Skocz do zawartości

Bartek Okonek - wszystkiego naj !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego naj z okazji urodzin - pędu i do teleskopu napędu ;)

 

nastroju dobrego i wogóle wszyskiego najlepszego !

 

pogody i zdjęć udanych i wszystkiego co tylko sobie zamarzysz !

 

pozdrowienia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja też dołączam się do życzeń. Tak dawno mnie nie było i tak żadko wogóle bywam na forum że chyba nikt mnie już nie pamięta.

 

Wszystkiego Dobrego - Z pozdrowieniami

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się przyłączam do życzeń:

Życze Ci zbudowania uniwersalnej platformy astrofotograficznej ( takiej na aramatki 50 cm i więcej ) bo widze że dobryś w te klocki :)

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartolo - ty młodziaku! 20 lat a TY już masz własnego SC z dużym lustrem ::). Strach pomyśleć co będziesz miał w wieku 30, 40 i 50 lat. ;D

 

Życzę C oczywiście abyś zakończył planowo i z sukcesem naukę, żebyś wykonywał zawód taki jaki Ci się marzy i w dodatku żeby przynosił kupę szmalu niezbędną do pakowania w hobby.

Życzę Ci również żebyś pozostał wierny astronomii (bo to się zawsze może odmienić), oraz abyś mimo wszystko też zainteresował się innymi formami spędzania wolnego czasu (bo ciągłe lookanie na niebo w samotności może zakończyć się depresją). ;)

 

Na koniec życzę Ci oczywiście............ i ............ oraz ............, a także ............ (wstaw zgodnie z własnym uznaniem).

I trzymaj się z dala od kłopotów i niepotrzebnych konfrontacji ;) - nie warto marnować czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.