to +1 do UTC, a letni +2h do UTc, więc do naszego dodajesz +1 i masz letni. Edit. DST dla nas to +1h.
 13. DST day saving time, czyli poprostu czas letni po polsku. Dziury w szynie wywiec sobie sam. 5min roboty. nie ma sensu głębiej się w to bawić. Ważne żeby wyszły w linii.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.