Skocz do zawartości

okular z krzyżem


DaVe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam do przekazania w dobre ręce okular z krzyżem ( podwójny - podświetlany )

Jest to okular MEADE'a 12 mm

meade07069.jpg

 

 

Okular sprawny.

Okular przekazuje za darmo gdyż sam go otrzymałem w prezencie od bardziej doświadczonoego astro-fotografa. Aby mieć pewność że trafi w dobre ręce w swoich zgłoszeniach prosze zamieszczać kilka próbek dotychczaswego dorobku w astrofoto oraz krótki opis jak i do czego ten okular miałby służyć .

 

Mój adres - astro30@wp.pl

 

Pozdrawiam

DaVe

Edytowane przez DaVe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dorobku w astrofoceniu nie mam żadnego :( Teleskop mam od tygodnia, a nawet nie mogę przez niego popatrzeć w niebo bo chmury nie pozwalają :( Taki dar, na pewno ułatwiłby mi zgłębianie tajemnic kosmosu. A jeśli dorobiłbym się prowadzenia do telepa to na pewno nie obyło by się bez focenia :)

Okular na pewno nie leżałby w szufladzie, byłby pewnie podstawowym okularem wykorzystywanym w oglądaniu naszego nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Skoro nieaktualny od roku, to dlaczego ogłoszenie pojawia się na pierwszym miejscu w liście tematów? Sam wątek powinien być już dawno zamknięty, prawda? To bardzo mylące, sami musicie to przyznać koledzy...

Przy okazji życzę wszystkim forumowiczom radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, szczególnie zaś pogodnego i czystego nieba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nieaktualny od roku, to dlaczego ogłoszenie pojawia się na pierwszym miejscu w liście tematów? Sam wątek powinien być już dawno zamknięty, prawda? To bardzo mylące, sami musicie to przyznać koledzy...

Przy okazji życzę wszystkim forumowiczom radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, szczególnie zaś pogodnego i czystego nieba...

 

 

Pojawia się w najnowszych tematach bo ktoś go odgrzebał niewiedzieć czemu :) Ale fakt, powinien zostać zmaknięty a lepiej usuniety.

Edytowane przez qbanos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.