Skocz do zawartości

Zaległe koszulki z Jodłowa już są !!!


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem paczkę z koszulkami Jodłów 2005 i mogę natychmiast wysyłać je uczastnikom zlotu . Przypominam że każdy kto zapłacił pakiet za zlot miał w cenie koszulkę . Proszę aby do mnie na PW podawać adresy wysyłkowe i rozmiary . Ok 10 koszulek trafi na wolny rynek więc jezeli ktoś chce mieć taką koszulkę okolicznościową to też proszę o kontakt ze mną .

 

koszulki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlosowi odpowiedziałem już na priv . Dodam tylko że widoczna na zdjęciu M-42 i okolice to skan ze zdjęcia Waldka :rolleyes:

 

Przy okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować Waldkowi który zgodził się na to z radością :notworthy:

 

Dziękówka Piotrowi :Beer::Beer::Beer:

Dziękówka Waldkowi :Beer::Beer::Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie ma za co dziękować , działam w tym temacie tylko jako maszynka do wysłania koszulek B)

 

Zapomniałem dopisać że dostępne są rozmiary : S , L , XL i XXL . Niech Adamo się tłumaczy dlaczego nie ma rozmiaru "M" :ha:

Nie ma rozmiaru M gdyż nikt nie zgłaszał chęci takowej koszulki.

:Salut:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He He 99% zgłoszeń mam na XXL , czyżby ostanio się tak polepszyło ? B) Już nie ma rozmiaru XXL ale na Bieszczady trzeba będzie zamówić najwięcej w tej wielkości .

 

Ponawiam prośbę o podsyłanie na priv adresów od uczestników zlotu , koszulki macie zapłacone i będą wysłane na nasz koszt . Na "wolnym rynku " zostały rozmiary XL , L i S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza partia koszulek została dziś wysłana . Kolejne będę wysyłał w miarę jak uczestnicy zlotu będą podawać adresy wysyłkowe .

 

Wiem już jak wygląda sytuacja cenowa z koszulkami na "wolny rynek" . Poczta za koszt przesyłki i usługę pobrania dolicza razem 11 zł . Taka koszulka kosztuje więc 30 zł +11 zł Poczta . Dostępna jest jeszcze niewielka ilość koszulek w rozmiarach XL , L i S . Można oczywiście odebrać przez kogoś u mnie koszulkę za 30 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem drugą transzę paczek z koszulkami , na jutro mam zapakowane kolejne . Prosiłbym kolegów z Wrocławia o odbiór osobisty bo wysyłam rozmiary według kolejności zgłoszeń . Póżniej grubasy jedne dostaniecie koszulki w rozmiarze S B)

 

W kartonie już widać dno ale jest jeszcze kilka koszulek na "wolny rynek" w rozmiarach XL , L i S . Zainteresowanych proszę o kontakt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretne zamówienia proszę wysłać do mnie na PW lub maila : Baxter@kki.pl

 

Takie limitowane i unikalne koszulki to dosyć fajna lokata kapitału :D

 

Pamiętam że z Dawidem sprzedaliśmy taką koszulkę (niebieską z pierwszej edycji) we Włoszech za 40 Euro i makaron nawet się nie wachał .

 

Na aukcji w USA można by wyciągnąć nawet 500$ od snoba który pochwali się unikatową koszulką ze zlotu w dalekiej Polsce B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek moze niepotrzebnie to napisałes bo teraz wszyscy będą chciec kupowac te koszulki i dla mnie braknie. Oczywiscie ja do konca tego tygodnia dam znac czy wezme. A jeżeli braknie to trudno poczekam na Jodłów 2006 :szczerbaty::szczerbaty::szczerbaty:

Edytowane przez edge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś się odchudzać grubasie i na Bieszczady dostaniesz koszulkę XL :D

 

Tak na poważnie to wysłałem we wtorek 2 x XXL (prawie ostatnie) i niepokoi mnie że nie paczka nie dotarła . Potwierdzajcie w tym wątku otrzymanie przesyłek żebym nie dostał zawału lub wylewu B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.