Skocz do zawartości

KALENDARZ 2006


Rekomendowane odpowiedzi

Odebrałem już zamówiony egz. kalendarza w siedzibie firmy Factor Security. Kalendarz jest naprawdę ładnie wydany i robi wrażenie ...moje uznanie !

 

Myślałem, Marku, że zejdziesz do mnie na dół coby chwilę pogadać. Nic pogadamy przy innej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, Marku, że zejdziesz do mnie na dół coby chwilę pogadać. Nic pogadamy przy innej okazji.

 

No tak ...myślałem że jesteś trochę zajęty, a nie chciałem przeszkadzać. Napewno będzie jeszcze niejedna okazja. Będziesz w piątek w Fotoclassic ? Jeśli tak, to napewno się spotkamy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowach na poczcie. Kalendarze do osób spoza Poznania i okolic zostaną wysłane jako paczka. Poczta nie gwarantuje, że duży list nie zostanie złożony na pół podczas transportu (worki), a także, że wejdzie do skrzynki na listy. Mam nadzieję uporać się z tym dzisiaj chociaż doszło sporo pracy z wypełnianiem dokumentów przewozowych. Jest jedna rzecz która w sumie mnie zaskoczyła kalendarz waży prawie pół kilograma. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowach na poczcie. Kalendarze do osób spoza Poznania i okolic zostaną wysłane jako paczka. Poczta nie gwarantuje, że duży list nie zostanie złożony na pół podczas transportu (worki), a także, że wejdzie do skrzynki na listy. Mam nadzieję uporać się z tym dzisiaj chociaż doszło sporo pracy z wypełnianiem dokumentów przewozowych. Jest jedna rzecz która w sumie mnie zaskoczyła kalendarz waży prawie pół kilograma. :o

Mirku podaj na Pw nr konta.

Dlaczego ma Cię to obciążać.

I tak tyle zrobiłeś. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość kalendarzy poza Poznań wyszła przed chwilą. Nie udało się zapakować do 4 osób bo zabrakło mi brystolu. Wyślę jutro.

W związku z zapytaniami o koszty wysyłki to jak chcecie to wyślijcie SMS-y na jakiś zbożny cel np. pajacyka Janiny Ochojskiej albo na co tam chcecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia partia kalendarzy do osób spoza Poznania wyszła w postaci paczek pocztowych. Oczekujcie listonosza z przesyłką lub awizem. Gdyby ktos nie otrzymał przesyłki powiedzmy do poniedziałku to prosze dać mi znać. Kwity nadania są u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia partia kalendarzy do osób spoza Poznania wyszła w postaci paczek pocztowych. Oczekujcie listonosza z przesyłką lub awizem. Gdyby ktos nie otrzymał przesyłki powiedzmy do poniedziałku to prosze dać mi znać. Kwity nadania są u mnie.

 

Do Rybnika do Jurka JS 53 i Heńka dotarły dzisiaj ponoć w nienagannym stanie :helo: .,A że w tym samym dniu dotarła ksiązka "Niebo przez lornetkę" sciągnięta dla Heńka z Allegro w sumie fajny dzień dzisiaj.Niestety kalendarz zobacze dopiero za kilka dni.Bardzo dziękujemy Mirkowi za tak sprawną dystrybucje i super chęci.Ponieważ żona działa w PZKS zdaje sobie sprawę ile czasu i wysilku zabiera działalność społeczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.