Skocz do zawartości

moheroweberety.net


Rekomendowane odpowiedzi

Obroń rydza :szczerbaty:

 

Pewnie to zamkną niedługo, kaczory przecież nie pozwolą żeby taka strona istniała. Zupełnie jak www.spieprzajdziadu.com

 

Nic nie zamkna. To czesc kampanii reklamowej House. Spieprzajdziadu.com to zupelnie inna bajka.

 

Polecam takze znany ostatnio komiks mojego kolegi, ktory hostowany jest na naszym serwerze i jest swoistym eksperymentem marketingu wirusowego.

 

Powiem tylko tyle, ze ilosc odslon przekracza 200 000 dziennie.

 

http://www.chomiks.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam takze znany ostatnio komiks mojego kolegi, ktory hostowany jest na naszym serwerze i jest swoistym eksperymentem marketingu wirusowego.

http://www.chomiks.com

 

No tak. A ja czytam AF. I teraz moje IP będzie w tym samym logu co tych anarchistów, co oglądają te polityczne głupoty z chomikami.

 

Panie Majorze, proszę pamiętać, że ja tam wcale nie zaglądałem. A w ogóle ten adres to jest proxy mojego providera, tysiąc innych ludzi przez niego w świat wychodzi.

Edytowane przez BBwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry man, ale kogo twoj adres IP obchodzi? Z calym szacunkiem...

 

Nie, to ja Cię man, z całym szacunkiem, nie rozumiem. Mój adres IP w logu = ślad, że byłem i widziałem tę stronę (AF czy chomiki, jeden pies, mówiłeś, że firma ta sama je hostuje). Strona chomikowa zaś stroi sobie żarty z władzy. Karzące ramię władzy reprezentuje zaś major, który o te logi kiedyś poprosi i będzie wiedział, kto te nieprawomyślności czytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Karzące ramię władzy reprezentuje zaś major, który o te logi kiedyś poprosi i będzie wiedział, kto te nieprawomyślności czytał.

Im wiecej tym lepiej . :Beer: I o to chodzi . Calego narodu nie zamkna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam takze znany ostatnio komiks mojego kolegi, ktory hostowany jest na naszym serwerze i jest swoistym eksperymentem marketingu wirusowego.

 

Powiem tylko tyle, ze ilosc odslon przekracza 200 000 dziennie.

 

http://www.chomiks.com

Zerknąłem, patrzę - głupawe jakieś takie.

Ale tak czytam pierwszy, ten z dylematem zwyciężców, drugi, ten z modlitwa do boga :szczerbaty: - i nagle wsiąkłem totalnie! Kapitalne!

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to ja Cię man, z całym szacunkiem, nie rozumiem. Mój adres IP w logu = ślad, że byłem i widziałem tę stronę (AF czy chomiki, jeden pies, mówiłeś, że firma ta sama je hostuje). Strona chomikowa zaś stroi sobie żarty z władzy. Karzące ramię władzy reprezentuje zaś major, który o te logi kiedyś poprosi i będzie wiedział, kto te nieprawomyślności czytał.

 

Bez przesady. Rozumiem, ze zartujesz sobie :)

 

AF i chomiki to zaden jeden pies. Cos masz obsesje widze. AF ma wykupiony niezalezny serwer u providera, z ktorym zadny radny nie ma nic wspolnego. Tak wiec, cos ci sie kolego pomylilo. Gdzie ja napisalem, ze hostuje jest ta sama firma? SkyGroup Sp. z o.o. hostuje chomiki, nie AF.

 

Przyklad chomikow pokazuje po to, aby pokazac, jak wielka popularnoscia moga sie cieszyc takie proste rzeczy, Gdybys zalozyl serwis internetowy, to potrzebowalbys ladnych kilku lat i porzadnych dzialan marketingowych, aby odniesc taki impact.

 

Marketing wirusowy/szeptany to potega. Dlatego wlasnie agencja ktora przygotowala kampanie House wybrala taka strategie. Ludzie sami "roznosza" reklame zarazajac kolejne jednostki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Rozumiem, ze zartujesz sobie :)

AF i chomiki to zaden jeden pies. Cos masz obsesje widze. AF ma wykupiony niezalezny serwer u providera, z ktorym zadny radny nie ma nic wspolnego. Tak wiec, cos ci sie kolego pomylilo. Gdzie ja napisalem, ze hostuje jest ta sama firma? SkyGroup Sp. z o.o. hostuje chomiki, nie AF.

 

Oczywiście że żartuję. Wydawało mi się, że kiedyś AF też stało na serwerze Skygroup. Stąd pretekst do żartu. Widać się myliłem, albo coś się zmieniło.

 

A chomiki naprawdę fajne. Gdzie dzisiejszy odcinek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście "Moherowe Berety" - Big Cyc?. :szczerbaty: Można pobrać np stąd.

 

I jeszcze epilog z artykułu z WP:

 

"Epilog, rzecz jasna – moherowy

 

Taki sobie bez komentarza obrazek z pociągu relacji Warszawa-południowy zachód, dni temu kilkanaście, godziny mocno popołudniowe. Niezbyt trzeźwy, pseudoosiłkowaty jegomość opróżnia w korytarzu kolejną puszkę złocistego napoju. Podnosi wzrok i wtedy jego zamglonym oczom ukazuje się dama w wieku słusznym, elegancka niemalże hrabina ą-ę-bułkę-przez-bibułkę, proszę, przepraszam, bardzo mi miło, w nakryciu głowy moherowo-wiadomym. Sunie dostojnie do wagonu nr 8, gdy niespodziewanie pseudoosiłek zrywa się i na pół pociągu wrzeszczy: Ludzie! (słowo na k...) Kryć się! (słowo na k...) Ludzie Rydzyka na pokładzie! (chwila ciszy i...) Zapier... moherowa koalicja!.

 

Kilkanaście głów wychyla się z przedziałów, dama vel hrabina pąsowa niczym róża przyspiesza i w popłochu opuszcza wagon. Osiłek z puszką skręca się histerycznie, jakby obejrzał właśnie komedię swego życia. Pasażerowie w drodze na południowy zachód wracają do przedziałów. Stacja taka a taka, bilety do kontroli. Kurtyna, dziękujemy. "

 

:szczerbaty:

 

Całość można przeczytać tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.