Jump to content

Adamo

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  5273
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Adamo last won the day on September 25 2018

Adamo had the most liked content!

Community Reputation

2170 Excellent

About Adamo

 • Rank
  Astrofotograf, Komeciarz
 • Birthday 06/22/1971

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.allsky.pl/
 • Facebook / Messenger
  GG:794590
 • Skype
  adamok

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyna
 • Skąd
  PTMA-Lublin
 • Zainteresowania
  Astronomia

Recent Profile Visitors

4009 profile views
 1. Witajcie Już w przyszłym tygodniu kolejny nasz zlot w dobie Covida. W takim przypadku biuro zlotu będzie samoobsługowe a co za tym idzie każdy z Was powinien pamiętać gdzie leżakuje podczas spoczynku (nie wiecznego ). Pakiety startowe będą do odebrania w budynku recepcji w oznaczonym miejscu jako "biuro zlotu". W pakiecie mamy identyfikator z obowiązkiem noszenia oraz w nagrodę kubek w ilości sztuk 1. W razie czego, rzecz jasna, jestem pod telefonem oraz "live" na zlocie. Dla osób będących po raz pierwszy: - Uroczyste otwarcie zlotu w piątek o 11:00 jest obowiązkowe i odbędzie się na zewnątrz koło boiska i basenu. - Dostaniecie opiekuna, który Was wprowadzi w tajniki zlotu. MadziaM (olsza1) - Obiekt mamy na wyłączność więc jesteśmy sami dla tego tylko identyfikatorami się wyróżniamy w stosunku do ewentualnych obcych. - Piątkowy Grill-Party jest w cenie zlotu, sobotni grill jest echem po grilu piątkowym i co zostani i mamy na zbyciu przynosimy i wykorzystujemy. - Na zlocie wszyscy mówimy sobie po imieniu, nie ma PANowania. Tym razem uroczyste otwarcie zlotu będzie bez szampana ale proszę wszystkich o przybycie bo mam do przekazania parę ważnych wiadomości. Po raz pierwszy na zlocie odbędzie się spotkanie warsztatowe pt "kobieta na zlocie", spotkanie, rzecz jasna, będzie tylko dla kobiet a organizatorem spotkania będzie MadziaM (olsza1). Wszystkie informacje dotyczące terminu spotkania przekażemy na otwarciu zlotu w piątek o 11:00. Nie muszę dodawać, że na zlot przyjeżdżamy zdrowi i zdrowi wyjeżdżamy. Maseczki obowiązują tylko w recepcji i na stołówce oraz na prelekcjach. Osoby mające zaświadczenie "covid free" nie muszą nosić maseczek. Pamiętajcie też o prelegentach, oni przygotowują prelekcje dla was. Nie mogę się doczekać kiedy was zobaczę a nowicjuszy poznam Zapisy na zlot są już zamknięte ale jeśli ktoś chcę dołączyć we środę to można się zapisać. Recz jasna, jeśli ktoś chce w ostatniej chwili dołączyć proszę o info na zlotowego maila. Jak macie pytania to śmiało piszcie. Wydaje mi się, że to by było na tyle.
 2. Identyfikatory już gotowe. Zawsze są identyfikatory. Skrót SE oznacza second edition :) Czyli robimy grilla i przy okazji pozbywamy się żarcia żeby nie zabierać do domu a przy okazji jest impreza :)
 3. Program Zlotu "Roztocze 2020" czwartek 17 IX: - przyjazd i zakwaterowanie uczestników - 18:00-20:00 kolacja - Czas wolny piątek 18 IX: - 8:00-10:30 Śniadanie - 11:00 Uroczyste otwarcie XV Zlotu - 13:00 Marek Setlak „Montaże 10micron jako alternatywa dla ASA " - 15:00 Piotr K. „Co widać na niebie – podstawowe informacje” - 16:00 - 18:00 Obiadokolacja - 19:00 VirtualQuest – „wirtualna podróż w kosmos z gogle VR OCULUS” - 21:00 Grill party - Czas wolny sobota 19 IX: - 8:00-10:30 Śniadanie - 11:00 Krzysztof Zbroszczyk - "Astrofotografia mobilna" - 12:30 Piotr K. „Wstęp do obserwacji wizualnych (metodyka i sprzęt)” - 13:30 Koło Fortuny - 15:30 Zdjęcie grupowe ( przed domkiem nr 5) - 16:00-18:00 obiadokolacja - 19:00 VirtualQuest – „wirtualna podróż w kosmos z gogle VR OCULUS” - 21:00 Grill Party SE (bierzemy co mamy ) - Czas wolny niedziela 20 IX: - 7:00-11:00 Śniadanie - Wyjazd uczestników Program może ulec zmianie. Dla wyjaśnienia, virtualquest będzie tylko jednego dnia w zależności od pogody.
 4. Witajcie. Jest nas już 74 osoby i zostało 11 wolnych miejsc. Czekam na chętnych do prelekcji lub paneli otwartych.
 5. No ale nie zatańczysz bo Ciebie nie widzę na liście. No jest nas lekko ponad 60. A miał być kameralny...... :)
 6. Nie jedziemy tam bać się covida. Niech covid boi się nas.
 7. Szykuje się kameralny zlot jest nas 36 w tym 2 prelegentów. Czy jeszcze ktoś coś chce zaprezentować?
 8. No to jest nas 29 :) + jeden prelegent ! Czekamy na przelewy dalej.
 9. Witajcie Czy są chętni do wygłoszenia prelekcji? Temat: dowolny ocierający się o astronomię i fizykę. :) Może może jakiś panel dyskusyjny? Może ktoś z Was był by chętny przygotować coś na temat komety? wyniki obserwacji oraz dotychczasowe zachowanie się komety odkąd była obserwowalna w Polsce?
 10. Moi drodzy. Jeszcze nie ochłonąłem po zlocie wiosennym a już czasu nie wiele pozostało do zlotu jesiennego. Jak na razie wpłaciło mało osób. Jest nas na liście 60 a wpłaciło 15? Bardzo proszę osoby które rezygnują o szybką informację. Oczywiście liczę na to że nikt nie zrezygnuje.
 11. Witajcie Pozostało 30 wolnych miejsc czyli jest nas 50 szt. Przypominam się ws płatności.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.