Skocz do zawartości

DO Taiga 16x80


zysix

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym sie spytać czy ktoś ma tą lornetke ( Wrocław, okolice, Opolskie?) lub/i może sie na jej temat wypowiedzieć? Zamierzam taką lornetke kupić, 450zł sklep DO, mysle że lornetka jest warta swojej ceny nie jest to żaden specjał. Mam koło 500zł i ta lornetka cena/jakośc/ jest dobra, ma duże obiektywy potrzebuje lornetki na statyw więc nie opłaca sie kupować 10x50 tylko lepiej coś większego myśle że ta bedzie dobra :> Czytalem recenzje tej lornetki na stronie kogoś tam, i komentarze na stronie DO. Ktos jeszcze może sie wypowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie spytać czy ktoś ma tą lornetke ( Wrocław, okolice, Opolskie?) lub/i może sie na jej temat wypowiedzieć?

Mam i myślę że jest nienajgorsza a ponieważ mam jeszcze "dwururkę" i jej najczęściej używam więc Tajga leży trochę w zapomnieniu. Często bywam w okolicach Opola, teraz prawdopodobnie 18-19 XI, mogę zabrać lornetki to przed zakupem możesz potestować jakbyś chciał.

Pozdrawiam,

Michał

Edytowane przez michal_w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i myślę że jest nienajgorsza a ponieważ mam jeszcze "dwururkę" i jej najczęściej używam więc Tajga leży trochę w zapomnieniu. Często bywam w okolicach Opola, teraz prawdopodobnie 18-19 XI, mogę zabrać lornetki to przed zakupem możesz potestować jakbyś chciał.

Pozdrawiam,

Michał

 

To bardzo świetnie :szczerbaty: ja bardzo chętnie sie spotkam i obejrze lornetke jak bedziesz miał czas może jak pogoda dopisze to sie umówimy na jakieś małe astrobserwacje i sie przetestuje lornetke. Może przetestujemy ją na Twoim statywie co Zayzik? Zobaczymy jakoś to będzie, o jeszcze sie dogadamy, dzieki za info.

PS. Avatar robiony ze zdjęcia w komórce i w photoshopie napisik :D

:helo::Salut:

Edytowane przez zysix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Często bywam w okolicach Opola, teraz prawdopodobnie 18-19 XI, mogę zabrać lornetki to przed zakupem możesz potestować jakbyś chciał.

Pozdrawiam,

Michał

Super :helo:

jeśli będzie pogoda to pojedziemy na DS'y do Tomka za Opole

a jak nie to i tak mozemy się spotkać i "pomacać" lornetkę

trzymaj kontakt z Zysixem

 

pzdr :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie spytać czy ktoś ma tą lornetke ( Wrocław, okolice, Opolskie?) lub/i może sie na jej temat wypowiedzieć? Zamierzam taką lornetke kupić, 450zł sklep DO, mysle że lornetka jest warta swojej ceny nie jest to żaden specjał. Mam koło 500zł i ta lornetka cena/jakośc/ jest dobra, ma duże obiektywy potrzebuje lornetki na statyw więc nie opłaca sie kupować 10x50 tylko lepiej coś większego myśle że ta bedzie dobra :> Czytalem recenzje tej lornetki na stronie kogoś tam......

ciekawe o kogo to chodzi?

Polecam test na http://lornetki.camk.edu.pl/test5/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.