Skocz do zawartości

Syriusz czy Meade??


Rammstein5

Rekomendowane odpowiedzi

No Panowie dziś znalazłem taki o to kwiatek: http://www.astrokrak.pl/forum/viewtopic.php?t=936 - jak się okazuje Rammstain jesteś pełnym jadu oszustem

....

Dobrze, ze nie pisales o naszym Ramsteimie5 :Beer:

A swoja droga Ramstain z astromaniaka nie zasluguje na takie slowa.

Z trzeciej strony to na astromaniaku jest Zbig i nie jestem nim . A szkoda :Beer: , bo fajne relacje z innych krajow pisze.

Edytowane przez zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaluzny_m

raczej nie chodzi mi o to kto jest kto - tylko:

... jak wiecie, zazwyczaj się mówi że z jednej strony wygląda coś tak a z innej sytuacja może wyglądać zupełnie inaczej - i przyznaje często tak w życiu bywa, ale jeżeli ktoś tłumaczy swoją nieudolność zbiorowym spiskiem i mało tego pisze o tym osoba trzecia, a reklamowane w prasie jako najlepsze forum w kraju całe ma służyć po to żeby wciskać ludziom kity to robi mi się tyćkę niedobrze !

No i to chyba wsio - sorki, ale może nieco mnie ponisły emocje...

 

Pozdrawiam !

Edytowane przez kaluzny_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie chodzi mi o to kto jest kto - tylko:

... jak wiecie, zazwyczaj się mówi że z jednej strony wygląda coś tak a z innej sytuacja może wyglądać zupełnie inaczej - i przyznaje często tak w życiu bywa, ale jeżeli ktoś tłumaczy swoją nieudolność zbiorowym spiskiem i mało tego pisze o tym osoba trzecia, a reklamowane w prasie jako najlepsze forum w kraju całe ma służyć po to żeby wciskać ludziom kity to robi mi się tyćkę niedobrze !

No i to chyba wsio - sorki, ale może nieco mnie ponisły emocje...

 

Pozdrawiam !

 

 

Wcale ci się niedziwie że cię poniosło, po przeczytaniu całego wątku też jestem conajmniej zbulwersowany niektórymi wypowiedziami które zostały tam napisane.

 

"Kazdy kontakt z Januszem Pleszka to bardzo dobry i co niezmiernie wazne - zyczliwy kontakt. Smile "

 

Bardzo zdziwiła mnie ta wypowieć...

Edytowane przez Rammstein5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje sie, ze wg: http://www.astrokrak.pl/forum/viewtopic.php?t=936 jestem sterowany i naprowadzany... No to ja mam na ten temat takie zdanie: ****, %&$##, *&^$#@, @#$%%&.. a ze pracowalem kiedys na kopalni to mogę tak długo bez powtorzenia sie...

Ręce opadaja, że niektorzy nie widzą jaka jest prawda....

 

 

pogodnego i ciemnego nieba

 

ps. zagrzali mnie, chyba sie zaloguje u nich i odpisze...

Edytowane przez mpp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość saywiehu

Taa, Ram - zmniejsz "wagę" avatarka - też o to proszę!

 

Mimo, że staram sie podchodzic do sprawy w sposób możliwie neutralny, to po przeczytaniu tego topica na Astromaniaku nasuwają mi się dwa wnioski:

- brawo Bemko :notworthy:

- zamiast ewidentnego niedotrzymania warunków umowy mamy naszą narodową specjalnośc: SPISEK :D

 

Oj, padły tam bezsensowne słowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo już posprzątane: http://www.astrokrak.pl/forum/viewtopic.php?t=936 - oszuści, krętaczę i wichrzyciele zostali wykasowani i teraz mamy tylko wiadomości zgodne z jedyną słuszną i właściwą linią producenta :)

 

dokładnie :blink:

 

skasowali 2 moje posty i chyba jak dobrze pamiętam, ze 3 posty Bemka. A czytając p.3 regulaminu ni jak nie zauważyłem jego przekroczenia, no ale Wielki Brat widocznie ma odmienne zdanie...

Edytowane przez Kędzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo już posprzątane: http://www.astrokrak.pl/forum/viewtopic.php?t=936 - oszuści, krętaczę i wichrzyciele zostali wykasowani i teraz mamy tylko wiadomości zgodne z jedyną słuszną i właściwą linią producenta :)

 

to są jaja....jak arbuzy... :Boink::Boink::Boink:

 

pogodnego i ciemnego nieba.... i normalnosci :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,

mi się niezacina ale postaram się zmniejszyć troche rozmiary avatra może to coś pomoże :Beer:

OT. Rammstein, poniewaz jeszcze tego nie zrobiles to umieszczam ty przeskalowana wersje twojego avatara 17.7 kb. Umiesc go w profilu i bedzie po sprawie.

rts5ik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skasowali 2 moje posty i chyba jak dobrze pamiętam, ze 3 posty Bemka. A czytając p.3 regulaminu ni jak nie zauważyłem jego przekroczenia, no ale Wielki Brat widocznie ma odmienne zdanie...

Twojego drugiego chyba nawet nie zdążyłem zobaczyć... Moich postów było chyba więcej, 4 albo 5. Już zażądałem u jednego z administatrów aby mój pierwszy post został przywrócony. Zobaczymy co się będzie działo.

 

Na tamtym forum podczas odpisywania powinien migać czerwony napis: "Dyskusja moderowana, dyskusja moderowana"

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT. Rammstein, poniewaz jeszcze tego nie zrobiles to umieszczam ty przeskalowana wersje twojego avatara 17.7 kb. Umiesc go w profilu i bedzie po sprawie.

 

 

Dzięki że mnie wyręczyłeś :Beer:

Avatra już zmieniłem, powinno być już teraz dobrze.

Pozdrawiam pogodnego nieba...

Edytowane przez Rammstein5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie zdążyłem przeczytać co i jak... Panowie trza robić print screeny! A tak śmiać się nie ma z czego... :szczerbaty:

Kurde, myslałem o tym! Myslałem! Ale nie zrobiłem... :(

Trzeba pierwszych mysli słuchac. :Boink::Boink:

 

pogodnego i ciemnego nieba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.