Skocz do zawartości

Jachranka raz jeszcze...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

czy Borucino jest już zaklepane na 100% na październik - jakie dni ? jakie atrakcje ?

 

Termin klepał Przemas o ile dobrze pamietam to 17-19 października. Z atrakcji to chyba będzie El Capitano. Przemas mówł, że jak nie bedzie chciał przyjechać to go przywiezie w bagażniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termin Borucina to najprawdopodobniej 17-19 października. Co do atrakcji to liczę na aktywnosć uczestników (nauka kolimacji, stackowanie i obróbka zdjęc, filmy, może własne prezentacje slajdowe lub multimedialne, ...itd)

 

Ze swojej strony dołożę wszelkich starań aby zaprosić z wykładem dwóch astrofizyków z Uniwerku Gdańskiego: Roberta Głębockiego i Jerzego Sikorskiego - miałem z nimi kiedyś zajęcia z zastosowań astronomii w geografii i trzeba stwierdzić, że opowiadają fascynujące rzeczy.

 

Także serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych przekazaniem swoich doświadczen, przemyśleń do zgłaszania ewentualnych wystapien, referatów, etc.

 

Przemas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapał jest, chęci też. Trochę z czasem krucho ale jakoś podołam.

Nową smołę już mam, więc teraz pozostaje tylko ugotować nowy polerownik, bo z poprzedniego wyszedł zakalec :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.