Skocz do zawartości

prenumerata Sky and T


adamsz12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janusz_P.

Tak, np poprzez Bank PKO i inne które wystawiają czeki bankierskie które listem poleconym wysyłasz potem do redakji i już masz opłaconą prenumeratę zagraniczną SKAY 'a ;D ;D ;D

jest z tym trochę więcej zachodu i kolejeczke trzeba odstać do okienka i potem do kasy ale ja też tak zaczynałem ładnych kilka lat temu i wiem że to działa w praniu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Conajmniej połowę taniej ale ile dokładnie to nie pamietam bo prenumeruję także Astronomy i jednego dnia w roku co 3 lata płacę za obydwa czasopisma, tak wychodzi jeszcze taniej ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki jest powód tego że nie masz karty - jesli wiek ? (nie mam pojęcia ile masz lat bo nie napisałeś ) to należy poszukać banku oferującego karty np. dla młodych ludzi , są już takie dla osób które ukończyły 13 lat . Jest to VISA Elektron (zwróć uwagę by była to karta tzw. "wypukła" czyli z numerami wytłoczonymi a nie drukowanymi na co zwracali mi uwagę bankowcy - gdyż tłoczonymi z reguły mozna płacić w Internecie - nie wiem co to ma wspólnego z płaceniem w sieci ale tak jest).

Gdy np. masz konto w mBanku polecam eKarte moim zdaniem to rewelacja , płacę tą kartą w sieci zawsze i sprawdza się na medal - koszt wyrobienia tej karty to 25 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

 

Mamy jeszcze lipiec, właśnie dostałem wrześniowy (z 2003r) numer "Sky & Telescope", pewnie będą ciekawe zdjęcia z sierpniowych zjawisk...

 

Hermes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

No niestety Sky chce być przed Astronomy z nowościami i zagalopował sie troszeczkę bo jak sie pojawia np kometa to info o niej ukazuje się dopiero po 3 miechach jak już odlatuje z powodu tego nonsensownego wyprzedzenia kalendarza w druku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbyście mieli 1 gazetkę do wyboru to co byście wybrali? 

 

"S&T", "Astronomy", czy jeszcze coś innego?

Sky jest bardziej profesjonalne i liczy więcej stron, Astronomy zaś jest bardziej "amatorskie". Obydwa na wysokim poziomie. Ja wybrałbym Sky. Jest już niemieckojęzyczna wersja Sky wydawana jako dwumiesiecznik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że SKY

Ja kupowałam SKY zawsze w Amerykańskiej Księgarni" bo w EMPiKu to mija się z celem. Oni mają wysokie ceny.

W "Amerykańskiej Księgarni" jest o wiele taniej, można tam też zamówić prenumeraty, książki . Mają prawie wszystko co jest w USA. Oczywiście nie wszystko mają na półkach, ale w spisie u nich w kompie znajdziesz i można potem zamówić. Prenumeratę też!

Polecam Wam .

Jak coś to mogę podać adresy tych księgarni.

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz dzwoniłam do "Księgarni Amerykańskiej " mają tylko oddziały w Warszawie :-[

Szkoda że u Was jej nie ma, bo ceny są o wiele niższe.

Ale jak coś to mogę pomóc załatwić !!

Pamiętam, że jak kupowałam SKY to był formularz do wypełnienia prenumeraty.

Może tak zrobisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znow za pozno ale zawsze.

 

Prenumerowalem S&T, Astronomy i Astronomy Now. W koncu zostawilem tylko S&T bo:

a) czesc tematow sie i tak pokrywa

B) chyba ciekawsze artykuly popularnonaukowe

c) wiecej o sprzecie, w tym zawsze w kazdym numerze jakies pomysly amatorskie

 

Prenumeruje od chyba 6 lat, zamawiam na stronie S&T

 

Pozdrawiam,

 

Pawel

 

P.S. Od jakiegos czasu (chyba 2 miesiace) nie pokazuje sie juz ogloszenie o sprzedazy 72 calowego (183 cm) nie dokonczonego blanku z Cervitu... Ciekawe kto kupili, czyzby Astrokrak? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Też wybrałem S&T. Pronumerata 3 letnia wychodzi jeszcze taniej. Jak dotąd nie miałem większych problemów z dostawą czasopisma. Raz udało im się zagubić jeden numer, ale po odpowiednim monicie (via e-mail) podesłali mi go jeszcze raz. Polecam.

 

Pozdrawiam

Czarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz dzwoniłam do "Księgarni Amerykańskiej " mają tylko oddziały w Warszawie :-[

Szkoda że u Was jej nie ma, bo ceny są o wiele niższe.

Ale jak coś to mogę pomóc załatwić !!

Pamiętam, że jak kupowałam SKY to był formularz do wypełnienia prenumeraty.

Może tak zrobisz?

 

Witam

 

Możesz mi podać adres "Księgarni Amerykańskiej" oraz mniejwiecej po ile jest tam S&T ?

 

Pozdrowionka

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Jest już zatwierdzony i w realizacji projekt odbudowy obserwatorium na Lubomirze niedaleko Kudłaczy, tym razem jako ludowej stacji obserwacyjnej celem popularyzacji astronomii, reszty się sam El... domyśl bo IQ sądząc po WWPKF'ie masz grubo ponad przeciętne ;D ;D ;D

 

Ps. No niestety miłośnik z Texasu ubiegł mnie z tym ogłoszeniem ale to dobrze bo w Polsce by się zmarnowało przy naszym marnym seingu :'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADRESY KSIĘGARŃ AMERYKAŃSKICH/ AMERICAN BOOKSTORE:

 

 

Ul. Powsińska 31 (SADYBA BEST MALL), 02-903 Warszawa, Tel. (+48 22) 550 31 73

 

Ul. Wołoska 12 (GALERIA MOKOTÓW), 02-675 Warszawa, Tel. (+48 22) 541 36 52

 

Ul. Koszykowa 55, 00-659 Warszawa, Tel. (+48 22) 660 56 37, Fax. 660 56 38

 

Ul. Nowy Świat 61, 00-950 Warszawa, Tel. (+48 22) 827 48 52

 

Al. Wojska Polskiego 3 (STARA PAPIERNIA), 05-510 Konstancin Jez. , Tel. (+48 22) 702 86 33

 

Pozdrawiam

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.