Jump to content

Adamo

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  5274
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Adamo

 1. Witajcie Dziękuję Wam za tak dobrą frekwencję i wspaniałą imprezę. Pogoda dopisała nam choć hebel był straszny ale co zobaczyłem to już nie da się odzobaczyć Łukasz83, dzięki za pyszne piwo i polecam się na przyszłość. Wszystkim prelegentom dziękuje za chęć przygotowania fajnych prelekcji i zachęcam też innych do podzielenia się swoimi doświadczeniami. Jak zwykle czekam na feedback od Was w sprawach organizacyjnych oraz nowe pomysły. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na wiosnę w maju. Adamo
 2. Witajcie Już w przyszłym tygodniu kolejny nasz zlot w dobie Covida. W takim przypadku biuro zlotu będzie samoobsługowe a co za tym idzie każdy z Was powinien pamiętać gdzie leżakuje podczas spoczynku (nie wiecznego ). Pakiety startowe będą do odebrania w budynku recepcji w oznaczonym miejscu jako "biuro zlotu". W pakiecie mamy identyfikator z obowiązkiem noszenia oraz w nagrodę kubek w ilości sztuk 1. W razie czego, rzecz jasna, jestem pod telefonem oraz "live" na zlocie. Dla osób będących po raz pierwszy: - Uroczyste otwarcie zlotu w piątek o 11:00 j
 3. Identyfikatory już gotowe. Zawsze są identyfikatory. Skrót SE oznacza second edition :) Czyli robimy grilla i przy okazji pozbywamy się żarcia żeby nie zabierać do domu a przy okazji jest impreza :)
 4. Program Zlotu "Roztocze 2020" czwartek 17 IX: - przyjazd i zakwaterowanie uczestników - 18:00-20:00 kolacja - Czas wolny piątek 18 IX: - 8:00-10:30 Śniadanie - 11:00 Uroczyste otwarcie XV Zlotu - 13:00 Marek Setlak „Montaże 10micron jako alternatywa dla ASA " - 15:00 Piotr K. „Co widać na niebie – podstawowe informacje” - 16:00 - 18:00 Obiadokolacja - 19:00 VirtualQuest – „wirtualna podróż w kosmos z gogle VR OCULUS”
 5. Witajcie. Jest nas już 74 osoby i zostało 11 wolnych miejsc. Czekam na chętnych do prelekcji lub paneli otwartych.
 6. No ale nie zatańczysz bo Ciebie nie widzę na liście. No jest nas lekko ponad 60. A miał być kameralny...... :)
 7. Nie jedziemy tam bać się covida. Niech covid boi się nas.
 8. Szykuje się kameralny zlot jest nas 36 w tym 2 prelegentów. Czy jeszcze ktoś coś chce zaprezentować?
 9. No to jest nas 29 :) + jeden prelegent ! Czekamy na przelewy dalej.
 10. Witajcie Czy są chętni do wygłoszenia prelekcji? Temat: dowolny ocierający się o astronomię i fizykę. :) Może może jakiś panel dyskusyjny? Może ktoś z Was był by chętny przygotować coś na temat komety? wyniki obserwacji oraz dotychczasowe zachowanie się komety odkąd była obserwowalna w Polsce?
 11. Moi drodzy. Jeszcze nie ochłonąłem po zlocie wiosennym a już czasu nie wiele pozostało do zlotu jesiennego. Jak na razie wpłaciło mało osób. Jest nas na liście 60 a wpłaciło 15? Bardzo proszę osoby które rezygnują o szybką informację. Oczywiście liczę na to że nikt nie zrezygnuje.
 12. Witajcie Pozostało 30 wolnych miejsc czyli jest nas 50 szt. Przypominam się ws płatności.
 13. Tu mam trochę lepszej jakości foto. Proszę o naniesienie stosownych informacji :)
 14. Astrozloty, Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii oraz wszyscy ludzie dobrej woli zapraszają na 15-ty jubileuszowy, fantastyczny, astronomiczny, jesienny Roztoczański Zlot Miłośników Astronomii "ROZTOCZE 2020". Kraina Nad Tanwią, 17-20 września. Zapisy oraz wszystkie informacje na stronie www.astrozloty.pl Ilość miejsc 80, max 90. Zapraszamy!!!
 15. Witam U mnie też wszyscy zdrowi. Osoby z którymi rozmawiałem będące na zlocie też zdrowi. Jeszcze jedna rzecz. Z cegiełek zebraliśmy około 1000zł do tego dodając 1000 z poprzedniego zlotu mamy około 2000zł. Zdecydowałem że wesprę młody talent w postaci naszego zlotowego muzyka Agatki, która zagrała fajny koncert. Wsparcie polega na darmowym pobycie na następnym zlocie. Resztę kasy przeznaczę na kolejne pomysły które dostanę od Was Mam też już pomysł na wsparcie nowych osób na zlotach. Pomysł pochodzi od Madzi O. Jest pomysł i będziem
 16. Moi drodzy Dziękuję Wam za udział w 17-tym Wiosennym Bieszczadzkim Zlocie Miłośników Astronomii. Długo czekaliśmy ale opłacało się :) Zawsze powtarzam, że bez Was nie było by tego zlotu. Konsekwencją tego przesunięcia był brak koszulek ale udało się zrobić kubki wprawdzie trochę za dużo ale to nic. Na przyszłość proszę jak najszybciej pisać do mnie w sprawie rezygnacji. Mam nadzieje, że wszystko było w porządku i jak zwykle czekam na feedback od Was. Jeszcze nie ochłonęliśmy po wiosennym zlocie a już 1 lipca musimy ruszać z zapisami na jesienny zlot który odbędzie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.