Skocz do zawartości

ToUCam 740 zakończona produkcja?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem dzisiaj wiadomość od największego dostawcy elementów komputerowych w Wielkopolsce firmy Komputronik, że nie wiadomo czy ToUCam 740 bedzie jeszcze w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeeeeee!!!!!!!!!!Tylko nie to!!!Ja czekam na kamerę od 2 tygodni bo się skonczyły zapasy w magazynie,a jesli ich wogule jush nie będzie to sie normalnie wkurze! >:(Zakupiłem jush przejsciówke w astrokraku(Janusz-nareszcie doszła ;D),ale na co mi ona bez kamery? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problemy z komputronikiem.

Raz anulowali mi zamówienie a potem wyżebrałem jeszcze gdzieś jedną sztukę.

 

Piotrek może być jeszcze dobrym importerem ;D mówił mi, że u niego w Jawożnie są za 195zł a jak kupi się dwie to jeszcze jest 50zł taniej...(czyba po 25zł na kamerkę) ::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto następca czyli ToUcam II PCVC840. Nie podniecajcie się tylko tymi 1,2 Mpixelami. Jak zwykle oszukują i podają wartość interpolowaną. Tak na pierwszy rzut oka parametrami nie różni sie od poprzednika. Zmieniony wygląd i pod Win XP nie trzeba driverów.

 

http://www.philips.nl/InformationCenter/NO...009&lNodeId

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i anulowali mi zamówienie :'( :'( :'(

 

 

Musisz pochodzić po sklepach to byc może jeszcze gdzieś trafisz ja w piatek widziałem w jednym (od ręki) ale cena 466zł nie była zachęcająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie .

 

Miechu jak chcesz to CI mog kupić w Jarosławiu jeszcze jest jedna ostatnia trzymałem ja dla siebie ale jak Ci tak jest potrzebna to tylko powiedz . Tylko dopiero mógł bym ją kupić pod koniec tego tygodnia bo wyjeżdżam na 2 dni .A może beda mieć wiecej niż tylko jeden egzemplarz .A cena to 195 zł Tylko tam pisze tak ToUcam 740K .Czy to ten model ?? JAk cos to na E-maila .!!

 

Pozdro Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zwacajcie uwagę by był to ToUcam 740 PRO !! nie inne eksperymenty 730 i 720 bo one też są nie najgorsze ale ... nie dla nas.

Widziałem że Marek (AstroCD) w ofercie ma własnie 720 , 730 i 740 więc proszę uważać !!

 

A mnie udało się załatwić 3 Vesty i cieszę się jak wariat bo myśłaem że temat zamknięty definitywnie :) , parametry tych nowych Philipsów z opisów wygladają jak Logitechów PRO 4000 więc nie powinno być tak źle z ich modyfikacjami . A może czas by się już zabrać za jakieś profesjonalne kamerki astro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

A ja mam już niepotrzebną 740K po zakupie cyfrzaka oddam za 300 zeta w idealnym stanie z pudełkiem temu kto da więcej ;)

Nie mam czasu na zabawę na Allegro a Bartkowa giełda mnie nie lubi bo nie mogę zrobić tam tego wpisu :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu na zabawę na Allegro a Bartkowa giełda mnie nie lubi bo nie mogę zrobić tam tego wpisu :o

A co było jak by Cię forum nie lubiło ?

Ale wiesz Twoich skłonności do zwalania swojego braku umiejętności nie przewalaj na innych .

 

Wracając do tematu , nie panikował bym tak z kamerami jeszcze długo będą się pojawiać , jak pisałem jak się ktoś baaaaardzo postara to nawet Veste upoluje choć to już polowanie na grubego zwierza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartuś nie winię Ciebie ale raczej imperim B. Gatesa za niekompatybilność oprogramowania i bugi na wszelkich kompach ;) ;) ;)

 

Oj rany Ty znowu obracasz kota ogonem , ale to już norma. Faktycznie do giełd nie mam szczęścia ale ta działa (lepiej lub nmiej dobrze :) ) , za to uważam że dobra jest i bardzo prosta giełda na teleskopy.pl i sam tam często zerkam.

Dlaczego by nie promować tego co dobre - giełda na teleskopy.pl jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Giełda może i jest O.K. ale jak widzę miotanie się tam pewnych zawiedzionych ludków to mi sie niedobrze robi więc już tam nie zaglądam i nie wypowiadam się, więc i tamtejszej giełdy nie używam :'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli udostępnił by nam łukasz skrypt to mogę go zainstalować na serwerze lub jeśli ktoś ma fajny to także bo bedę chcaił zrezygnowac także z Nuka bo i tak serwisu nikt na dobrą sprawę nie prowadzi i szkoda miejsca , zrobię tylko jakąś stronkę , forum i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.