Skocz do zawartości

Pokaż gdzie mieszkasz Mapa Astroforumowiczów


Hamster

Rekomendowane odpowiedzi

No trochę pogrzebałem i przesunąłem się dokładnie tam gdzie trzeba. Tylko, że... został jeszcze drugi mizar po wschodniej stronie Wisły. Jesli można to proszę o jego usunięcie.

 

A Jesion he, he ma pecha - mieszka na środku jeziorka w parku. Chodzę tam na spacery z żoną i wózkiem.

:rolleyes:

Edytowane przez Mizar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesion, czy mógłbyś ten temat przykleić? Jak sie zagubi to nie damy szansy nowoprzybywającym forumowiczom.

 

No i wyjdź z tego stawu bo nie wim czy to przypadek czy naprawdę mieszkasz obok mnie.

 

Myslisz, mowisz - MASZ! Przyklejony :)

 

Co do stawu - nooo wiesz... jakos niekomfortowo bym sie czul, gdyby pare osobnikow wiedzialo w ktorym domu mieszkam :P

 

Mieszkam nie w jeziorku, a na jego brzegu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dodałem. :)

Ale niestety nie mogę dokładnie zaznaczyć gdzie mieszkam (jeno miasto mogłem) :( Albo rzeczywiście nie mają dokładniejszych map ani zdjęć mojego regionu, albo mi komp odmawia posłuszeństwa.

 

Nie tylko Ty masz ten problem.

U mnie to samo - za mało dokładne mają zdjęcia niektórych regionów naszego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dodałem. :)

Ale niestety nie mogę dokładnie zaznaczyć gdzie mieszkam (jeno miasto mogłem) :( Albo rzeczywiście nie mają dokładniejszych map ani zdjęć mojego regionu, albo mi komp odmawia posłuszeństwa.

 

Musisz zalozyc swoj profil i wtedy w profilu dokladnie ustawic sobie wskaznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo musisz przelaczyc sie na obraz z satelity :)

 

To właśnie tam tak wyświetla, niestety :huh:

 

W ten sposób nie mogę nawet znaleść miasteczka w którym mieszkam.

A jak zaczynam "zoomować", to niestety ....

Olsztyn.jpg

olsztyn___zoom.jpg

Edytowane przez grzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie tam tak wyświetla, niestety :huh:

 

W ten sposób nie mogę nawet znaleść miasteczka w którym mieszkam.

A jak zaczynam "zoomować", to niestety ....

 

Zgadza się. Wiekszość obszaru świata jest sfotografowana w dużej skali. Nawet Poznania jeszcze nie ma. Na szczęście szczegółowych zdjęć przybywa. :helo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolaczylem sie!

 

to chyba jest opracowane za pomoca Google Earth (CNN pokazywala powodz w Nowym Orleanie na tym) jest to darmowy program ze zdjeciami satelitarnymi (choc jest tez wersja platna PRO). Mozna go sciagnac z http://earth.google.com/

 

Fajnie pokazuje miasta z polnocnej ameryki, ale z polskich to chyba tylko Wawe dobrze z detalami sfotografowali.

Edytowane przez marcin85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w domu na szybkim laczu urzadzilem sobie lot nad Wielkim Kanionem w USA w 3D.

Niesamowite wrazenie.

PRAWIE jakby sie tam bylo.

A wieksze miasta w USA maja tez opcje 3D czyli budynki "wyrastaja" na poziom gruntu.

 

W World Wind tez sa takie bajery, ale jakos bardziej polubilem Google Earth.

 

W Polsce jest kilka szczegolowo sfotografowanych regionow ale wciaz bardzo malo :-(

 

 

A jak skasowac cale konto ze zle wpisanym(home)?Mialo byc najpierw wieksze miasto tfuu..Taka mila zabawa,zaraz cos mnie trafi..

 

Nawet konta nie moge skasowac

 

 

A co do skasowania konta, to tez mam dwa, bo nie umiem skasowac jednego.

Ale po prostu w blednym koncie nie mam przyporzadkowania do zadnej grupy i "wisi" sobie ono bezuzyteczne.

 

Ale bledny "home" mozna poprawic w edycji, wiec jesli ma sie tylko jedno konto z blednym umiejscowieniem to mozna to zmienic.

Wtedy najlepiej jest sie wylogowac z Frappr, zalogowac ponownie i odswiezyc strone. Powinno byc OK.

Edytowane przez polaris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.