Jump to content

Mitek

Biznes
 • Content Count

  1,785
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

111 Good

1 Follower

About Mitek

 • Rank
  Społeczność AP
 • Birthday 08/25/1983

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  Goleniów
 • Zainteresowania
  Astronomia, Astrofoto, technika, maszyny
 • Sprzęt astronomiczny
  145/950 własnej produkcji, EQ6 Lustrzanka cyfrowa Canon, Nikon CP 4500, Mak 90/1250, Zeiss Telementor, masa złączek, pierścieni, obejm, dovetaili, pierścieni pośrednich własnej prod. ..

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oddałem Ci kasę i w tym wątku nie wskazałem że chodzi o Ciebie ani nie przenoszę prywatnych rozmów na publiczne forum. Dlaczego to robisz?
 2. Nie podałem Twoich personaliów więc nic nie muszę.. Sam wyskoczyłeś...
 3. Do sprzedania dwie złączki, z tego pierwsza składa się z 3 części. (bo ma zakres regulacji) 1. Złączka -z jednej strony gwint M48x0,75 męski z drugiej strony M48x0,75 żeński. Długość minimalna z kontrą 18,20mm, długość maksymalna z kontrą 25mm Cena 120zł 2. Pierwsza strona M 48x0,75 -druga strona M42x0,75 (T2) -Grubość kołnierza (radełkowanego 1mm) -Cena 60zł Ceny okazyjne - przynajmniej tak mi się wydaje. Sprzedaje tanio bo Kolega zrezygnował z ich kupna ze względu na brak radełka na tym gł. pierścieniu. (No koments) Możliwość poprawek typu skrócenie lub co kol wiek ale radełka już nie zrobię, bo zdeformuje się bardzo wysokiej normy tolerancja wykonana złączki. ucenie lub co innego.
 4. Jeśli masz suwmiarkę to zmierz średnice i napisz na forum ,to postaram się odpowiedzieć dlaczego się nie wkręca..
 5. Przerabiasz aparaty za ponad 6tysi a szkoda Ci piętnastaka na wysyłkę paczki? Zmienili bo wielu leci z Pocztą w kulki wysyłając to co powinno być w paczce listem.
 6. Miałem kiedyś fotopułapkę. Zasilałem ją zewnętrznym akumulatorem o większej pojemności niż dedykowane baterie bo szybko siadały i diody IR słabo świeciły. Nagrywałem kąpiące się dziki w lesie w grzęzawiskach, o każdym ruchu byłem powiadamiany zdjęciem na telefon. Fajna sprawa. Pamiętaj ,ze oczy w oświetleniu IR wyglądają koszmarnie. W przypadku niezadowolenia z diod IR tych montowanych w kamerce można dodatkowo doświetlić scenę zewnętrznym oświetleniem IR.
 7. UE zmierza bardzo małymi kroczkami do totalnej kontroli paragrafami każdej dziedziny życia obywatela. Zanim weszliśmy w ten tzw. Eurokołchozu mieliśmy 2 tomy prawa, teraz mamy od ziemi po sufit rożnych rozporządzeń biurokratów oderwanych od realiów życia codziennego. Wiele dyrektyw, w tym znana dyrektywa o broni zmierza właśnie w tym kierunku. To nie jest tylko ACTA II .Duch EU mi się nie podoba. Wszystko ogrodzone, obkamerowane, obwarowane, w dodatku psychika ludzi się zmienia w złym kierunku, dzisiaj w PL nienormalnym i niewyobrażalnym jest iść do sąsiada pożyczyć kilo cukru, kiedyś normalka, wystarczy, że otworzysz piwo na mieście i zaraz jadą bo jest monitoring. Kiedyś rozładował mi się akumulator, dzwonię po Straż Miejską a oni się pytają na jakiej ulicy jestem a ja im ,ze nie bardzo wiem, to oni do mnie : "Pomacha Pan ręką to będzie my wiedzieć, ze to Pan";) Odległy krok bo pewnie odległy ale kiedyś wymyślą chipy dla ludzi i powiedzą ,że to słuszne bo dla bezpieczeństwa- zawsze będą wiedzieć gdzie jesteś, i wielu to łyknie. Wielu ludzi nie widzi zagrożenia i się cieszy bo sypną parę groszy na drogi itp.
 8. Niebawem wstawię, muszę kupić najpierw namiot bezcieniowy. Wstawię także test pokazujący wyższość połączeń gwintowych nad Clampingringami, przy pomocy czujnika zegarowego.
 9. dla mnie to co najmniej podejrzane, że dygnitarze Europejscy nagle zaczęli się troszczyć o "artystów"... Najprawdopodobniej w tym wszystkim chodzi o coś znacznie więcej... Widzę wielu dało się oszukać i nabrać na ich propagandę i oficjalne stanowisko.
 10. Nie kop jej, tylko w tej sprawie napisz do Mitka z forum.;)
 11. Mitek z Astropolis dorabia takie złączki;) Napisz do niego.
 12. To jest tak, że balansowanie siłą docisku obydwu śrub ale umiejętne "potrafi poprawić znacznie osiowość." Kiedyś robiłem testy na wyciągu Baadera dlatego się tym dziele. Czujnik jest z dokładnością do 0,001mm. dlatego robi się taki helikopter;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.