Skocz do zawartości

Kupię "Niebo przez Lornetkę"


Johnny

Rekomendowane odpowiedzi

w pierwszym linku to zakonczona licytacja

che che Johnny - podałem Ci linka w 7 minut od wystawienia Twojego postu, byłeś na forum jeszcze jakieś 30 min. mogłeś spokojnie zajrzeć (aukcja na allegro była wystawiona na 8 dni z opcją kup teraz za 20PLN).

Spróbuję jeszcze poszukać tej książki (ja ją posiadam w swojej kolekcji ale nie sprzedaję - nie lubię sprzedawać książek) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również poszukuję tej pozycji, niestety także na stronie wydawnictwa Prószyński i spółka: Niebo przez lornetkę wyczytałam, że nakład jest wyczerpany, zatem nie sądzę aby gdzieś w księgarniach udało się zdobyć nowy egzemplarz. Pozostaje szukanie w antykwariatach i na aukcjach.

 

pozdrawiam :)

nebula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholercia :Boink: czmychneli mi ja sprzed nosa i to pewnie ktos z astro nastepnym razme takie info prosze na priv. Oczywiscie dziekuje za pomoc. :notworthy: Naturalnie nadal chce ja kupić lub nawet zeskanowac, zkserowac, wyporzyczyc cokolwiek co pozwoliloby mi zaznajomić sie z jej zawartoscią. A tak przy okazjii uwazam ze skoro jest to tak dobra pozycja dla astroamatorow moze czas aby ja utrwalic w pdf ???? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , tą książkę czytałem kilka razy . Jest naprawdę dobra i napisana przystępnym językiem . Czytałem ją pierwszy raz jako zupełnie początkujący amator . Pierwsza książka gdzieś mi przepadła i po latach kupiłem okazyjnie drugi raz . Jako że znam ją nieomal na pamięć mogę Ci ją wysłać gratis . Podaj na PW adres i po niedzieli zapoznasz się z dziełem Sir Patricka Moora .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazjii uwazam ze skoro jest to tak dobra pozycja dla astroamatorow moze czas aby ja utrwalic w pdf ???? :unsure:

 

Piractwo!

Ksiazka nie kosztuje majatku, a jest swietna i warta kazdej zainwestowanej w nia zlotowki.

 

Jakby kazdy korzystal z pirackiego PDFa to niedlugo takie ksiazki przestalyby sie ukazywac drukiem ze wzgledu na maly popyt :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś zależy i ma e-kartę to polecam Amazon.com:

Exploring the Night Sky with Binoculars

Cena 16,50 $ + 4,49 $ per item + 4,49 per shipment = 25,48 $ co przy kursie 3,3 daje 84 PLN.

Sporo, ale jesli komuś bardzo zależy to coż znaczy tych parę marnych złotych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piractwo!

Ksiazka nie kosztuje majatku, a jest swietna i warta kazdej zainwestowanej w nia zlotowki.

 

Jakby kazdy korzystal z pirackiego PDFa to niedlugo takie ksiazki przestalyby sie ukazywac drukiem ze wzgledu na maly popyt :-(

 

Masz racje wybacz. I tak jest slabiutko na polkach w ksiegarniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.