Skocz do zawartości

Moja zabawa w studio


MateuszZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Z ta "aureola" to racja, ale tak ciekawie uchwyconej twarzy wczesniej nie bylo.

ps. zdjecie w operze ogladalem i mialem inaczej skadrowane - gora odcieta z czescia wlosow.

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaluzny_m

Daleko jeszcze Mateuszu do Saudka, on jest tak mniej więcej o trzy galaktyki dalej... No a na poważnie to Adam sie rozpisał próbując Ci wytłumaczyć, mówiąc oględnie i wprost ta półpupa to byk, błąd itp, itd. Nie oznacza to jednak, że należy się dąsać. Obrany kierunek jest ok - choć Mateusz, skoro już piszesz o Saudku to szczerze - weź modelke w plener, zobacz światło i troszkę nim zagraj, klimat studyjny jest ładny estetyczny i suchy, ale jeżeli nie "przerobisz" światła zastanego, nigdy nie będziesz robił dobrze studia. Jeżeli masz album tego szalonego bliźniaka zerknij w niego i zobacz jak on się bawi w swojej piwnicy światłem, zobacz na geometrie i właśnie kompozycje które u Jana są naprawdę dobre.

Życzę powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko jeszcze Mateuszu do Saudka, on jest tak mniej więcej o trzy galaktyki dalej... No a na poważnie to Adam sie rozpisał próbując Ci wytłumaczyć, mówiąc oględnie i wprost ta półpupa to byk, błąd itp, itd. Nie oznacza to jednak, że należy się dąsać. Obrany kierunek jest ok - choć Mateusz, skoro już piszesz o Saudku to szczerze - weź modelke w plener, zobacz światło i troszkę nim zagraj, klimat studyjny jest ładny estetyczny i suchy, ale jeżeli nie "przerobisz" światła zastanego, nigdy nie będziesz robił dobrze studia. Jeżeli masz album tego szalonego bliźniaka zerknij w niego i zobacz jak on się bawi w swojej piwnicy światłem, zobacz na geometrie i właśnie kompozycje które u Jana są naprawdę dobre.

Życzę powodzenia !

 

No nieeee, to ja po każdej literze muszę dawać uśmieszki żebyście się zorientowali że pisze pół żartem??

 

Przecież się zgrywałem z tym Saudkiem :ha:

 

WIĘĘĘĘĘĘĘCEEEEJ LUZUUUUU PANOWIEEEEEEE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, czasami żartujemy, a czasami mówimy poważnie..

trzeba pewne rzeczy nazwać po imieniu: otóż, półpupie mówimy stanowcze nie!

zapewne większość była by zgodna, że jak już, żebyś pupe pokazał d’une face, ewentualnie w aureoli włosów, naturalnie tych na głowie...

... nieno, to się już zupełnie nie nadaje :Boink: .. ale sam chciałeś :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty zboczuchu tam seks widziałeś? ;)

 

Skrócenie perspektywy powoduje, że dupa robi się ogromna, a jak

No właśnie kto chciał tam zobaczyć tyłek to zobaczył ,a wystarczyło przyjżeć się gdzie są spodnie :ha:

Może to celowa zajęcza prowokacja.

 

Ucałuj Mateusz modelkę ode mnie.

ps.

Dobra sam to zrobię. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Rowniez gratuluje i zazdroszcze:) i stąd mam pytanko: czy bylaby mozliwosc wynajmowania Waszego studia, oraz ew. jakiegos przeszkolenia studyjnego oraz ew. wspolpracy? jestem fotografką z zamilowania i zaczynam dzialac (:P), ale nie posiadam jeszcze wlasnego zaplecza. Wiadomo - kasa..:/ A zaczelam wspolprace ze stylista-wizazysta oraz modelami ( w celach komercyjnych oraz niekomercyjnych) - chetnie sie nimi podziele:p Projektuje rowniez plakaty - takie do ram:p Moj mejl:

 

Pozdrawiam serdecznie!:)

agt

 

 

==EDIT by mod==

skasowałem adres maila, bo coś czuję, że to tylko spam i reklama, ale naturalnie jeżeli ten user, kiedykolwiek jeszcze pojawi na forum, nie ma najmniejszego problemu, aby kontaktował się poprzez PW

Edytowane przez sumas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie byla reklama, ale spoko i tak pozdrawiam. to jest moj mejl, ktorego uzywam z mojej Niekomercyjnej stronki na ktorej jest moja NIEkomercyjna poczatkowa tworczosc, ktora ogladaja moi NIEkomercyjni znajomi. i nie widze w tym nic zlego zeby ktos z Was sobie to obejrzal skoro chce zaproponowac cos wpolnego tworczego - to chyba naturalne. Ale spoko jesli kogos urazilam to sie z tego wycofuje. Faktycznie moglam podac inny mejl albo nic nie podawac. juz mnie tu nie ma. Papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.