Skocz do zawartości

zakupy swiateczne.


Hans

Rekomendowane odpowiedzi

Padac bedzie przez tydzien. (czyli do nastepnej srody;) )

 

Tak to W70. Ma sporo bardzo pozytywnych recenzji. Uznalem, ze za te pieniadze wart ryzyka. Jak cos bede mogl o nim napisac to napisze. Zrobie mini test W70 25mm vs Soligor SPL 26mm.

 

Fote robilem dzis o 5.50 rano. Wez to pod uwage przy ocenianiu. ;)

 

Gdybym byl bogaty... tia... na pewno poszedl bym w LVW lub TV, a tak mam nadzieje, ze jakosc tego szkielka warta bedzie wiecej niz 300pln. (podobnie jak to oceniam przy stosunku kasa- jakosc Vixenowskich LV)

 

Pozdrawiam.

...słyszałem od zaufanych o tym okularku i niestety oceny nie są pochlebne... już dużo lepiej wypadają Erfle ale ty miałeś niestety związane ręce 1.25''... szkoda że ich nie było w sprzedaży u Janusza jak robilismy testy...

Edytowane przez emde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...słyszałem od zaufanych o tym okularku i niestety oceny nie są pochlebne... już dużo lepiej wypadają Erfle ale ty miałeś niestety związane ręce 1.25''... szkoda że ich nie było w sprzedaży u Janusza jak robilismy testy...

 

a czy ewentualnie, jakies negatywne opinie mógłbyś podać, ewentualnie linki, pytam bo ja słyszałem dotychczas pozytywne opinie i mam zamiar go nawet kupić więc dla mnie to jest istotne. ja słyszałem negatywne opinie ale tylko o krótkich okularkach np W70 5,7 więc jestem troche zdziwiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie ma do tego linku bo była to rozmowa a nie słowo pisane... ale najlepiej bedzie poczekać aż Hans zrobi mały teścik a wtedy zweryfikuje się ocenę na plus, albo minus... a rozmowa dotyczyła, komy i punktowości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ebay.de jest licytacja kilku naglerow seria 2 . Jest tylko maly problem , na ogol jak jakis okular mnie interesuje to pisze ze do Polski nie wysylaja . Jakos nie pisza, ze na Wegry, Czechy itd nie wysylaja tylko pisza ze do Polski .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male pole (ciezko bedzie zlapac lecacy samolot), spora aberracja (samolot bedzie mial fioletowa obwodke wokol skrzydelek) znosne wykonanie za ta cene, jest lekka, nie nadaje sie do obserwacji astro, ale na sasiadki i inne statyczne obiekty ujdzie. Ta ktora mialem w rekach miala dosc delikatna, ale metalowa glowiczke chyba wystarczajaca dla jej masy. Zoom na lunecie nie osiaga takich parametrow jak na opisie max to ok 50-55x przy polu ok. 0,5*. Max pole >2* przy ok. 20x na minimalu i to jes jej glowny dyskwalifikator. Okular nie jest wymienny. Obraz prosty. Poreczna torba.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.