Jump to content

ade

Społeczność Astropolis
 • Posts

  331
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ade

 1. A czy można już zdradzić kiedy zlot się odbędzie?
 2. To moja zupełnie pierwsza fotka astro. Wszelkie uwagi mile widziane. Canon 40D, Canon 15-85@85/5.6, w sumie ok 30 min materiału, Skywatcher Sky Adventurer, DSS + (dość ostra moim zdaniem) obróbka w PS. Szczerze przyznam, że do DSS wrzuciłem różne zdjęcia, wszystkie o czasie naświetlania 100s, ale różnych ISO, od 100 do 400. Czy tak można? Tak naprawdę to, jako początkujący, porównując do pojedynczych klatek, jestem w szoku zobaczywszy co można wyciągnąć w PS. Nieliczne osoby, które mnie miały okazję poznać na paru zlotach, mogą się domyślać, skąd taki dobór pierwszego obiektu do focenia
 3. Też swietne zdjęcie. A jakiego Ty Łukasz użyłeś sprzętu?
 4. Dzięki. Jak widzę Sky Adventurer daje rady. Poleciłbyś go, czy ma jakieś mankamenty?
 5. Świetne zdjęcie, gdzie i kiedy w ogóle je zrobiliście?? Mozesz podać EXIF?
 6. Sprzedam adapter okularów 2" do wyciągów Skywatchera. W zestawie znajdują się także dwie zaślepki. Cena: 25zł + koszt wysyłki. Pozdrawiam
 7. Witam, Sprzedam krzesło obrotowe, które służyło mi do obserwacji. Używane, ale w bardzo dobrym stanie. Regulowana wysokość między 57 a 82 cm. Cena: 70zł + koszt wysyłki (preferowany odbiór osobisty). Będę na zlocie w Stężnicy 5-8 maj, mogę zabrać krzesło ze sobą.
 8. Witam, Sprzedam szukacz kątowy 9x50. Jest używany ale w bardzo dobrym stanie. Na obudowie jest kilka rys od śrub mocujących - widoczne tylko po zdjęciu obejmy. Optycznie w stanie idealnym. W zestawie jest komplet zaślepek. Dodatkowo dorzucam mały, prosty, ale bardzo praktyczny gratis - niespodziankę . Będę za zlocie w Stężnicy 5-8 maj, mogę zabrać szukacz ze sobą, gdyby ktoś chciał zobaczyć/zaoszczędzić na wysyłce. Cena: 115zł + koszt wysyłki.
 9. Ja! A tak swoją drogą to póki co planuję jechać na zlot samochodem (z Tarnowskich Gór przez Katowice/Kraków A4). Jeśli jest ktoś chętny, aby się zabrać ze mną to zapraszam, w aucie będzie sporo miejsca bo nawet nie biorę żadnego większego sprzętu (jadę na "sępa" ).
 10. Sprzedam używane pudełko typu "słoik" na okulary 2". Średnica wewnętrzna 65mm, długość regulowana ok. 11 - 20 cm. Cena 9zł + koszt przesyłki (np. list zwykły 3,25zł).
 11. Jeśli chodzi o taką jak na zdjęciu, to odstąpię za 20zł + koszt przesyłki. Złączka ma sporo śladów użycia, ale z oczywistych względów nie ma to żadnego wpływu na zdjęcia. Przepraszam za jakość zdjęć - robione telefonem.
 12. Noce coraz dłuższe więc kolejna obniżka: 690zł
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.