Skocz do zawartości

Naklejka na auto miłośnika Astronomii?


Gość saywiehu

Rekomendowane odpowiedzi

też coś nabazgrałem, powinno byc proste, to niby jest,

a taki szkic surowy:

naklejka.jpg

 

na czarnym niebie:

naklejka11.jpg

wygląda hmm jak z munduru esesmana <_<

 

znowu na niebieskim:

naklejka2.jpg

.. jak siatka na motyle :D

 

ciężko coś dobrego wymyśleć

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto by było aby pojawił się adres www. Ilość odwiedzających wzrosła by napewno , a może nawet nowych użytkowników.

 

Ale przecież adres będzie już na tych małych naklejkach z logiem naszego forum. Może na tę dużą wymyślimy jednak coś trochę innego...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież adres będzie już na tych małych naklejkach z logiem naszego forum. Może na tę dużą wymyślimy jednak coś trochę innego...?

 

o taak, koniecznie lewy panel, a noi przydałby się też licznik osób obecnych na czacie :ha:

 

astrokosmo, no niewiem jakim cudem, ale ja widzę jakąs wiewiókę okładającą bejzbolem ....

...niedajboże, żeby to był Adamo :D

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Decyzja będzie jutro!

Muszę się poważnie przygotować do tematu.

Jeśli ktoś jeszcze chce podyskutować, albo przedstawić swój projekt - macie od teraz 30 godzin :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto by było aby pojawił się adres www. Ilość odwiedzających wzrosła by napewno , a może nawet nowych użytkowników.

Jeszcze kilka pomysłów-wielkość w skali 1:1

 

npukqqit5adc1szj.png

Mi ta przypadła do gustu.

Ośmieliłem się też trochę zaingerować w pomysł.

11.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sumi ten mały gosciu na obrazku to Adamo :D sory taki mały patriotyzm lokalny-żeby nie powiedziec podlizywanie sie. :D .

 

 

 

Darku Orion też mi się podoba, może byc jeszcze Kasjopea-też jest charakterystyczna. :Beer:

Edytowane przez astrokosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Witam wszystkich!

Po kilku rozmowach i dłuuugich przemyśleniach, oznajmiam WERDYKT :D

 

Absolutne zwycięstwo - LAMPKA - projekt PL-ki. Proponuję, abyś jeszcze się sprężył i dodał, obok napisu "Astro" , dodatek "Aktywny" i 1-3 gwiazdki. Lampka otrzymuje Grand Prix :helo:

Drugi projekt, który można zamówić to wilk Lampki, ten wyjący do księżyca.

Trzeci projekt- E.Eri - proszę tylko, abyś zmniejszył telepa na tym projekcie.

Czwarty - projekt Astrokosmo, ten który modyfikował Darek B. Obie opcje (Wielki Wóz i Orion) są możliwe.

Autorów proszę o przesłanie mi mailem projektów w Corel Draw, lub czymś podobnym, najchętniej w postaci wektorowej. Przy okazji :Beer: !!!!!!!!

 

Podawałem w kolejności umieszczania na stronie.

Do tego dochodzi logo Astro - Forum, to które namalowałem sam. Projekt poślę Adamowi Jesionowi w Corelu, albo otrzymam od niego gotowca.

Tak więc macie w sumie 5 różnych projektów. Ponieważ ludziska mają przeeeróżne gusta, nie będziemy dyskutować, co jest lepsze, każdy może sobie wybrać. Lepsze to, niż kłótnie i obrażanie się, czy też dyskusje przez 3 lata.

Możliwości techniczne. Naklejka z logo forum zostanie wydrukowana w ilości 1000 szt. Mogę jedynie mieć nadzieję, że się rozejdą... Natomiast pozostałe projekty wykonam wg zamówień jako naklejanie ciętej z plotera grafiki na tło, też z folii. Nie martwcie się - jakość będzie do przyjęcia, co nie oznacza, że wzorowa. Nie ma to jak druk, ale tylu różnych wzorów nie jestem w stanie wydrukować za przyobiecaną cenę, a w każdym razie - zaryzykować aż tyle finansowo.

Proponuję jeszcze przez parę dni potraktować moją wypowiedź jako głos w dyskusji - może pojawią się inne możliwości.

Osobiście wolałbym wybrać, jako drugą, naklejkę Adama Jesiona, prezentowaną przez Sumasa. Ale może wykorzystamy ją później, przy okazji zlotów ???

Dziękuję wszystkim za zabranie głosu i pozdrawiam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w kwestii formalnej, zgłaszam wątek o reasumpcję i proponuję jeszcze jedną wersję, zgodną z niektórymi sugestiami o zaletach kobiecych kształtów:

girl_on_subaru.jpg

 

Tutaj: http://irregardless.us/Projects/DressUp/mudflap1.jpg widać, jak to wygląda na żywo, w pieknym astrożółtym kolorze na zderzaku.

Z tym, że w owalu proponuję jakiś gwiazdozbiór, albo galaktykę, bo teraz jest logo Subaru, pewnie zastrzeżone (niby Subaru = Plejady, ale jakoś nie przypomina).

I skoro naklejka miała być ogólnoastronomiczna, to proponuję bez żadnych odnośników do konkretnego forum.

Edytowane przez BBwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że moje "projekty" się podobały. Odpowiednie pliki oczywiście podeślę. Mam jeszcze parę uwag. Co do PL-ki i sugestii dodania Aktywny i gwiazdek, to za bardzo nie widzę jak by to mogło wyglądać. Akurat w tym przypadku postawiłem na prostotę i absolutne minimum. Nie wiem za bardzo jak tu dodać pozostałe elementy. Moim zdaniem, jak już robić PL-kę, to jedynie w postaci najprostszej. Nie jestem jednak plastykiem i nie obrażę się jak ktoś zmieni mój pomysł zgodnie z sugestią saywieha lub innych. Co do wyjącego wilka, to nie wiem o którego chodzi? Czy o pierwszy projekt z sierpem Księżyca, czy o ten ze zdjęciem Księżyca w pełni? Jeśli o pierwszy, to zdecydowanie wymaga on dopracowania. Ja go zrobiłem naprędce w trakcie dyskusji z Benedyktem i myślę, że trzeba go jeszcze poprawić. Może Księżyc ustawić trochę inaczej, może gwiazdki w stylu Subaru dodać. A jeśli myślicie o tym drugim Księżycu (w pełni), to nie jest to mój projekt tylko obrazek znaleziony w googlach na hasła "wolf moon". A więc w czystej postaci nie za bardzo do wykorzystania.

Pozdrawiam

Piotr

Na szybko dodałem do PL-ki to, co sugerowaliście. Oto rezultaty. Gwiazdki i napis Aktywny mogą być w dowolny sposób ustawione, a gwiazdki mogą być takie jak na nr 1, jak i takie jak na kolejnych.

PL_ka1.jpg PL_ka2.jpg PL_ka3.jpg

Dodaję jeszcze plik z Corela 8 z wszystkimi trzema w postaci zipa:

aa.zip

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Benedykt

Wydaje mi się, że ASTRO-PLki Lampki są świetne ze względu na ich prostotę i uniwersalność (lubię się czasami komuś podlizać ;):szczerbaty: ).

Mam jednak dwie propozycje do rozważenia w związku z projektami Lampki:

 

1. zastosowanie zamiast koloru czarnego - ciemnoniebieskiego; po pierwsze znak będzie się odróżniał od symboli kraju; poza tym nasuwa mi się wątpliwość, czy można w tej samej kolorystyce i formie co naklejki z symboliką kraju wykonać inne znaki?

2. wykonanie projektu w inwersji w kolorystyce ciemnoniebiesko-białej; myślę, że taki projekt będzie bardziej "wyrazisty"

 

Są to oczywiście moje własne sugestie, które poddaję pod ocenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Nasuwa mi się wątpliwość, czy można w tej samej kolorystyce i formie co naklejki z symboliką kraju wykonać inne znaki?

 

Można, tak samo jak można nalepiać naklejki podobne do znaków drogowych czy ostrzegawczych typu "radio- aktywny" etc.

Nie można tylko naklejać na auta znaków nie modyfikowanych a nie odpowiadających rzeczywistości, takich jak "uwaga przewóz materiałów łatwopalnych, rozszczepialnych, chemicznych" lub informujących o uprzywilejowaniu pojazdu (np. policja, straż...)

 

POzdrawiam- Kordian

Halla Madrid!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaję jeszcze pod rozwagę bardziej dopracowaną wersję wyjącego wilka:

Wilk_1.jpg Wilk_2.jpg

Oczywiście niebieski może być. Chociaż ja mam samochód granatowy i nie za bardzo by to grało. Dla ciemnych karoserii można też dodać dodatkowy cienki obrys, żeby brzeg naklejki był biały.

A na koniec jeszcze wersja PL-ki bez gwiazdek:

Pl_ka_5.jpg

Edytowane przez Lampka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Po kilku rozmowach i dłuuugich przemyśleniach, oznajmiam WERDYKT :D

 

Absolutne zwycięstwo - LAMPKA - projekt PL-ki. Proponuję, abyś jeszcze się sprężył i dodał, obok napisu "Astro" , dodatek "Aktywny" i 1-3 gwiazdki. Lampka otrzymuje Grand Prix :helo:

Drugi projekt, który można zamówić to wilk Lampki, ten wyjący do księżyca.

Trzeci projekt- E.Eri - proszę tylko, abyś zmniejszył telepa na tym projekcie.

Czwarty - projekt Astrokosmo, ten który modyfikował Darek B. Obie opcje (Wielki Wóz i Orion) są możliwe.

Autorów proszę o przesłanie mi mailem projektów w Corel Draw, lub czymś podobnym, najchętniej w postaci wektorowej. Przy okazji :Beer: !!!!!!!!

(...)

:) Jak miło, że moje bazgroły zostały zauważone! Dzięki!

 

Pliki, oczywiście prześlę, tylko... Wciąż tak myślę, że może lepiej by było aby jednak astro-znaczek był jeden? Zdecydujmy się na lampkową "peelkę" i wówczas na wszystkich naszych środkach lokomocji (autach, motorach, rowerach, łodziach i co tam jeszcze kto ma... ;) ) mielibyśmy jednolite oznaczenie (jak rybki czy nurek, które były inspiracją pomysłu saywiechu).

 

Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.