Jump to content

Adamo

Społeczność Astropolis
 • Content Count

  5322
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Adamo

 1. To dziwne, masz wymagania i mało zrozumienia a twierdzisz że jesteś dorosły :) Przyjedź i wyjaśnij swoje wątpliwości jako dorosły człowiek. Jakoś tylko Ty masz dylematy. Zrozum mnie, że organizacja takiej imprezy to nie grill u sąsiadów. Na prawdę nie mam urazy ale mam wrażenie że mnie nie rozumiesz. Musiałem wprowadzić pewne zasady bo inaczej wychodzi bałagan a co za tym idzie kłopoty finansowe a nikt ich nie chce. Pozdrawiam Adamo
 2. Drogi Wampumie, Przyjedź na zlot i przejmij moje obowiązki. Chętnie oddam organizację po 18-tu latach. Zlot to nie jest działalność gospodarcza. Ja też chcę być uczestnikiem zlotu.
 3. Może kiedyś tak zrobimy....:) Pisałem już ale powtórzę, Zlot jest od soboty do wtorku. Planowany był od czwartku do niedzieli jak co roku. Od dawna było tak, że część (mniejsza) przyjeżdżała już we środę przed zlotem aby sobie wydłużyć pobyt w Biesach. W takim przypadku była opcja zapisania się na tą środę (jak było wcześniej) i tak to zostało bo zaskoczyła nas sytuacja z nieco późniejszym odblokowaniem hoteli. Teraz osoby które zapisane były na ową środę mogą przyjechać w piątek późnym wieczorem lub zostać jeden dzień dłużej gdyż zapłacili za jeden dzień dodatkow
 4. Tak ale tylko przez jeden dzień i musisz się zapisać przez system. Muszę mieć twoje dane.
 5. Moi drodzy 20 osób nie określiło się czy przyjeżdża w piątek czy zostaje do środy więc przerzucam te osoby automatycznie na środę. Mam na myśli oczywiście te osoby które zarezerwowały przyjazd we środę. Pozdr Adamo
 6. Witajcie Przypomnę, że zlot trwa od soboty (dawniej czwartek) do wtorku (dawniej niedziela). Sobota (dawniej czwartek) jest dniem zjazdowym zaś niedziele i poniedziałek (dawniej piątek i sobota) to dni zlotowe z zajęciami i dzień kończący zlot to wtorek (dawniej niedziela) Osoby które zapisały się na "przyjazd we środę" mogą przyjechać powiedzmy w piątek lub zostać do środy. Takie są zasady na ten zlot i nie ulegną już zmianie gdyż nie ma na to czasu ani możliwości. Proszę Was o wyrozumiałość gdyż i tak jest to dla mnie duże wyzwanie organizacyjne. Osoby k
 7. Te skrzynki spakuj tak czy inaczej. Przydadzą się i na pewno się nie zmarnują.
 8. Do ogarnięcia. Tylko napisz mi maila abym mógł sobie to odnotować.
 9. Spokojnie, sprawa jest w toku. Dostaniecie maila systemowego w tej sprawie. Oczywiście maila w tej sprawie dostaną osoby zapisane na środę.
 10. Taka sytuacja, nie namawiam. Można zostać dłużej i będzie po równo. Ja postaram się w owy piątek zorganizować kolację.
 11. To nie takie proste. Wszystko musi być czytelne bo potem może się okazać, kasa nie gra i będzie kłopot. Tak jak pisałem mogę taki wyjątek zrobić dla kilku jednej lub dwóch osób. Ustalone jest, że osoby które mają zgłoszoną "środę" będą mogły pojawić się w owy piątek lub przyjechać w sobotę i pozostać do środy. Jeszcze można się dopisać do tej środy i wydłużyć sobie pobyt. Nie ma innej opcji bo ja oszaleje i ucieknę do lasu Dlaczego tak? ano, dlatego, że ośrodek musi wiedzieć ile mają przygotować posiłków na każdy dzień. No i względny porządek muszę mieć.
 12. Wolałbym nie, gdyż wprowadzi mi to chaos w rezerwacjach. W przypadku jednej czy dwóch osób nie ma problemu ale jak każdy zacznie sobie dowolnie przesuwać dni to nikt nad tym nie zapanuje a potem przy rozliczeniu z ośrodkiem może być problem.
 13. Robić rezerwację we środę. Niektóre osoby potwierdzają mi w wydarzeniu środowym !!! Potwierdzamy w wydarzeniu o nazwie Zgoda na zmianę terminu zlotu!!! Kluczowe jest wybranie w opcji "gadżet" zgoda lub jej brak. Potwierdzeniem, że dobrze zrobiliśmy jest mail z kwotą 0 zł !!! Zmiana terminu nie rodzi żadnych kosztów to jest tylko informacja dla mnie że możecie przyjechać. Jest zielone światło na "nocny przyjazd", szczegóły dotyczące godziny będą podane później.
 14. Dokładnie tak. ale z tą opcją piątkową to nasze wstępne dyskusje. Jak dostanę zielone światło z ośrodka to wszystko będzie dokładnie wiadomo.
 15. To zależy bo generalnie nie zmienia to ceny zlotu ale w tym wypadku mogę jakoś to przeliczyć.
 16. Kochani, ale dylematy.... Już wszystko wyjaśnię tylko naleje sobie wina :) ..... Ok, więc tak: Nowy termin obejmuje przyjazd w sobotę (tak jak normalnie był by czwartek) Sprawa przyjazdu o godzinie 0:00 jest otwarta do przedyskutowania z ośrodkiem. Akceptacja terminu jest waszą zgodą tylko i wyłącznie, dlatego tam nie ma żadnej ceny. Wchodzimy w wydarzenia i na samym dole jest: "Zgoda na zmianę terminu zlotu" Tam wybieramy swój domek/pokój i w miejscu gdzie jest wybór gadżetu wybieramy zgodę lub jej brak oraz akceptujemy. Jest to po to, żebym mógł zobacz
 17. Witajcie Moi drodzy, jest już informacja, że hotele i ośrodki wypoczynkowe będą otwarte od 8 maja co nam lekko komplikuje organizację naszego zlotu. Mam propozycję dla Was aby ten zlot przesunąć na termin 8-11 maja, czyli o 2 dni. Wiem, że czasu jest niewiele na zmiany urlopów ale przesunięcie zlotu o miesiąc jest praktycznie niemożliwe. Spróbujmy się się na spokojnie zastanowić nad tym nowym terminem 8-11 lub 8-12 maja. W tym celu utworzyłem w systemie nowe wydarzenie i proszę was wszystkich aby tam wejść i wybrać swoje miejsce oraz zamiast gadżetu wybrać zgodę lub jej brak na no
 18. Witajcie Pracujemy nad tematem. Myślę że do godziny - dwóch dostaniecie informacje i na maila i tutaj na forum. Mamy pewien pomysł, zobaczymy. Nie poddawajcie się :)
 19. Hej mam miejsca na prelekcje więc napisz mi na zlotowego maila szczegóły.
 20. Panowie, czas może być dłuższy tylko muszę wiedzieć ile do ułożenia planu zlotu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.