Skocz do zawartości

Wybory prezydenckie


oskar

Rekomendowane odpowiedzi

Jokos mi się smutno zrobiło...

Myslałem, ze naprawde coś się ruszy w polskiej gospodarcei a za 2 lata kiedy bede konczył studia bedzię lepszy klimat do podjęcia pracy. Trace wszelkie nadzieje słysząc takie pomysły jak np. finansowanie słuzby zdrowia z budzetu.

 

Dzisiaj, w kościele, gdy koleżanka była u spowiedzi, ksiądz w konfesjonale powiedział jej, że Tusk jest masonem, a masoni to wyznawcy szatana. Nie ma co: polski kościół stanął na wysokości zadania... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałem, ze naprawde coś się ruszy w polskiej gospodarcei a za 2 lata kiedy bede konczył studia bedzię lepszy klimat do podjęcia pracy. Trace wszelkie nadzieje słysząc takie pomysły jak np. finansowanie słuzby zdrowia z budzetu.

 

no to będziesz musiał jeszcze na kilka podyplomówek pójść i przetrzymać kaczkomanię :huh:

 

Dzisiaj, w kościele, gdy koleżanka była u spowiedzi, ksiądz w konfesjonale powiedział jej, że Tusk jest masonem, a masoni to wyznawcy szatana. Nie ma co: polski kościół stanął na wysokości zadania...

 

Jak to mawiają w pewnym jedynym słusznym radiu "...prawda nas wyzwoli..." :angry: ... patrzysz i nie grzmisz ... :burza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, co za ostentacja?!

 

Nie obawiajcie się, Księżyc jeszcze wisi.., sprawdzałem.

 

:)

 

Nic dobrego z tego nie będzie. A swoje zdanie mam i się go nie wstydzę. Miałem w planach zatrudnienie pierwszych pracowników po roku działalności. Teraz na pewno tego nie zrobię i zaczekam co będzie dalej z obciążeniami podatkowymi i ZUS. Ciekawe jak Kaczyńscy chcą zrealizowac swoje obietnice bez wsparcia dla gospodarki. A wyzsze podatki konieczne do realizacji obietnic (3 mln mieszkan ha ha) nie będą sprzyjac przedsiebiorczosci. A myslalem ze juz gorzej niz za SLD nie bedzie. Widac nie bylo tak zle.

 

Nie zgadzam sie z Mirkiem - skoro PIS wział wszystko niech weźmie i odpowiedzialnośc. Platforma skonczy przy PIS jak UW przy AWS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co wam chodzi?

 

Już niedługo dostanę jedno z tych 3mln mieszkań, moja mama większą emeryturę, rozliczymy wszystkich i przegonimy Chiny (we wzroście PKB)...

 

:Salut:

 

ps. Ciekawe jak jutro zachowa się złotówka :)

Edytowane przez DominikM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co wam chodzi?

 

Już niedługo dostanę jedno z tych 3mln mieszkań, moja mama większą emeryturę, rozliczymy wszystkich i przegonimy Chiny (we wzroście PKB)...

 

:Salut:

 

ps. Ciekawe jak jutro zachowa się złotówka :)

 

Skoro Kaczynski dostal poparcie od syna Gierka to pewnie bedziemy 10 potega gospodarcza swiata albo i lepiej!

 

Cieszę sie, że mam wolny zawód. To mnie trzyma przy nadzieji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko.Pamiętam naszych władców od Gomułki i jeszcze żaden nie dotrzymał tego co obiecywał.Czemu teraz ma być inacze?

 

Spoko.Pamiętam naszych władców od Gomułki i jeszcze żaden nie dotrzymał tego co obiecywał.Czemu teraz ma być inaczej?

 

 

Spoko.Pamiętam naszych władców od Gomułki i jeszcze żaden nie dotrzymał tego co obiecywał.Czemu teraz ma być inaczej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie martwi że 19 listopada wyjedzie do Coventry kolejny informatyk z Polski . Martwi mnie że drugi inżynier od sieci komputerowych musi "z buta " chodzić po firmach i szukać pracy . Była szansa by coś zmienić bo taki program miała PO i Tusk . Jako społeczeństwo przegraliśmy , trudno ale przecież za parę lat są znowu wybory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieje że PO nie wejdzie w koalicje. Jesli do koalicji dojdzie to PIS pociągnie Platforme w dół w sondażach, za rok poparcie dla obydwu pari spadnie pewnie ponizej 10%, a za 4 lata do władzy powróci komuna (SLD, SDPL). Jesli natomiast Platforma pozostanie w opozycji to PiS pogrąży sie sam (lub z tymi z którymi sie sprzymiezy zamiast PO), wówczas PO wraz z upadkiem PiS-u bedzie zyskiwać i za 4 lata bardzo ,mozliwe ze przejmie władze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra , wygrał Kaczyński . Praktycznie nikt nie zobowiązał się do rozliczenia jego obietnic , choćby na wiosnę albo póżniej . Jako jego niewyborca mogę mu takie pytanie zadać i to zrobię !!!!!!. Na PW lub maila podsyłajcie mi co obiecał bo całej kampanii słyszeć nie mogłem . Maila znacie ze starych wątków Baxter@kki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się Piotrze, ze to próżne nadzieje, chyba w całej swojej kampanii nie powiedział nic, za co można by było go później pociagnąć za ich niewypełnienie, a przecztawszy jego program wyboczy: http://www.lechkaczynski.pl/program.php?p=1&st=1 to nijak się ma, do tego, o czym mówił w swoich spotach reklamowych, heh, ale to w końcu rasowy prawnik i polityk.

W sumie może to i lepiej, bo o ile pamiętam rządy Kaczyńskich, czyli gabinet Jana Olszewskiego i Porozumienia Centrum, to jedynym śladem ich działalności była "Lista Maciarewicza" i pomijając populistyczne hasła, które do niczego go nie zobowiązują, jego kadencję wypełni własnie "polowanie na czarownice" i "rozliczanie przeszłości", a lepiej może dlatego, że oznacza to brak mieszania się do spraw gospodarki, za co niezmiernie właśnie chwalono rząd Olszewskiego. Także czeka nas chyba niestety raczej regres niż jakiś postęp :mellow: czyli, jednym słowem stracone kolejne lata :(

albo przewrotnie, może własnie to dobrze, bo wszak niemieszanie się polityki do spraw gospodarki możej jej własnie wyjść jak najbardziej na zdrowie :)

pozdrowienia

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.