Skocz do zawartości

Między Ziemią a Niebem - zapraszam jutro do TVP1 o godz 12.


Rekomendowane odpowiedzi

wielkie gratulacje astrokosmo!!! :helo:

 

a czym się zajmujecie?

... to chyba widać na zdjęciu :D

 

pozdrowienia i Wesołych i Spokojnych Świąt!!

choć, w to pierwsze nie wątpię, to o spokój może być już ciężko ... przy tak licznej rodzinie :)

ho, ho ale grono miłośników astronomii rośnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz oko . Faktycznie jakies miejsce tam jest . Moze na nsp. czlonka rodziny?

Pozdrawiam i zycze szczescia . Zbyszek :flower:

 

Ps. Jak namowiłeś żonę na tyle dzieci ? Nie mam takiej sily perswazji . Po drugim juz szlaban i tyle .

Choc marzy mi sie 3 . :Boink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jesteście bardzo spostrzegawczy :D co świadczy o tym że macie zadatki na prawdziwych obserwatorów nieba- nic wam uwagi nie ujdzie.

Po prostu chciałem wysłać Mamie życzenia na święta bo żadko u niej bywam ( mieszka pod Lublinem a ja w Warszawie ) . Pomyślałem że wyślę jej zdjęcie naszej skromnej ale całej rodziny.

Niestety złapać wszystkich na fotkę jest trudno a czasu było mało więc syn na szybko powklejał kilka osob i trochę to widać niestety ale ilość się zgadza. Mieliśmy jeszce jedno dziecko ale zmarło jak było w brzuszku, a ostatnio mial przyjść do nas mały Julek na 2 miesiące ale ktoś stwierdzil że nas jet za dużo i się nie zgodzili, szkoda-będzie nam troche pusto w domu na święta bez niego tylko 11 osób plus dziadkowie :D .

 

Uchylę rąbka tajemnicy i powiem iż wraz z żoną prowadzimy Pogotowie Rodzinne, a tak dokładniej to jesteśmy rodziną zastępczą o charakterze pogotowia rodzinnego. Mamy piątkę swoich dzieci, jednego chłopca z domu dziecka dla ktorego jesteśmy rodziną zastępczą i 3 dziewczynki w pogotowiu rodzinnym.

jeżeli chcecie się czegoś więcej dowiedzieć zapraszam na stronki .

 

http://www.um.warszawa.pl/v_syrenka/new/?d...k_id=4806&kat=1

 

http://www.um.warszawa.pl/v_syrenka/polity...news&newsid=157

 

PS. W telewizji mało mówiliśmy bo było mało czasu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaliśmy też zaproszenie do PTMA w Warszawie na Bartycką od pana Janusza Wilanda na wigilię ale horowaliśmy wszyscy i nie byliśmy. Czasami zabieram jednak dzieciaki do PTMA- kiedy jest pogoda i mozliwość popatrzenia przez teleskopy-mam nadzieję że będziemy mogli tam wpaść kiedyś całą rodzinką, a ponieważ teleskopy są na dachu mam nadzieję że strop się nie zawali od ilości członków mojej rodzinki :D .

A swoją drogą to dzieciaki naprawdę lubią tam jeździć i są bardziej zmartwione niż ja kiedy nie mam czasu albo nie ma dobrej pogody.

 

Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa. Astronomia to moja odskocznia od codziennej pracy w domu i tramwajach-ale czasami śpię :D

Bez_tytułu.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.