Skocz do zawartości

Uważajcie! Oko Boga nadlatuje ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem maila od koleżanki z takim zdjęciem ojodedios.jpg

i takim opisem...

 

"Pojawia sie co 3000 lat. Nazywa się je "Okiem Boga". Zdjęcie zrobiono teleskopem NASA. Kto je zobaczy doświadcza pozytywnej zmiany w życiu. Nie zatrzymuj tej wiadomości, wyślij ją do ludzi, którym życzysz szczęścia.

To zdjęcie robi cuda w życiu wielu osób, nawet jeśli ktoś w to nie wierzy. Nie zatrzymuj tego maila, wyślij go do przynajmniej 7 osób, które chcą dla Ciebie dobrze. "

 

... i z pytaniem co właściwie o tym myśleć.

 

Słyszałem o mailach z Marsem, który ma się zderzyć z ziemią, ale takiej głupoty to już dawno nie czytałem :Boink:

 

 

PS Nie zapomnijcie przesłać tego dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wszystkie łańcuszki posyłać do abuse :Salut: Odechce się spamerom :boks: Wogóle to się dziwie jak można być tak głupim żeby przesyłać komuś ten chłam.

Myślę, że przesadzasz, spamerzy to wysyłają reklamy, piramidki finansowe, itp, a obejrzenie pięknej NGC 7293 chyba nikomu nie zaszkodzi. A może nawet obudzi jakiś zachwyt dla piękna natury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przesadzasz, spamerzy to wysyłają reklamy, piramidki finansowe, itp, a obejrzenie pięknej NGC 7293 chyba nikomu nie zaszkodzi. A może nawet obudzi jakiś zachwyt dla piękna natury.

Dla mnie to ten łańcuszek (jak każdy inny zresztą) jest przejawem super głupoty. Poza tym, w/w przykład tasiemca kojarzy mi się z astrologią, a to raczej nic ciekawego <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę nic głupiego w tym mailu z tytułu.

Ładna fotka i tyle, a tekst tam zamieszczony to nawet cos całkiem miłego, rozbudzającego ciekawość laika.

Obyśmy tylko takie dostawali na skrzynke kazdego dnia.

 

P.S.

Można roześłać łańcuszkowo maile że tych boskich oczu przybywa.

Bedzie ich tyle ile mgławic pierścieniowych.

A wtedy to byłby "dowód" dla laików, że istnieje wielu bogów jak w mitologii albo że Bóg ma oczy wszędzie.

 

A później rozesłac jeszcze maile z czerwonymi mgławicami emisyjnymi i podpisać że nadchodzi kres wszechświata bo Bogowie zaczęli skakać sobie do oczu i sobie powybijali.

 

He, he ... teksty jak z sekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.