Skocz do zawartości

Cykl spotkań z astronomią w Toruniu


sp2ukx

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem za :Beer:

 

Pozostał jeszcze mały szczegół, w myśl przysłowia: "Bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz".

Ale przecież dla nas to małe :Beer::buahaha:

 

Umówmy się kilka dni naprzód, bo ja, tak jak Lampka, jestem zwarty i gotowy i muszę moje wyjście uzgodnić z żoną... :Loveit:

 

Pozdro

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na temat spotkania będę się konkretnie wypowiadał w niedzielę popołudniu. To znaczy każde poniedziałkowe popołudnie mi odpowiada ale poczekam na info, o który poniedziałek konkretnie będzie chodziło. Jeśli myślimy o jednym piwku to oczywiście można spotkać się bezpośrednio przed wykładem (12 grudnia) i po wykładzie ew. dokończyć dysputy. No ale jeśli chodzi o dłuższą dysputę bez przerwy no to każdy inny poniedziałek jest ok. Ja w każdym razie z wykładów napewno nie zrezygnuję i proszę mnie nie podpuszczać (bo mogę się złamać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję piątek, 9 grudnia późne południe lub wieczór. Miejsce jest mi obojętne, najlepiej gdzieś na Starówce. Pod Aniołem, a może w Niebie?

Fakt, że może być niezły Sajgon w pubach, bo to początek weekendu, ale niestety wcześniej nie mogę. Chyba, że w okolicach wczesnego popołudnia.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie miarkuję że w poniedziałek 16:31 :ha: stawimy się wszyscy w Hevenie :blink::Beer:

a i po wykładach zajrzymy czy nas tam nie ma :lol:

sądzę że nawet nasze grono się powiększy - zawsze możemy rzucić hasło na sali że po części oficjalnej

jest część artystyczna w Hevenie czy inym Szwejku ...

 

na piątek ja też mogę w razie czego wychylić za powodzenie PTMA PO (Prężny Oddział) Toruń parę kufli :lol:

 

p.s. piwa i pacierza nie odmawiam :ha:

Edytowane przez Tadeopulous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie zdążymy już w 7th hevenie wyprawić naszych osiemnastek :ha: (jak się reklamują na www)

 

heven w ratuszu wydaje się mi być knajpą, że jeżeli do niej wedje - średnia wieku nie wskoczy z 14 na 18 lat :ha: i o to nam chodzi :blink:

 

p.s. a tak baj de łej przypomniał mi się dofcip jak wchodzi do knajpy dwóch facetów

jeden mówi - Chlapnąłbym sobie pięćdziesiątkę

drugi odpowiada - a ja osiemnastkę

:ha:

Edytowane przez Tadeopulous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I za to cię Lampka uwielbiam

szczerość po zadziwiająco niskiej cenie :ha: jak w reklamie :banan:

 

 

 

SP2UKX - wchodzisz na wieżę ratuszową, tam czeka lina wspinaczkowa i uprząż, poręczując i z max asekuracją zjeżdżasz na dół, wypinasz się z uprzęży, i po lewej stronie masz szklane drzwiczki (te okute żelazem to do bankomatu :ha: ) , schodzisz na dół, a tam

NIEBO

mówię ci - Żywiec po złotówce, guiness dwa złote...

 

kurczę muszę zamówić więcej tego towaru jest BOSKI ... :blink:

 

a tak na serio po lewej od wlotu na wieżę jest HEVEN bądź odmieniając Hevenik :lol:

Edytowane przez Tadeopulous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się wydało!!! To przez Ciebie mamy chmurwy nad Toruniem. Cierp ciało jak się chciało. Dobrze Ci tak. Ale za co my cierpimy to nie wiem. Policzymy się w poniedziałek. A tak poważniej to będę miał dla Ciebie robotę na najbliższym naszym zlocie obserwacyjnym. Popatrzysz przez 4mm Plossla Soligora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.