Skocz do zawartości

Wyprawa na zaćmienie Słońca do Turcji


Mirek Krasnowski

Rekomendowane odpowiedzi

Po wyprawie na zaćmienie do Hiszpanii zająłem się organizacją wyprawy do Turcji. Wybrałem opcję tygodniowych wczasów w miejscowości Side (centrum pasa) Hotel jest **** z basenami, kortami itp. atrakcjami. Zarezerwowana opcja to HP (Dwa posiłki. Śniadanie i obiadokolacja). Hotel zlokalizowany jest przy plaży i nazywa się Melas Resort. Wylatujemy z Lipska 26 marca 2006 wracamy 2 kwietnia 2006. Zaćmienie jest 29 marca. Prawdopodobnie będziemy mieli transport zbiorowy (autokar), który pojedzie na trasie Poznań-Leszno-Wrocław-Lipsk ale to się zdecyduje w styczniu. Autokar będzie płatny osobno. Cena za ten tydzień w Turcji to 450Euro (przelot na Riverę, transfer do Hotelu, Hotel).

Mam 4 wolne miejsca w grupie 40 osobowej. Chętnych prosze o kontakt na maila mirek@post.pl. Niestety czasu na podjęcie decyzji jest niewiele tzn. do końca tygodnia. W przypadku większej liczby chetnych niż 4 osoby nie mam innej możliwości jak przyjąć te, które pierwsze się zgłoszą. Z mojego rozeznania wynika, że na loty do Turcji w interesującym nas terminie pozostały tylko pojedyńcze miejsca w samolotach.

 

Zapomniałem dodać, ze wpłata w ciągu tygodnia 400zł. Reszta opłaty za wycieczkę pod koniec lutego 2006roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że w nowym poście ale ważne pytanko. Czy jak sie zdecyduje z wami to juz dezycji odwrotnej rozumiem że nie ma?. Bo ta druga opcja może nie być pewna do samego końca przed zaćmieniem, a muszę się ubezpieczyć w jakąś decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz co to znaczy ze nie będzie wiadomo do samego końca przed zacmieniem. To zaćmienie nie jest 300km od domu. Tam można albo polecieć samolotem (miejsca się kończą) albo samochodem (trzy dni jazdy). To tak na marginesie.

Można zrezygnować bez konsekwencji finansowych jeżeli na miejsce rezygnującego znajdziemy zastępstwo. Na miesiąc przed imprezą jeżeli znajdziemy zastępstwo to będzie to kosztowało 30Euro. Jezeli zastępstwa nie znajdziemy to zrezygnowac można ale ponosi się koszty manipulacyjne w wysokości uzależnionej od czasu kiedy się zrezygnowało. Od przypadków losowych można wykupic ubezpieczenie. Przypadki losowe to choroba, śmierć itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mardo jak miałem tyle lat co ty i Burza to też spałem w parku i jechałem na koniec Europy jak się da. Niestety zestarzałem się. :D

 

 

oj tam... Z Burzą to my nie spalismy w parku lecz podziwialismy niebo nad Madrytem :rolleyes:

 

Ale się zgodzę... trzeba jeździć na spontany póki można :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku,

 

Mnie udalo sie zarezerwowac 2 tygodniowa wycieczke z wylotem z Helsinek (dla mnie blizej niz do Lipska). Niestety nie bylo wycieczek do Side tylko do Alanyi. Mam nadzieje, ze uda nam sie na miejscu skontaktowac.

 

Na ile osob bedziesz organizowal autobus? Nie bardzo pasuja mi 2 tygodnie. Zastanawiam sie jeszcze nad opcja niemiecka, ale koszty wycieczki tygodniowej sa wyzsze niz 2 tygodnie, ktore zarezerwowalem. Poza tym nie mam za bardzo jak dojechac do Lipska, czy Berlina.

 

Pytalem tez w Neckermanie w Polsce. Sa jeszcze miejsca na 26.03 w samolotach z Lipska i Berlina. Mila pani podala nawet magiczna liczbe 97, wiec chyba cos jeszcze da sie zarezerwowac. Nie ma problemu z miejscami w hotelach. Informacje pochodza z piatku.

 

Pozdrawiam,

milosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jedziemy na tydzień. Koszt to około 450Euro. Tych miejsc w samolotach moze i jest 97 ale w różnych. Z tego co ja się orientowałem to były np. wolne miejsca 6 w tym samolocie 8 w tamtym itd. Nie wykluczone jest takze, że zostaną przygotowane dodatkowe czartery bo jak widać zainteresowanie jest ogromne. W "mojej grupie" leci 43 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.