Skocz do zawartości

Śmieszne sytuacje na fotografiach


Mirek Krasnowski

Rekomendowane odpowiedzi

A drugie pytanie było za ogulnie sformułowane. :angry: ...niewiadomo o jaką komórke nauczycielowi chodziło?? ..zwierzęcą, roślinną, nerwową?? Wcale się nie dziwie że taki inteligentny uczeń narysował Nokie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A drugie pytanie było za ogulnie sformułowane. :angry: ...niewiadomo o jaką komórke nauczycielowi chodziło?? ..zwierzęcą, roślinną, nerwową?? Wcale się nie dziwie że taki inteligentny uczeń narysował Nokie :lol:

 

Wiesz, kazda taka akcja ma dwie strony. Ja się temu nauczycielowi nie dziwie. Potem taki rysowacz dzierga posty z ortolami, ze aż zeby zgrzytaja "ogulnie", "niewiadomo".

 

Moje posty sa nie lepsze.

 

Ortole to mały pikuś, ale wiedza podstawowa, która powinien posiadać każdy uczeń powinna wybiegać jednak nieco dalej niz umiejetnośc narysowania telefonu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, kazda taka akcja ma dwie strony. Ja się temu nauczycielowi nie dziwie. Potem taki rysowacz dzierga posty z ortolami, ze aż zeby zgrzytaja "ogulnie", "niewiadomo".

 

Moje posty sa nie lepsze.

 

Ortole to mały pikuś, ale wiedza podstawowa, która powinien posiadać każdy uczeń powinna wybiegać jednak nieco dalej niz umiejetnośc narysowania telefonu.

 

Pozdrawiam.

Hm....nie widziałeś chyba moich prawdziwych ortoli :szczerbaty: . Staram się kontrolować ale czasami to jest wstyd że hoho...

Dawniej czytałem po kilka książek w miesiącu( teraz troche mniej :lol: ) i jak waliłem byki tak i dzisiaj je wale. :blink::o a gdy pisze na klawiaturze to już zupełnie błąd na błędzie(wielbłądzie? :Boink: ) :huh:

Edytowane przez Konczako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Poniższe zdjęcia pochodzą z ferii jakie spędziłam w tym roku w Zakopanem:

 

Widok na coś takiego miałam z okna :D

przecenatc3.th.jpg

 

Te bałwany to co 300 metrów można było spotkać w Dolinie Białego, podziwiam osobę której się to chciało lepić

bal2td0.th.jpg bal1wf9.th.jpg

Edytowane przez Monika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Niedawno miałem okazję oglądać scenkę przez okno, w znajdującym się nieopodal wąwozie, kiedy to z zarośli wyszedł lis, a za chwilę obskoczyły go okoliczne sroki. Biedaczysko nie miał czasu uganiać sie za nimi, bo zajęty był uganianiem sie za pchłami gryzącymi go niemiłosiernie i tylko czasem zerkał z podełba, jak te bezczelnie podchodzily go od tylca bawiąc się w z nim kotka i myszkę.

lis.JPG

Edytowane przez lemarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.