Skocz do zawartości

miniatury


Radek Grochowski

Rekomendowane odpowiedzi

rozumiem, że do posta? :)

jeżeli tak, to się same tworzą,

jeżeli obrazki doczączysz jako załacznik

pozdrowienia

chyba, że jako miniaturki z zewnętrznych linków, a nie obrazków z Twojego kompa to wtedy tak np. jak tu: http://astro4u.net/yabbse/index.php?topic=...06559#msg106559

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ladnie, ladnie... To wlasnie na tym polega przewaga tego forum, ze tu mozna pliki zalaczac z dysku, tak jak do zwyklej poczty. Ja sobie juz nie wyobrazam, jak mozna tego inaczej uzywac. Geezzz... kiedys trzeba bylo uploadowac fotki gdzies na FTP, a potem dawac link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

U mnie wklejanie fotek działa. Ale mam inny problem. To nie na temat, ale chyba nie ma sensu zakładanie oddzielnego wątku.

Nie mogę w żaden sposób dojść do tego, jak w mojej wypowiedzi zacytować inną. Długo próbowałem, ale też nie jestem komputerowym "gieniuszem" :D

Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem, a mianowicie gdy naciskam DODAJ TEN ZAŁĄCZNIK pojawia się biała strona :blink: .

Odświeżanie nic nie daje. Może wina plików, ale one mają średnio po 200 kb

 

Pozdrawiam

Nie jest to wina wielkosci plikow , do ok 1 Mb moga byc . Jak raz nie wyszlo to sprobuj z kilka razy dodac zalacznik / wczesniej dales wybierz zalacznik/ . Zdarzylo mi sie kilka razy tak jak opisales miec .

Chyba za 3 razem jak od nowa posta robilem czy modyfikowalem to weszlo . Sadze, ze to blad na laczach internetu i jakis istotny fragment zle zostal wczytany czy wyslany .

A jak juz jesten w temacie jak cos pisac to nie wiem jak zrobic aby opisy byly pod kazdym zdjeciem z osobna i jak cytowac z roznych postow.

 

Mam jeszcze jedno pytanie . Wczoraj zdarzylo sie osobie mi znanej ze zniknelo okno "0 Nowych wiadomości " jak byla aktywna na forum , W tym czasie piszac do niej na PW otrzymalem taka informacje:

"Ta wiadomość nie może zostać dostarczona, ponieważ odbiorca nie posiada

pozwolenia na używanie prywatnego komunikatora lub jego skrzynka odbiorcza

jest w tej chwili pełna.

Ta prywatna wiadomość nie została wysłana."

Na pewno skrzynka nie byla pelna . Spotkaliscie sie z czyms takim?

Po pol godzinie wszystko juz bylo normalne . Pojawilo sie okienko 0 Nowych Wiadomosci .

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem :D

Naciskasz QUOTE (wtedy zamiast plusa pojawia się tam minus, tło staje się czerwone) a następnie wciskasz ADDREPLAY.

 

A ja dalej czekam na rozwiązanie mojego problemu :rolleyes:

 

 

Ja pierniczę... nigdy bym nie wpadł!!!

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Hans, niezły artykuł :Beer:

Powinieneś się cieszyć. Reszta ludzi ma tylko po 500 kb :burza:

Wtedy spróbuj coś treściwego napisać. :angry:

 

Przepraszam za jeszcze jeden OFF, ale nie widzę problemu komuś potrzeba więcej niż daje serwer forum to zawsze istnieją serwery zewnętrzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hans, niezły artykuł :Beer:

Powinieneś się cieszyć. Reszta ludzi ma tylko po 500 kb :burza:

Wtedy spróbuj coś treściwego napisać. :angry:

 

Więcej miejsca dostanie każdy, kto ma coś ciekawego do zamieszczenia/napisania. Wystarczy dać mi znać.

 

Grzel - przeglądam twoje posty i jakos nie zauwazylem, żeby twoja twórczość zawierała wiecej, niż średnio pare wyrazów na post.

 

Więc twoja ZŁOŚĆ jest nie na miejscu.

http://astro-forum.org/Forum/index.php?act...sult_type=posts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam inny problem. To nie na temat, ale chyba nie ma sensu zakładanie oddzielnego wątku.

mnie tez cos innego zastanwia... czy da sie zmienic napis pod avatrem?w tym momencie mam "Nowy uzytkownik" ... :Boink::szczerbaty: cos czuje ze odpowiedz bedzie bardzo prosta :szczerbaty::Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci przybędzie tych niebieskich kwadracików, to się automatycznie zmieni.

 

A automatycznie się zmieni, jak napiszesz trochę postów ;)

no tak myslalem :Boink: z tym ze nie byłem pewien bo wiekszosc ma "www.astro-forum.org" ale z tego co pamietam to ktos miał "astroamator balkonowy" :szczerbaty: masz na to jakies wyjasnienie? :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak myslalem :Boink: z tym ze nie byłem pewien bo wiekszosc ma "www.astro-forum.org" ale z tego co pamietam to ktos miał "astroamator balkonowy" :szczerbaty: masz na to jakies wyjasnienie? :Beer:

 

Ja mam.

Jak obserwujesz z balkonu to samo Ci takie wskoczy :szczerbaty:

 

A na serio:

 

Moje konto ->Edytuj profil -> Tytul/Ranga uzytkownika

 

Tam mozesz zmienic.

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dołączam to jakże szlachetnego grona "balkonowców" :Beer:

 

P.S. Eeeee nie ma takiej opcji widzocznej :/ . Widocznie zamało postów jeszcze napisałem xD

Edytowane przez Kurak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.