Skocz do zawartości

Gdzie jest Jesion


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

1.znalazł kawałek czarnego nieba, zapene na czarnym lądzie, gdzie brak telefonów i prądu;

 

2. opchnął teleskop i już się nie interesuje astronomią;

 

3. szykuje się do "tygrysiego skoku" i należy się spodziewać, że się zjawi z czymś zaskakującycm;

 

4. tolerancja żony na jego astro pomysły wyszła za czerwone pole i ma szlaban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiadamiam, że miły nam Jesion żyje w zdrowiu, interesi się dalej astro, ma zamaiar wyjechać na obserwacje przy pierwszej okazji. Jednak nie ma już teleskopu i co tu z nim począć teraz??? :-[

Już wiem: za karę obarczony zostanie aprowizacją, przygotowaniem podłoża oraz będzie dzierżył czerwoną latareczkę podczas gdy inni bedą rozkoszować się widokami nieba ;) Z drugiej strony jako przyszly posiadacz RC-hmmm, jednak nie będę mu podpadał ;D Odwołuję więc pomysł z obsługą latarki.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiadamiam, że miły nam Jesion żyje w zdrowiu, interesi się dalej astro, ma zamaiar wyjechać na obserwacje przy pierwszej okazji.

 

No dobra tylko czego nic nie pisze na forum obraził sie czy cóś. Zawsze był aktywny, a tu od miesiąca nic ani me ani be ani kukuryku jak mawia klasyk. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrawiam wszystkich i bardzo milo mi sie zrobilo jak poczytalem komentarze. Widze, ze na forum sporo nowych osob przybylo. To dobrze!

 

Teleskop poszedl w zasadzie od razu, co jakby mnie bardzo powaznie zaskoczylo! Nie zdazylem sie psychicznie przygotowac na jakies zastepstwo. Nowy posiadacz (bardzo szczesliwy) czytuje to forum, ale jakos nie chce sie ujawnic. Tez sie nie odzywa. Apel: moze napiszesz pare slow, jak sie sprzet sprawuje?

 

W zasadzie wszystkie powody opisali koledzy powyzej. Masa przetargow i proby zalatwienia nastepnych lat przez najblizsze miesiace. Tak to juz niestety bywa... Jak wiecie - zycie "przedsiebiorcy" w tym kraju do latwych nie nalezy.

 

Jestesmy z "grupa" warszawska w kontakcie. Stesknilem sie za astro strasznie. Ostatnimi czasy zero rozrywki, a jak juz jest chwila wolna to sie ucieka daleko od miasta, komputerow, internetu. Bez teleskopu na razie... :(

 

Crocodile - mam twoje "kolko" - nie martw sie - nie sprzedalem ;). Mam nadzieje, ze jakos szybko sie spotkamy na obserwacjach. Rozmawialem z Andrzejem (Lysym) - moze w ten weekend cos sie uda wykrecic.

 

Czy was czyms nowym zaskocze? Hmmmm jeszcze trudno powiedziec - do RC droga jeszcze odlegla, no chyba, ze wszystkie przetargi wygramy ;)))). Ale we wrzesniu zrobie przeglad sytuacji i cos sobie kupie na 100%. A co? Nie mam pojecia jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy was czyms nowym zaskocze? Hmmmm jeszcze trudno powiedziec - do RC droga jeszcze odlegla, no chyba, ze wszystkie przetargi wygramy ;)))). Ale we wrzesniu zrobie przeglad sytuacji i cos sobie kupie na 100%. A co? Nie mam pojecia jeszcze.

 

Cholera nowy Krause nam rośnie. Życze Ci tego Adamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.