Skocz do zawartości

Problem z instalacją ToUcama


McArti

Rekomendowane odpowiedzi

Kamerka działa ale... jest problem z TWAIN!!!

 

Wszystkie aplikacje korzystające z TWAIN nie działają :P :'(

 

Po wybraniu Acquire...

 

wyskakuje taki błąd:

 

blad_kamerki.jpg

 

Jeśli ktoś wie jak chociaż próbować diagnozować co się dzieje to bardzo proszę o kontakt :-[ :P

 

ps. oczywiście program verifikacyjny Philipsa twierdzi że wszystko jest w porządku >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj zaimportować obraz z kamerki w Photoshopie 7, bo z testów moich wynika że niektóre programy nie radzą sobie z driverami, zwłaszcza pod XP. A aplikacje z płytki dołączonej do kamerki działają tylko po upgrade'nieciu driverów z oficjalnej strony Philipsa. Na starych wywalały podobny bład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Fotoshopa ale mam Corel PhotoPainta i tuteż błąd :-[

 

i na programach dołączanych do kamerki to samo

 

Mam Wina98SE :P :-[ :'(

 

Tylko po Netmeetingu widać że kamerka wogóle chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuj drivery, najpierw - jesli nie pomoże to znaczy ze to wysypany win98SE.

 

A propos win98SE ----> jest do bani, lepiej użyć Win98 wydanie pierwsze, jest stabilniejsze i szybsze.

SE lubi robić problemy bez powodu zwłaszcza na chipsetach VIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że kamerka Logitecha chodziła i Scaner Mustka chodzi a Philips nie...

 

Mam jeszcze jeden trop ... Spotlife pisze że "Microsoft WDM Image Capture" jest używany przez inną aplikację może to konflikt z Radeonem VIVO on też ma aktywnego Captura

 

Fkusza mnie to, że im nowsza i "bardziej elegancka" technologia tym bardziej się sypie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja też miałem problemy przy instalacji, tylko że inne, instalator zatrzymywał mi sie na 99% i tak stał i stał z jakieś kilka minut

 

Philips miał zawsze problem z driverami, niestety ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.