Skocz do zawartości

W czym przechowujecie swoje okulary?


grzel

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że Marcin :D to był tylko taki mały pastisz reklamy z Jurkiem Dudkiem-z tąd ten Jurek :D

 

Kurde, nie zajarzylem :-)))

Przepraszam, nie docenilem dowcipu :Beer:

 

Moze dlatego, ze zazwyczaj ogladam kanaly na ktorych nie ma takich reklam :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie zajarzylem :-)))

Przepraszam, nie docenilem dowcipu :Beer:

 

Moze dlatego, ze zazwyczaj ogladam kanaly na ktorych nie ma takich reklam :szczerbaty:

 

Czyżby Discovery ? :D

 

Ja , i nie tylko ja doceniłem twoją dbałość o sprzęt i wysoki poziom estetyki .

 

Tak trzymaj.

 

A swoją drogą natchnołeś mnie na podobny futerał do mojej tuby U&A 170x900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Discovery ? :D

 

Ja , i nie tylko ja doceniłem twoją dbałość o sprzęt i wysoki poziom estetyki .

 

Tak trzymaj.

 

A swoją drogą natchnołeś mnie na podobny futerał do mojej tuby U&A 170x900

 

Dzieki!

 

Takie cacka potrafia natchnac. Nie jestes pierwszy ;-)

 

Ta walizka to cos z niczego.

Ma dusze.

 

EDIT: Discovery tez :-)

Edytowane przez polaris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, ze tez myslalem o zamontowaniu lampki w mojej przyszlej skrzyneczce. Mialem juz plany i materialy na piekna drewniana skrzyneczke. Na szczescie na koniec trafila mi sie walizka za darmo, ktora dostalem i postanowilem, ze nie ma sie co bawic. Wystarczajaco bawilem sie przy modyfikacjach mojego Dobsona, az przekroczylem granice absurdu. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżam wątek - ponieważ m.in. na jego podstawie postanowiłem zapakować swoje szkiełka i inne teleskopowe akcesoria do wygodnego opakowania.

Użyłem do tego aluminiowej walizki na narzędzia zakupionej w markecie, zakupiłem również arkusz pianki poliuretanowej (gąbki) utwardzanej o grubości 2cm - z czego zużyłem mniej niż połowę oraz trochę kleju tapicerskiego do pianki poliuretanowej.

Piankę żmudnie wycinałem ostrym nożem. Nie było to takie trudne jak przypuszczałem bo da się to dość bezproblemowo ciąć - lecz z drugiej strony mistrzostwo świata w dokładności cięcia to to na pewno nie jest...

W dolnej częsci walizki leżą 3 warstwy gąbki, w górnej 1+dodatki przytrzymujące.

Warstwy gąbki skleiłem klejem i po dokładnym wyschnięciu dopiero włożyłem do walizki (właściwie wcisnąłem) - w razie zmianu koncepcji rozmieszczenia sprzętu - da się bezproblemowo gąbkę wymienić ;)

A teraz koniec gadania i trochę fotek:

 

walizka4.jpg

 

 

walizka6.jpg

 

Pozostałe fotki:

 

http://piotr.okonscy.com/images/walizka/walizka1.jpg

http://piotr.okonscy.com/images/walizka/walizka2.jpg

http://piotr.okonscy.com/images/walizka/walizka3.jpg

http://piotr.okonscy.com/images/walizka/walizka5.jpg

 

A to czerwone światełko to tylna lampa od roweru ;)

 

Pozdrawiam, Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczną walizkę, tyle że kupiłem ją z Allegro, oryginalnie ma przegrody tekturowe w środku, jak na razie wykorzystuje je do podziału sprzętu bo nie mam czasu na wycinanko :szczerbaty:

Walizka jest stosunkowo mocna jak na swoją niską cene (50zł) ma także praktyczne stopki na tylnej i bocznej ściance, można ją bezpiecznie postawić na betonie czy trawniku a do tego jest bardzo estetycznie wykonana, polecam wszystkim :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.