Skocz do zawartości

Astronomia i PalmOSy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

jak już jesteśmy przy systemie OS - to na MacOs-a jest super planetarium - nazywa się to MPJ Equinox - taka krzyżówka o funkcjonalności SkyMap a grafice zbliżonej do StarryNight - naprawde fajna rzecz i ma sporo fajnych dodatków - np funkcja przy której pokazuje startrails do odpowiednio dobranego czasu naświetlania (coś dla fotografujących) - widok przez teleskop po zdefinioowaniu parametrów i okularów i wiele wiele innych...

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zerknąć na Allegro. Można tam kupić palma albo pocket pc za niezłą cenę.

 

Odnośnie oprogramowania astro, to może znacie jakieś ciekawe programiki pod pocket pc - Windows CE ????

 

Paweł T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bartek,

 

Dopiero co kupiłem Pocket PC, dlatego wcześniej nie śledziłem tego tematu ;)

Jakbys miał jakieś linki do darmowego programiku na pocket pc, win ce to daj cynk.

 

Dzięki

PT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ogromny wybór palmów na rynku. Przed zakupem poczytałem sobie trochę, odwiedziłem parę stron i forum dot. Palmów.

 

Wniosek :

Zdecydowanie wygrywają palmy z systemem PalmOS

 

+ogromny wybór oprogramowania !!!

+programy zajmują bardzo mało pamięci ok. np. 40 kb

+niska cena .swojego palma Vx kupiłem za 400zł !!!

+dużo programów astro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz,

 

Pewnie Twój wniosek jest słuszny. Ja mam Pocket pc z win ce. Kupiłem go bo przydaje mi się w pracy. Poza tym używam Automapy (Polska) i w samochodzie podłączam pocket do gps i mam frajdę nawigacji ;D. Możliwości mojego sprzętu są naprawdę niezłe, tylko jakiś softwer astro by się przydał, hm.....

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.