Skocz do zawartości

Małe uwagi do małych uwag


Gość cygnus

Rekomendowane odpowiedzi

Hm... coraz bardziej mam tego już po dziurki w uszach...

To co pisze Mirek o NIEREKLAMOWANIU jest poprostu niemożliwe do praktycznego zrealizowania, bo i ANTYREKLAMA powinna być usuwana, a wtedy wszystkie wątki z naigrawaniem się z pewnych firm powinny zostać wystrzyżone.

W pewnym KOMERCYJNYM FORUM ingerencje opów też mają miejsce, DOMEK jest tam jednym z opów.

Niestety, wszystkie te praktyki są w sumie psujące jakość forum. Wkurzają, może mniej niż specjalne mącenie ale poprostu odstraszają użytkowników. W końcu pozostaną na forach astronomicznych tylko towarzystwa wzajemnej adoracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Cygnus, że to napisałeś. Tylko jaki my mamy wpływ na to wszystko. Nasza rola to zamiatać i sprzątać. Ja takze chciałbym sie skupić na merytorycznych sprawach związanych z astronomią tylko nie jest mi to dane. Forum astromaniaka jest przez użytkowników znane i jeżeli ktoś chce to sobie czyta.

Aby nie powtarzały się niepotrzebne nieporozumienia to użytkownikowi Domek (bonzo) zostaje włączona moderacja postów (nie mylić z banem). Dominiku prosze Cię takze o niezakładanie nowego użytkowniaka bo nic to nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza rola to zamiatać i sprzątać. Ja takze chciałbym sie skupić na merytorycznych sprawach związanych z astronomią tylko nie jest mi to dane.

Zamiatać i sprzątać... i tak w tyle za mącicielami - to jak wyścig armat i pancerzy. Nie szkoda czasu?

A może poprostu dać sobie spokój z moderowaniem? Nie ma złotego środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może poprostu dać sobie spokój z moderowaniem? Nie ma złotego środka.

 

Też tak kiedyś mysłałem ale zmieniłem zdanie. Najbardziej jednak ciekawa jest dwulicowość i schizofremia. Na forum gdzie jest się moderatorem nie widzi się nic złego w usuwaniu postów, w zmienianiu wypowiedzi a na innym jest oburzenie. Niech ktoś zapyta Domka po co otwierał temat o platformie bardzo jestem ciekaw odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.