Skocz do zawartości

Polowanie na samoloty


KrzysztofZ

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne modele. Jeśli mogę drobną sugestię - warto zachować na fotkach dynamikę pokazując, że obiekt ma działający silnik. Niestety przy śmigiełkach to kompromis czasu/ISO itp. aby zdjęcie było ostre ale da się - kilka przykładowych robionych budżetowym sprzętem przy różnych okazjach.

Goldwings-Flight-Academy-SP-YOO-Extra-330-SC-P01.jpg

Lithuanian-Air-Force-07-Algirdas-Alenia-C-27J-Spartan.jpg

Policja-SN-71XP-Sikorsky-S-70i-Black-Hawk-02.jpg

SP-YPB-WSK-Okęcie CSS-13-P01.jpg

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RMK napisał:

"Ładne modele. Jeśli mogę drobną sugestię - warto zachować na fotkach dynamikę pokazując, że obiekt ma działający silnik. Niestety przy śmigiełkach to kompromis czasu/ISO itp. aby zdjęcie było ostre ale da się - kilka przykładowych robionych budżetowym sprzętem przy różnych okazjach."

Dynamikę mógłbym pokazać ale o tym nie pomyślałem, raczej starałem się zrobić nieporuszone zdjęcia samolotów w locie.

Obawiam się, że granica między ostrym zdjęciem z pokazaną dynamiką a zdjęciem poruszonym jest niewielka. Ale może w przyszłym roku poeksperymentuję i może mi wyjdą  jakieś fotki z pracującymi śmigiełkami. Na razie poćwiczę w szatni zdjęcia na pasażerskich odrzutowcach i będę się starał zmusić je do poruszenia śmigiełkami......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
W dniu 2.04.2020 o 15:13, Dan1367 napisał:

Witam wszystkich,

 

Dziś cały dzień nad Polską latają rosyjskie antonovy (An-124). Czy ktoś może cyknął jakieś zdjęcie w ten piękny dzień?

Pozdrawiam serdecznie,

Daniel.

  Pokaż ukrytą zawartość

1.jpg

 

Proszę bardzo, już na podejściu, z balkonu. Szczegóły w nazwie pliku.

07042020-Volga-Dnepr-Airlines-VDA3112-RA-82081-Antonov-An-124-100-UIUU(UUD)-EPWA(WAW)-P01.jpg

  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Dan1367 napisał:
2 godziny temu, miron_z napisał:

07wrz18 L984 IFO-EBBL IL76 UR-78820 FL320 G0828

Dla mnie mega. Gdzie złapałeś ten lot?

Jak wszystkie pozostałe z przydomowego ogródka. W Bochni.

IŁ76 i dwa Su27 leciały na pokazy lotnicze do Kleine Brogel w Belgii.

  • Lubię 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.