Skocz do zawartości

Moja zabawa w studio


MateuszZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Prot, strasznie zaszumione te fotki,

no i takie miękkie, żeby nie powiedzieć, że nieostre..

koniecznie więcej światła ... albo "mocniejszy" sprzęt ;)

 

Niestety sprzęt to żarówki jakiś halogen kilka parasolek...

 

Światło ciągle za słabe, czyli duże ISO, a co za tym idzie duży szum!

 

Dzięki Sumas za rady.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono, Mateusz, wspaniała zabawa i świetne efekty. Gratuluję :)

 

Natomiast krytyki będą zawsze i wszędzie, a najbardziej mnie wkurza jak wypowiadają się osoby bez doświadczenia w temacie. Ale cóż, wolność słowa mamy ;).

Ja nie wyobrażam sobie walenia zdjęć w studio. Wolę modelkę przegonić po terenie i robić nie tylko pozowane, ale przyłapać ją podczas naturalnego chodu. To dopiero daje efekty.

A co do kanonów fotografii, zasad oświetlenia i innych - śmieszą mnie one - pełno zdjęć, które pokazują w renomowanych czasopismach jest schrzanione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubie pozowane zdjecia.

Pozowanie do zdjec to tez sztuka. Poza jest jak gra aktorska, w ktorej modelka przybiera rozne postacie lub sytuacje... Poza moze pokazac tez emocje lub pragnienia. Twarz posiada bardzo duzo miesni .....

Mateusz i Prot !

Bardzo fajne modelki macie. :D

Edytowane przez elwira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozowanie do zdjec to tez sztuka. Poza jest jak gra aktorska, w ktorej modelka przybiera rozne postacie lub sytuacje... Poza moze pokazac tez emocje lub pragnienia. Twarz posiada bardzo duzo miesni .....

Trafnie to określiłaś!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie pierwsze zdjecie Prota najlepsze ogolnie za maly kontrast za malo swiatla,szumek!Moj brat jest juz profesjonalnym fotografem i naszczescie schodzenie sie tzw "modelek" do domu mamy juz za soba.Czesto wychodzilo tak ze nawet dziewczyny z pozoru zwyczajne wychodzily na zdjeciach niesamowicie:jakis szczegol ,grymas i zdjecie przyciagalo uwage!Stawiam na fotki bardziej naturalne i spontaniczne a najlepiej w terenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

Ostatnio nadarzyła się okazja na zrobienie kilku ciekawych zdjęc...

Nie wymagały one specjalnie mocnego światła... ;)

 

Niestety na drugim zdjęciu nie udało mi się uzyskac efektu jaki "widzialem w głowie"

Z pewnych względów dziewczyny nie mogły się przełamac... :szczerbaty:

 

"Słodka tajemnica"

IMG_0444m.JPG

 

"Zakazany owoc"

IMG_0557Fina_1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemne, nawet jak na zamierzony efekt. A na drugim twarz modelki po prawo zbyt nieczytelna (zastanawiałem się, czy ma jakąś maskę, czy to twarz). Swoją drogą, młode osoby lepiej robić w jasnych barwach, bo tu wyszła cera tak sobie, a powinna być przecież skórka gładka, brzoskiwniowa :szczerbaty: . W Low Key to rób dziadka lub górnika. Powodzenia w kolejnych próbach.

Edytowane przez OBERON RD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemne, nawet jak na zamierzony efekt. A na drugim twarz modelki po prawo zbyt nieczytelna (zastanawiałem się, czy ma jakąś maskę, czy to twarz). Swoją drogą, młode osoby lepiej robić w jasnych barwach, bo tu wyszła cera tak sobie, a powinna być przecież skórka gładka, brzoskiwniowa :szczerbaty: . W Low Key to rób dziadka lub górnika. Powodzenia w kolejnych próbach.

 

Miały byc ciemne, takiego światła wymagał temat.

 

Co do drugiego zdjecia..., zrobiłem je ciemniejsze, ponieważ jak pisałem wcześniej nie mogłem osiągnąć wymarzonego efektu a słabe światło odrobinę to zamaskowało.

 

W High Key mogę zrobić dziewczyny, ale na plaży ;)

To jest zdjęcie o zabarwieniu erotycznym, skrywające w sobie pewną tajemnice itd.

 

Taki efekt chciałem osiągnąć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały byc ciemne, takiego światła wymagał temat.

 

Co do drugiego zdjecia..., zrobiłem je ciemniejsze, ponieważ jak pisałem wcześniej nie mogłem osiągną wymażonego efektu a słabe światło odrobine to zamaskowało.

 

W High Key moge zrobi dziewczyny, ale na plaży ;)

To jest zdjęcie o zabarwieniu erotycznym, skrywające w sobie pewną tajemnice itd.

 

Taki efekt chciałem osiąnąc!

Ale byka strzeliłem :ha:

Prosze moderatora o mala korekte w tym "wymarzonym" :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatniej "parki" (zdjęć i dziewczyn) : rzeczywiście są za ciemne... choć może nie o to wcale chodzi. Raczej o zbyt duże kontrasty. Zobaczcie- na pierwszym zdjęciu twarz z prawej strony wygląda jak męska.

Prot- nie że się czepiam- ale tajemnice naszych dzieffcząt rzeczywiście winny być mgliste, miękkie, zawoalowane.Tym bardziej te słodkie :) ... a nie "diabelsko" czarne :D Niech no jeszcze raz zrobią tą tajemnicę... popraw się... chęęęętnie zobaczę :Boink:

 

;)

 

Co do pisowni - qrcze... byłem nauczycielem (daaaawno temu) języka polskiego... ale klawiatura czasem i mi psikusy płata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie codzi o pomysl i o subtelne przedstawienie tej calej scenki!moze rzeczywiscie za ciemno ale jak mozna pomylic twarz tej slicznej blondynki z męska????!!!!!!!!!!co do cery :modelka po lewo ma piegi a brzoskwiniowa to moze by wyszla na kolorowym zdjeciu!!!!! wolalabym oczywiscie zobaczyc zamiast tych pan przystojnych chlopcow ale mimo wszystko jako kobiecie zdjecie mi sie podoba -tym bardziej dziwa mnie te komentarze!ta fota jest klimatyczna oraz ciekawa i za to bravo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

Ostatnio nadarzyła się okazja na zrobienie kilku ciekawych zdjęc...

Nie wymagały one specjalnie mocnego światła... ;)

 

Niestety na drugim zdjęciu nie udało mi się uzyskac efektu jaki "widzialem w głowie"

Z pewnych względów dziewczyny nie mogły się przełamac... :szczerbaty:

 

"Słodka tajemnica"

IMG_0444m.JPG

 

"Zakazany owoc"

IMG_0557Fina_1.JPG

 

Nie mogły się przełamać do czego ? - chyba nie propagujesz na forum lesbijstwa ?

 

Pamiętaj że zaglądają tu też bardzo młodzi ludzie , a oni potrzebują normalnych wzorców czyli on i ona.

 

Zdjęcia ładne ale pomyśl o tematyce- kobiety są piękne ale nie muszą się ...... na zdięciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.