Skocz do zawartości

Żwirek poza FotoClassiciem


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Na prośbę Wirgiliusza pozwolilem sobie zacytowac jego list :

 

Witam.

Jeśli można, to prosiłbym aby nie łączono mnie z firmą fotoclassic.

Nie pracuje juz w tej firmie, a z tego co wiem, to nadal wysyłaja emaile z moim podpisem. Cała sprawa jest o tyle przykra, ze często nie odpowiadaja na emale, a zwykli ludzie łaczą moją osobe z tym własnie faktem...

 

Jeśli to możliwe, to proszę opisac tą wiadomość na Twoim forum...

 

Dzieki, i Pozdrawiam :)

zwirek

Wirgiliusz Dryło

http://vel.pl

 

 

Koniec cytatu - prośbę spełniłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podpisują sie jego imieniem i nazwiskiem świadomie to to jest chamstwo. Może być także sytuacja taka, że Wirgiliusz pozostawił poczte firmową tak skonfigurowaną, że podpis pojawia się automatycznie, a jakaś niewydażona pinda, która odpowiada na maile nie umie z tym nic zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wydaje się, że ewentualnie istnieje prawdopodobieństwo podejrzenia zachowania wyczerpującego znamiona czynu zabronionego.

 

O rany, Oskar... Ale prawnicza nowomowa... :)

 

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wydaje się, że ewentualnie istnieje prawdopodobieństwo podejrzenia zachowania wyczerpującego znamiona czynu zabronionego.

 

Kodeks wykroczeń napewno penalizuje tego typu zachowania, więc napewno powyższe jest spełnione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.