Skocz do zawartości

Podziękowania - Kalendarz Astrofotografia 2006


Gość JacekPala

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziękuje za wsparcie inicjatywy wydania kalendarza „Astrofotografia Amatorska 2006”. Bezinteresowna pomoc sponsorów w znaczący sposób przyczyniła się do rozpropagowania wiedzy o astronomii i popularyzacji tej dziedziny nauki. Mam nadzieję, że znaczący będzie fakt, iż większość kalendarzy trafiła do młodzieży. Jestem pewien, że pomoże to w kształtowaniu obrazu świata, w którym przyszło jej żyć.

 

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że dzięki Państwa zaangażowaniu udało się nam wydać i wysłać ponad 1000 egzemplarzy kalendarza. Nie sposób przy tej okazji nie wspomnieć o wielkim zaangażowaniu wolontariuszy, dzięki którym bezpłatnie przesłaliśmy kalendarz do wszystkich zainteresowanych osób i instytucji .

 

Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na forum dyskusyjnym: www.astro4u.net

 

Z poważaniem

 

Jacek Pala

 

W imieniu zespołu redakcyjnego kalendarza

„Astrofotografia Amatorska 2006”

 

w składzie:

Jacek Pala – nadzór nad produkcją

Przemysław Rudź – autor tekstów

Tomasz Winkler – projekt graficzny

Kazimierz Orłowski – druk

 

oraz wolontariuszy:

Krzysztof Frąckiewicz – naświetlanie (redakcja „Giełdy Samochodowej”)

Grzegorz Gembel – naświetlanie i proof (redakcja „Giełdy Samochodowej”)

Jolanta Majchrzak – korekta (redakcja „Giełdy Samochodowej”)

Kinga Michałowska – dystrybucja (redakcja „Giełdy Samochodowej”)

Elżbieta Serafin – dystrybucja (redakcja „Giełdy Samochodowej”)

Mirosław Krasnowski – dystrybucja Wielkopolska

Tomasz Lewandowski – dystrybucja Warszawa

Krzysztof Ślipecki – dystrybucja Trójmiasto

Andrzej Sadowski – dystrybucja Białystok

Monika Mrozowicz – Dystrybucja Kraków

Dariusz Smoląg – dystrybucja Lubelskie

Paweł Maksym – dystrybucja Łódź

Robert Bodzioń – dystrybucja Podkarpacie

Arkadiusz Przechodzień – dystrybucja Podlasie

Marek Hołda – dystrybucja Śląsk

Andrzej Bałuczyński – dystrybucja Szczecin

Jarosław Smolar – dystrybucja Toruń

Tomasz Hajdasz – dystrybucja Wrocław

 

Serdecznie dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki Jacku. :Beer:

 

Mam tylko nadzieję iż szybko powstanie druga edycja bo widać iż dla wszytkich nie starczyło.

Jeśli chodzi o koszty dodatkowego nakładu może by tak zorganizować małą zbiórkę?

 

Pytanie tylko czy będzie Ci się chciało bo jednak to dużo pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, dzisiaj dotarł do mnie mój egzemplarz. Świetna robota. Gratulacje :notworthy: Sam byłbym zainteresowany kilkoma egzemplarzami tego kalendarza. Jeśli będzie kolejny nakład i byłaby na ten cel zbiórka pieniędzy, przyłaczam się do propozycji Darka B. Zamawiałem 3 sztuki, dostałem jeden. Pozostałe dwa miały być dla Markusa Ludesa i Wolfi Ransberga z teleskop-service. Niestety, zabrakło, a swojego nie oddam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.