Skocz do zawartości

sprzedam troche szkla


Hans

Rekomendowane odpowiedzi

1.

Antares Plossl 40mm - ma ok. roku. Na obudowie slady uzytkowania. Optyka czysta i bez uszkodzen.

- 100pln

 

foty:

 

Picture_001.jpg Picture_002.jpg Picture_003.jpg

 

2.

Zestaw do budowy szukacza

 

- Obiektyw z BPC 10x50;

- okular PZO 1" (Hamal po looknieciu na moj koslawy rysunek stwierdzil, ze to Konig) ogniskowa ok. 22mm z bardzo dobrym krzyzem, Okular nosi slady uzytkowania, na optyce widac kilka drobnych farfocli ktorych nie potrafie usunac samodzielnie;

- recznie wykonana, prosta muszla oczna;

- obrecz od celi obiektywu;

- pasujaca, ale nie orginalna zaslepka na okular.

 

Zestaw po zaladowaniu do jakiegos tubusu da szukacz o parametrach 8x50 i ok. 5* pola. Parametry moga

w realu nieco odbiegac od podanych - pomiar ogniskowej okularu wykonany metoda amatorska.

- 80pln

 

foty:

 

Picture_004.jpg Picture_005.jpg Picture_008.jpg Picture_010.jpg Picture_021.jpg Picture_022.jpg

 

Kontakt:

 

PW forum

@ aww<malpa>rubikon.pl

mob. 0609 568 033

 

 

Na terenie Warszawy mozemy sie umowic na przedzakupowe obmacywanie towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjasnienie.

 

Obiektyw w zestawie szukaczowym, otrzymalem za darmo od Benedykta. Poniewaz podjalem niezbyt "taktowna" decyzje o polaczeniu otrzymanego za free obiektywu z komercyjnym ogloszeniem o sprzedazy okularu. Proponuje nastepujacy uklad.

 

Obiektyw powedruje kolejnego usera na 100% za free.

 

Cena okularu ustalam na 50pln (to ponizej kosztow mojego zakupu). Muszla oczna, zaslepka dalej w zestawie. Osoba ktora kupi okular bedzie mogla zabrac ode mnie obiektyw jako gratis. Jezeli sie na to nie zdecyduje, obiektyw powedruje do dzialu oddam za free.

 

Benedykcie, przepraszam. Nie przemyslalem tego.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjasnienie.

 

Obiektyw w zestawie szukaczowym, otrzymalem za darmo od Benedykta. Poniewaz podjalem niezbyt "taktowna" decyzje o polaczeniu otrzymanego za free obiektywu z komercyjnym ogloszeniem o sprzedazy okularu. Proponuje nastepujacy uklad.

 

Obiektyw powedruje kolejnego usera na 100% za free.

 

Cena okularu ustalam na 50pln (to ponizej kosztow mojego zakupu). Muszla oczna, zaslepka dalej w zestawie. Osoba ktora kupi okular bedzie mogla zabrac ode mnie obiektyw jako gratis. Jezeli sie na to nie zdecyduje, obiektyw powedruje do dzialu oddam za free.

 

Benedykcie, przepraszam. Nie przemyslalem tego.

 

Pozdrawiam.

 

:Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.