Skocz do zawartości

Naklejka na auto miłośnika Astronomii?


Gość saywiehu

Rekomendowane odpowiedzi

Naklejka taka to dobry pomysł, ale powinna się kojarzyć tylko i wyłącznie z astronomią

Przerobiłbym 1 Bistiiego odrzuciłby wszystko poza wewnętrznym okręgiem i zamiast człowieczka z dobsonem wkleiłbym tego z telpem na paralityku z propozycji 3, sądzę ze to każdemu kojarzyłoby się z astronomią

 

Jak już będzie coś wiadomo to dajcie znać chętnie kupię taką naklejkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, "z pewną taką nieśmiałością" ;) chciałbym, oprócz wyrażenia swojego poparcia dla pomysłu, pokazać obrazkowo, jak sobie wyobrażam taką naklejkę.

Proszę tylko o wyrozumiałość, bo ze mnie rysownik, jak z koziej .... trąba. :)

 

logo_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pomysł z naklejką - super. Jeżeli coś ode mnie to uważam że znaczek powinien być jak najprostrzy bez napisów. Może postać człowieka a zamiast głowy miałby jakąs galaktykę spiralną lub w miejscu serca?kontur człowieka czarny ( wypełnienie też ) a na klatce piersiowej galaktyka. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Cobyście nie myśleli, że gdzieś o azyl poprosiłem :D

 

Pilnie się przyglądam dyskusji, serce mi rośnie, gdy widzę, jak wielu z was w nią się zaangażowało!

Takiego dylematu, jak obecnie, dawno nie mialem!!! Dajcie mi jeszcze troszke czasu na podjęcie decyzji.

 

Z żalem zawiadamiam, że nie otrzymałem żadnej odpowiedzi od członka Rady Forum, do którego ponad tydzień temu zwracałem się z prośbą o zgodę na wykorzystanie logo forum na naklejce. Dwa kontakty na priva pozostały bez odpowiedzi. Wobec tego nie mogę tych naklejek wydrukować. Może ktoś pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje umiejętności artystyczne daleko odbiegają od tutaj prezentowanych, ale mój pomysł dotyczy wykorzystania symbolu jakiejś galaktyczki. Najbardziej coś spiralnego z poprzeczką z perspektywą taką jak M81. Jednoznacznie się kojarzy z niebem i astro, ale niekoniecznie ze sprzętem w bagażniku.

 

Może komuś bardziej udolnionemu uda się zrobić z tego jakiś symbol przerabialny przez ploter.

Praw autorskich nie chcę B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cobyście nie myśleli, że gdzieś o azyl poprosiłem :D

 

Pilnie się przyglądam dyskusji, serce mi rośnie, gdy widzę, jak wielu z was w nią się zaangażowało!

Takiego dylematu, jak obecnie, dawno nie mialem!!! Dajcie mi jeszcze troszke czasu na podjęcie decyzji.

 

Z żalem zawiadamiam, że nie otrzymałem żadnej odpowiedzi od członka Rady Forum, do którego ponad tydzień temu zwracałem się z prośbą o zgodę na wykorzystanie logo forum na naklejce. Dwa kontakty na priva pozostały bez odpowiedzi. Wobec tego nie mogę tych naklejek wydrukować. Może ktoś pomoże ?

 

Zgode oczywiscie masz! Rezerwuje sobie jednak prawo do "akceptu" ostatecznej formy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Dziękuję Adamie :notworthy:

 

Jasne, projekt wyślę zaraz... jak go zrobię!!!!

No, ludziska się pewno- jak ja- ucieszą!!!!!!!!

 

 

Astrokosmo! Pierwszym elementem mojego jachtu była...czapeczka żeglarska :D

I poskutkowało - jacht w budowie!

Cóż, cierpliwych do czyśćca nie biorą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może posunąć się dalej i zrobić też koszulki z takim emblematem , albo chociaz naklejkę na koszulke do samodzielnego naklejenia np. żelazkiem <_<

 

Ps. jak by co mogę sobie nakleić sam bo tak dużej koszulki to dla mnie nie kupi łatwo :D

 

Ps.2 w wakacje wybieram się nad morze było by w czym poszpanować :ha:

Edytowane przez astrokosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje umiejętności artystyczne daleko odbiegają od tutaj prezentowanych, ale mój pomysł dotyczy wykorzystania symbolu jakiejś galaktyczki. Najbardziej coś spiralnego z poprzeczką z perspektywą taką jak M81. Jednoznacznie się kojarzy z niebem i astro, ale niekoniecznie ze sprzętem w bagażniku.

 

Może komuś bardziej udolnionemu uda się zrobić z tego jakiś symbol przerabialny przez ploter.

Praw autorskich nie chcę B)

Może takie coś. Musiałem przekręcić, żeby się w elipsie zmieściło.

Galaxy1.jpg Galaxy2.jpg

A może coś w oparciu o taki obrazek:

Wolf_Moon.jpg

I jeszcze seria inspirowana znakiem drogowym:

moose_sign.GIF

Saturn1.jpg Saturn2.jpg Saturn3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampka, naklejka ma informować, a nie ostrzegać! :szczerbaty:

Przede mną powinna ostrzegać. :szczerbaty:

W obronie teleskopu potrafię być groźniejszy od szarżującego nosorożca, o łosiu nawet nie wspominam. :ha:

PS. Z M81 trochę mi nie wyszło, może ktoś lepiej pomysł z galaktyką wykorzysta. Ja najchętniej bym je skasował, ale niestety już się nie da.

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.