Skocz do zawartości

Wielki Zlot - Bieszczady 2006


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Źle się zaczyna dla mnie ten rok jeśli brać pod uwagę zloty, bo choćbym ... nie wiem co to na żaden nie dam rady pojechać :( Dupa blada i nic więcej. Szczęślwie pozostaje jeszcze nasz wyjazd do Turcja, bez którego chyba popadł bym w depresje z racji tęskonty za zlotami.

 

Udanej zabawy Panie i Panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już myślę o zlocie w Bieszczadach. W zeszłym roku byłem pierwszy na miejscu i było trochę smutno czekać aż inni się pojawią. Ale zjawił się Darek z Zakopanego, a potem ekipa z Wrocławia z 60cm teleskopem. Już nie mogę się doczekać tegorocznego zlotu!

 

Spoko Oskarze! W tym roku wyjedziemy razem. Jesteśmy przecież sąsiadami :Beer:

Pozdrawiam

Krzysztof z Prusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieli byśmy uniknąć polemiki na który zlot w Bieszczadach ktoś jedzie i dlaczego . Ja przyjadę na zlot organizowany przez Astro-Forum w terminie 20-23 kwietnia . Jak pisał Adamo AF organizuje dwa zloty w roku : wiosenny w Bieszczadach i jesienny w Jodłowie . To że ktoś krytykuje koszulki zlotowe to powiem tylko : no coment .

A ja właście COMENT.

Na ćwiczenia w turnusie rehabilitacyjnym ubierałem koszulkę ze zlotu albo koszulkę firmową lubelkskiego koła PTMA. Od razu pani rehabilitantka mnie intensywniej masowała!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław jak zwykle będzie na zlocie , musimy tylko pogadać z kolegami bo faktycznie jest nas dużo . Wrocław i oklice (legendarny błąd Howxa <_< ) Post napisany na forum którego już nie ma ale może ktoś pamięta .

 

Jeżeli będzie spora ekipa to załadujemy ciężki sprzęt , potrzebne 4 osoby do załadunku kolubryny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław jak zwykle będzie na zlocie , musimy tylko pogadać z kolegami bo faktycznie jest nas dużo . Wrocław i oklice (legendarny błąd Howxa <_< ) Post napisany na forum którego już nie ma ale może ktoś pamięta .

 

Jeżeli będzie spora ekipa to załadujemy ciężki sprzęt , potrzebne 4 osoby do załadunku kolubryny .

 

Moje dwie łapki też są do dyspozycji Piotrze!

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informację o śniegu podałem jako ciekawostkę :). Wszystko wskazuje na to, że nawet w Bieszczadach zbliża się wiosna. Dzisiaj w wiadomościach podano informację, że tamtejsze misie wychodzą już z gawr na coraz dłuższe spacery. Nie zdziwię się, jeżeli po tych chłodach przyjdzie spore ciepło, właśnie w kwietniu. Jak przygrzeje to wtedy śnieg będzie znikał w oczach, tak jak wspomniał teha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że Pomorze i Toruń ( po grypie) przyjedzie. :notworthy:

Ja niestety odpadam. Trochę za daleko dla mnie, nawet gdybym miał zaprzęgiem łabędzi przylecieć. Wiem, że niektórzy mają dalej, ale ja mam w tym czasie napięty program. Może u Pawła Maksyma będzie więcej Torunia, ale to jednak znacznie bliżej. Zazdroszczę bieszczadzkiego nieba i życzę bezchmurnej pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam taką małą sprawę... Czy ktoś nie był (najlepiej ze śląska) by tak miły, by podrzucić i odrzucić mnie do roztok ?? :szczerbaty: pociąg tam nie wchodzi chyba w grę, bo nie umiem znaleźć żadnego sensownego połączenia :szczerbaty: . mogę oczywiście dojechać do kogoś pociągiem. biorę ze sobą teleskop 114/900 na moncie paralaktycznym EQ2 :)

 

 

...zlitujcie się nad biednym małym owadem :szczerbaty::Beer:

Edytowane przez Muchozol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że Pomorze i Toruń ( po grypie) przyjedzie. :notworthy:

 

niestety nas nie bedzie strasznie ubolewam :-(

Adamo juz o tym wie za duzo nam sie złozyło na ten termin, to sie w głowie nie miesci Bieszczady bez nas, ale no cóż napewno bedziecie sie dobrze bawic (jak zwykle) życze wam pieknej pogody i zróbcie piekne fotki z obserwacji nocnych (i nie tylko ha ha )

pozdrawiam Ania

Edytowane przez ania_w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przedstawiam Listę osób zapisanych na zlot:

 

KrzysztofZ

Tomasz Hajdasz Techa

Adamo

Oskar

DarekB

Zayzik +3 osoby

Adam z Pily

Jesion +osoba towarzysząca

Misza

Tamara

Jerzy Świeboda

Pawlik

Paweł Koczan

Muchozol

Ori2711

Jacek S

Katarzyna Wilczek

Bartolini

Siergiej Wierzbicki (2 osoby)

Geminiplus

Mateusz Chmielewski

Rafał Kosturek

Mateusz Zajac

Hanysiak

Jacej Sawosko Robert Wojcik sumas+r65

Hamster

Jerzy Starzyński

Piotr Sadowski

Michal Ciesla

Piotr Domański i Anna Pardo

Krzysztof G

Kordian Gdulski

 

Osoby podkreślone nie dokonały wpłaty.

Pozostało jeszcze kilka miejsc.

Edytowane przez Adamo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem.

 

Chciałbym pojechać do Roztok ale nie mam transportu. Mirasa nie ma na liście a zawsze jechaliśmy do tej pory razem. Mam niby samochód ale trochę strach nim tam jechać bo najnowszy to nie jest a i silniczek słabiutki ma. Używam go do podróży raczej miejskich od czasu do czasu a i oponki letnie są założone. Z tego co pamiętam to w zeszłym roku na letnich to by się do schroniska nie dojechało. Może będzie ktoś jechać w piątek przez Kielce i mnie zabierze - taka prośba. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.