Skocz do zawartości

BPC 20x60 + żuraw + statyw drewniany


Marcus_II

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania komplet:

 

- lornetka BPC 20x60 Kronos (futerał, dwa filterki),

- żuraw "Porucznikowy" po małym tuningu u Janusza Płeszki (blokowanie w dwóch prostopadłych osiach), z dwoma ciężarkami jako przeciwwaga,

- drewniany statyw geodezyjny.

 

Wszystko w bardzo dobrym stanie, normalne ślady użytkowania.

 

Mail: Marcus@konin.lm.pl

 

Cena: 550 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę stałem się szczęśliwym posiadzaczem rzeczonego sprzętu. Spotkaliśmy się z Markiem w jego mieszkaniu w Koninie i zostaliśmy niezwylkle gościnnie przyjęci przez niego i jego żonę. Sprzęt jest dokładnie taki jak opisał go Marek. Stan bardzo dobry i na pewno sprawi mi dużu frajdy. Tutaj mam uwagę dla wszystkich początkujących: czasami opłaca się poczekać jakiś czas i kupić sprzęt od kogoś kto należy do tego samego "plemienia". Mówimy tym samym językiem i nie narażmy się na rozczarowanie, gdy okazuje się, że sprzęt nie spełnia naszych oczekiwań.

Marku! Do zabaczenia na wspólnych obserwacjach (mam nadzieję, ze niedługo) i gastronomicznej części naszej transakcji! Pozdrowienia dla żony!

 

Clear skies!

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę stałem się szczęśliwym posiadzaczem rzeczonego sprzętu. Spotkaliśmy się z Markiem w jego mieszkaniu w Koninie i zostaliśmy niezwylkle gościnnie przyjęci przez niego i jego żonę. Sprzęt jest dokładnie taki jak opisał go Marek. Stan bardzo dobry i na pewno sprawi mi dużu frajdy. Tutaj mam uwagę dla wszystkich początkujących: czasami opłaca się poczekać jakiś czas i kupić sprzęt od kogoś kto należy do tego samego "plemienia". Mówimy tym samym językiem i nie narażmy się na rozczarowanie, gdy okazuje się, że sprzęt nie spełnia naszych oczekiwań.

Marku! Do zabaczenia na wspólnych obserwacjach (mam nadzieję, ze niedługo) i gastronomicznej części naszej transakcji! Pozdrowienia dla żony!

 

Clear skies!

Krzysztof

 

Dzięki za pozdrowionka.

Co do obserwacji i nie tylko, wszystko przed nami :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.