Skocz do zawartości

małe sprostowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Adamie dwa posty usunąłem kiedy nikt nie miał szansy na ich przeczytanie. Czy były obraźliwe czy nie to jest moja decyzja. Nie mam zamiaru robić plebiscytu czy post jest obraźliwy czy nie. Sam to oceniam i sam biorę za to odpowiedzialnośc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast linku został wstawiony cały post.

AF.org nie będzie reklamował komercyjnych forów. Taka została podjęta decyzja. Jak się okazało decyzja była słuszna bo Dominikowi nie chodziło o temat platformy tylko podstępne reklamowanie komercyjnego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast linku został wstawiony cały post.

AF.org nie będzie reklamował komercyjnych forów. Taka została podjęta decyzja. Jak się okazało decyzja była słuszna bo Dominikowi nie chodziło o temat platformy tylko podstępne reklamowanie komercyjnego forum.

 

Masz Mirku niesparwdopodobną wrecz umiejętność wkładania komuś w usta nie jego słów lub interpretowania jego słów w jedyny słuszny sposób, co więcej szybkiego decydowania, które posty są własciwe dla czytelników A-F, a ktore nie są własciwe. Tworzysz podziały wśrod astrobraci wyznaczając jedynie słuszną drogę. Uzytkownicy A-F nie powinni czytać innych forów, tym bardziej komercyjnych :notworthy: A może użytkownicy sami potrafią decydować co mają czytać a czego widzieć im nie wolno lub nie powinni ? Co może być dla nich interesujące a co nie ? Pewnie za chwilę zamkniesz kolejny niewygodny temat bo zmierza nie w tym co trzeba kierunku.

 

Co złego jest, oprócz przewidywanej przez adminów A-F kradzieży użytkowników :blink:, w dawaniu linku do innego forum, grupy dyskusyjnej, itp.

 

Ja tam wolę najbardziej nawet skomercjalizowane forum (a swoją droga to pokażcie mi takie) od decydowania przez kilka osób, co 2.000 innym może czytać a czego czytać im nie wolno bo ...

 

Mirku, zapomnij o tym, że mam ochotę odwiedzenia ciebie w domu, tak jak ty odwiedziłeś mnie i byłeś moim gościem. Po tch nieprawdziwych słowach co wciskasz w moje usta nie mam ochoty zadwać się z waćpaniem :Salut: Sorry ale nie lubię ludzi fałszywych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.