Skocz do zawartości

Czego nie lubicie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janusz_P.

Rany Boskie trza to szybko utajnić żeby nasze baby tego nie przeczytały bo po takim portrecie psychologicznym mogą się nam nieźle przjechać zaganiajac tu i ówdzie do wykonywania tych nielubianych czynności ;):o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wczoraj byłem umiarkowanie zadowolony. Dwie lampy przed moim oknem (na kierunku południowym) były przepalone. Dzisiaj szczerze nienawidzę administracji, która zmieniła żarówki :( (to bym jeszcze wybaczył) i przy okazji założyła śliczne kuliste klosze w miejsce starych dobrych z deklem u góry >:(. Chyba zamówię wiatrówkę, albo przypomnę sobie młode lata i zrobię procę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podejmuj zbędnego ryzyka. Zleć to fachowcom - zafunduj dzieciom z podwórka lub sąsidztwa lody i sprawa załatwiona. Zrobią to za Ciebie szybko, fachowo i będą miały ubaw. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Ogólnie rzecz biorąc też nie lubię tego, czego nie lubią forumowicze wypowiadajacy się przede mną.

 

Natomiast szczególnie baaardzo nie lubię sytuacji, kiedy wpadam do WC aby załatwić tzw. ''dużą potrzebę'' (kto nie wie, co to, niech sięgnie do Szwejka) i już po wszystkim okazuje się, że w kabinie nie ma papieru toaletowego. ??? :'( >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię szpinaku od pierwszego kontaktu w przedszkolu. Nie lubię kobiet nowej fali czyli rozfeminizowanych bizneswomem. Poza tym lubię spać do oporu ;) NIE LUBIĘ CHMUR W BEZKSIĘŻYCOWE NOCE!

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś z zupełnie innej beczki

 

Nie lubię

- Rycerzy Którzy Mówią "Ni"

- hiszpańskiej Inkwizycji

- niedobrych Rzymian wraz z sepleniącym Kutasem Wielgusem

- zamku "Aaaaaaaaaa"

 

a wiecie, co lubię ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nieznosze: >:(

1 Mody masowej

2 "Higienicznych" sprzedawców którzy ślinią woreczki w które nast. wkładają bułki

3 Nachalnego promowania tandety w radiu i telewizji

4 Bezmyślnego wycinania drzew tak jakby las był sklepem

5 Pozerstwa agresji hamstwa (szczególnie na polskich drogach jeśli jesteś rowerzystą)

6 Rasistów antysemitow skinów dresów

7 Prezenterów pogody którzy stoją na mapie Polski kiedy pokazuje animacje zachmurzenia

Najgorsze jest to iz to wszystko spotykam na codzień , staram się jednak bardziej lub miej z tym walczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubię jak z dnia na dzień, na moim osiedlu i przed moim

blokiem systematycznie karczuje się drzewa, krzewy,

trawę, a w zamian tego stawia się jakieś betonowe

"coś" na które zaraz potem wjeżdżają samochody ...

które w nocy wyją (alarmy) jak odpustowe zabawki nie dając

mi spać.

 

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś z zupełnie innej beczki

 

Nie lubię

- Rycerzy Którzy Mówią "Ni"

- hiszpańskiej Inkwizycji

- niedobrych Rzymian wraz z sepleniącym Kutasem Wielgusem

- zamku "Aaaaaaaaaa"

 

a wiecie, co lubię ?? ;)

 

Łubin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja NIENAWIDZĘ:

1. Męczenia zwierząt, oraz zabijania zwierząt na futra - wiecie że na jedno futro potrzeba zabic ok. 100 szynszyli ? Parę tysięcy lat cywilizacji a dzikusy i dzikuski nadal okrywają sie prawdziwymi skórami :(. Drżyj Hamsterku ....

2. Państwowej służby zdrowia - po prostu k...wa, k...wa, k...wa mać. Więcej nie powiem bo chyba wszystko jasne.

3. Wysokich podatków i zasr... nieliniowych progów podatkowych. Taaaa równość wobec prawa.

4. ZUS-u - gdzie moje pieniądze ?

5. Władzy, której władza uderza do głowy

6. Polityków którzy przekonują masy że jak kopną w d... tych którzy rządzą to będzie lepiej, typu Lepper

7. Bandytów, którzy myślą że wszystko im wolno

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nielubię:

 

- Czekać (Cierpliwość nie jest moją mocną strona)

- Hałasu (Cisza jes piękna)

- Nic nie robić (Strata Czasu)

- Nauczyciela od Fizyki (Wredna "Suka")

- gdy dzień dzisiejszy jest podobny do tego wczorajszego(monotonność)

- Ich troje i podobnych "zespołów" (Do cyrku foki udawać!)

- takiej jak na początku lata pogody (Cholerny NW Wiatr)

- Gdy wieje ze wschodu (Ryby nie biorą)

- Gdy po jakimś towarzyskim spotkaniu na jakiś działkach uciaka ostatni autobus a ja jestem na drugim koncu miasta.

- Żabojadów cwaniacy europejscy myślą że są europejskim Mocarstwem, Polska to dla nich pionek zresztą niepotrzebny zapewne. Jeszcze do unii nie weszliśmy a juz nas krytykują za politykę zagraniczną, Chcą być na równi z USA. Armie nowoczesną budować. Dzielni obrońcy Europy(W 1940 jak czołgi niemców zobaczyli to jakoś tacy cwani to nie byli)

- Giertycha i innych cwaniako-jełopów

- Wejść w "mine" pozostawioną przez jakiegoś czworonoga (jak by trudno było to właścicielowi posprzątać)

- Ta i tak jak ogół spadających desek podczas oddawania moczu ale jeszcze bardziej nie lubie gdy z deską spada klapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się żalów i frustracji wylało! Co tu dodać? Ja osobiście nie lubię:

1. siedzieć na bezsensownych i bezowocnych operatywkach - wszyscy pier...ą tylko efektu nie ma żadnego (chodzi o krycie własnej dupy),

2. ciepłej wódy (kac może może być bo to immanentna cecha zimnej wódy),

3. jeżdzić do teściów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okropnie nie lubie kiedy po nocnych obserwacjach,o 5.30 rano,miasto przysyła mi pod okno facetów z wielkimi,ryczącymi kosiarkami do trawy >:(Rozumie że trawe trzeba skosić ,ale dlaczego tak wcześnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja z tymi kosiarkami , u mnie trawa wysycha tak średni zaraz po tym jak wzejdzie a ci goście koszą regularnie przez całe lato, efkt - wycie z rana pod oknem i kurz bo trawy to tam już nie ma od dawna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.