Skocz do zawartości

Oddam 2x Fuji Provia 400F


DominikM

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, Święty Mikołaju!

 

Kiedy wyrychtowałem montaż i napęd tak, że można go sprawdzić w FOTO, drogowy wypadek przykuł mnie do łóźka i fotela na kółkach. Przedwczoraj wyskoczyłem z gipsu, być może więzadła są całe - jestem OPTYMISTĄ. Film by się do tego zdał. ;)

 

Wszystkiego dobrego, a przede wszystkim ZDROWIA (ech, czuję, ze nie ma nic ważniejszego!) w okresie Świąt i w całym Nowym Roku 2006

 

Miłek

 

P.S.

Namiaru nie p

odaję, najwyraźniej liczba zainteresowanych przekroczyła pojemność skrzynki privatnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się porobiło...

 

Niestety od dłuższego czasu nie opróźniałem skrzynki i nie wiedziałem, że jest pełna. Dwa dni temu zgłosiłem się do lemarca - by jak to się mówi oddać filmy w dobre ręce. Myślałem, że nie jest zainteresowany i dlatego nie odpisuje - a to wszystko przez to, że miałem pełną skrzynkę - Mea culpa.

 

Skontaktuję się więc z lemarcem i spytam się co mi odpisał :) Jeżeli wyrażał zainteresowanie to będę musiał wysłać jeden film do lemarca a drugi do cygnusa - przepraszam za zamieszanie :Beer:

 

Więc póki co - filmy rozdane ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.