Skocz do zawartości

Syriusz czy Meade??


Rammstein5

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie niedobjajcie mnie :Beer:

 

Rammstein5 wyobraź sobie moje oczy, spójrz w nie i posłuchaj uważnie jeszcze raz. B)

Jeżeli w firmie jest LB12 to go bierz a jak "NIEMA" to komornik i kasa do domu, bo jak nie to niewiem czy sie wyrobisz na przyszły sezon M42. Patrz na sprawy realanie a nie tak jakbyś chciał żeby było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rammstein5 wyobraź sobie moje oczy, spójrz w nie i posłuchaj uważnie jeszcze raz. B)

Jeżeli w firmie jest LB12 to go bierz a jak "NIEMA" to komornik i kasa do domu, bo jak nie to niewiem czy sie wyrobisz na przyszły sezon M42. Patrz na sprawy realanie a nie tak jakbyś chciał żeby było.

Ja czekam do końca kwietnia, a jeśli teleskopu nadal niebędzie to tak jak napisałeś.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ha:

 

zaskoczyłeś nas Rammstein niemiłosiernie <_<

W/g mnie warto poczekac na jednostkowo robiony telep. Nie mozesz tez byc zdziwiony dluzszym czekaniem.

Sadze, e teraz z tym czekaniem to juz z gorki . :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znów spawacz, tokarz frezer lub stolarz zawiedli - potem będzie aluminizacja, hurtownia śrub w końcu spedycja, poczta kurier.... Ale jak już naczekasz się ze dwa lata to potem nie będzie wyjścia tylko taki kochać....

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje ten temat uważnie i byłem pewny że AK stanie na głowie żeby udowodnić że to wszystkie oskarżenia pod adresem AK były przesadzone ale teraz widzę że dali dupy po całej linii. Normalnie nie chce się wierzyć, przecież Janusz czyta to forum, każdy w jego sytuacji starał by się udowodnić i pokazać na forum na co go stać. Spójrzcie ile razy ten wątek był odwiedzany i ilu pasjonatów astro przekonało się że AK właśnie jest taką a nie inną firmą. Jestem bardzo zawiedziony i nie kumam jak można nie wykonać teleskopu na wyznaczony (przedłużony) termin, przecież pewne podzespoły teleskopu powinny być wykonane już wcześniej i czekać na klienta np. tuba, wyciąg, mocowanie lustra, pająk i cała reszta drobnicy nie wspominając o śrubkach, po prostu kpina. Zawsze starałem się być obiektywny i bez stronniczy w tego typu wypowiedziach ale teraz to…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje ten temat uważnie i byłem pewny że AK stanie na głowie żeby udowodnić że to wszystkie oskarżenia pod adresem AK były przesadzone ale teraz widzę że dali dupy po całej linii. Normalnie nie chce się wierzyć, przecież Janusz czyta to forum, każdy w jego sytuacji starał by się udowodnić i pokazać na forum na co go stać. Spójrzcie ile razy ten wątek był odwiedzany i ilu pasjonatów astro przekonało się że AK właśnie jest taką a nie inną firmą. Jestem bardzo zawiedziony i nie kumam jak można nie wykonać teleskopu na wyznaczony (przedłużony) termin, przecież pewne podzespoły teleskopu powinny być wykonane już wcześniej i czekać na klienta np. tuba, wyciąg, mocowanie lustra, pająk i cała reszta drobnicy nie wspominając o śrubkach, po prostu kpina. Zawsze starałem się być obiektywny i bez stronniczy w tego typu wypowiedziach ale teraz to…

 

 

Nic niepozostaje tylko czekać do końca kwietnia;), może wtedy AK stanie na wysokości zadania i ukończy teleskop.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rammstein, nie lepiej było kupić jakiegoś dobsona 30cm np. te meade nowe co są czy coś? I AK dali dupy i troche Ty jeśli rozumiesz co mam na myśli :>

 

 

Może było by i lepiej bo oszczędziło by mi to troche zbędnych nerwów, ale to jest tak czekasz ponad 2 miesiące na wymażony teleskop i w ostatniej chwili jednak zmieniasz decyzje że to będzie inny teleskop :szczerbaty:

Edytowane przez Rammstein5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje ten temat uważnie i byłem pewny że AK stanie na głowie żeby udowodnić że to wszystkie oskarżenia pod adresem AK były przesadzone ale teraz widzę że dali dupy po całej linii. Normalnie nie chce się wierzyć, przecież Janusz czyta to forum, każdy w jego sytuacji starał by się udowodnić i pokazać na forum na co go stać. Spójrzcie ile razy ten wątek był odwiedzany i ilu pasjonatów astro przekonało się że AK właśnie jest taką a nie inną firmą. Jestem bardzo zawiedziony i nie kumam jak można nie wykonać teleskopu na wyznaczony (przedłużony) termin, przecież pewne podzespoły teleskopu powinny być wykonane już wcześniej i czekać na klienta np. tuba, wyciąg, mocowanie lustra, pająk i cała reszta drobnicy nie wspominając o śrubkach, po prostu kpina. Zawsze starałem się być obiektywny i bez stronniczy w tego typu wypowiedziach ale teraz to…

Ja jestem tu w sumie nowy i dopiero dowiaduję się o pewnych sprawach. Moje odpowiedzi w tym topicu były powodowane nie niechęcią do AK, ale rozumieniem przeze mnie kryteriów, jakie powinna spełnić firma w warunkach rynkowych. Owszem, można mieć "luzacki" stosunek do warunków umowy, ale na dłuższą metę rynek się zemści.

A już nie rozumiem zupełnie jak można nie tylko nie wykonać zamówienia, ale przy okazji grozić klientowi!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tu w sumie nowy i dopiero dowiaduję się o pewnych sprawach. Moje odpowiedzi w tym topicu były powodowane nie niechęcią do AK, ale rozumieniem przeze mnie kryteriów, jakie powinna spełnić firma w warunkach rynkowych. Owszem, można mieć "luzacki" stosunek do warunków umowy, ale na dłuższą metę rynek się zemści.

A już nie rozumiem zupełnie jak można nie tylko nie wykonać zamówienia, ale przy okazji grozić klientowi!!!!

 

No przecież to nie pierwszy raz. W sierpniu spytałem dlaczego teleskop nie jest gotowy od trzech miesięcy (taka mała lunetka) i również spadł na mnie grad obelg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje ten temat uważnie i byłem pewny że AK stanie na głowie żeby udowodnić że to wszystkie oskarżenia pod adresem AK były przesadzone ale teraz widzę że dali dupy po całej linii. Normalnie nie chce się wierzyć, przecież Janusz czyta to forum, każdy w jego sytuacji starał by się udowodnić i pokazać na forum na co go stać. Spójrzcie ile razy ten wątek był odwiedzany i ilu pasjonatów astro przekonało się że AK właśnie jest taką a nie inną firmą. Jestem bardzo zawiedziony i nie kumam jak można nie wykonać teleskopu na wyznaczony (przedłużony) termin, przecież pewne podzespoły teleskopu powinny być wykonane już wcześniej i czekać na klienta np. tuba, wyciąg, mocowanie lustra, pająk i cała reszta drobnicy nie wspominając o śrubkach, po prostu kpina. Zawsze starałem się być obiektywny i bez stronniczy w tego typu wypowiedziach ale teraz to…

Mnie dopiero jest głupio, w końcu broniłem Janusza :blink: .

Tak jak grzybek80 byłem przekonany, że AK się wywiąże w terminie - nie rozumiem tego :oco:

Ale cóż - na pieszczoty to trzeba zasłużyć :lanie:

Obiecuję się nie odzywać w sprawie AK ... I przepraszam wszystkich "jeźdźców apokalipsy" :Astrobrać:

Pozdrawiam ,

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

3 kwietnia miałem mieć do odbioru teleskop Syriusz w Astrokraku jednak są pewne kłopoty z tubą do tego teleskopu i ma być on gotowy za 10 dni. W Astrokraku polecono mi zamiast tego Syriusza Newtona Made 12" co myślicie o tym??

Czekać na Syriusza czy brać od ręki tego 12"??

:o:o:o<_<:Boink::Boink:

 

Bardzo ci wspułczuje Rammstein.Rozumiem cie doskonale bo miałem kiedys podobny dylemat, a własciwe dawno, dawno temu miał go mój ojciec :Boink: Chodziło o samochód, który miał byc sprowadzony z Niemiec przez pewnego "sprawdzonego" chandlarza. Oczywiscie samochód był delikatnie uszkodzony jak większośc sprowdzonych aut, zreszta nie w tym problem. Po okresie sprowadzania, który miał trwać góra miesiąc (a trwał niemal pół roku :Boink: ), mój szczęsliwy tata mógł wreszcie nacieszyc sie upragnionym samochodem. I nie ważne oczywiscie że koszty wyszły nie mal takie same ile podobne auto kosztuje u nas w kraju...ale jednak samochód juz byl na miejscu i do dyspozycji...No cuż do dyspozycji....i to nie okazało sie do końca prawdą. Oczywiscie ojciec doskonale wiedział że fura jest stuknięta i po sprowdzeniu należy zaklepać sobie jakies dobrego fachure. I w tym momencię przyszedł mu z pomocą ten "sprawdzony" inteligentny handlarz. Polecił naprawde swietnego fachowca. Genialnego. Tylko naprwde swietny fachowiec potrzebował na wyklepanie leko wgietej tylniej klapy i pomalowanie samochodu aż 4 miechy. :angry: Oczywiście jest bardzo oczywiste że mój ojciec juz w tedy nie podzielał początkowego entuzjazmu i do dziś sie wścieka na powstałe wżery które wyszły w miejsu łaczenia karoserii niedługo po tem..

 

Oczywiście ta sytuacja rózni sie znacznie od twojej jednak wniosek ten sam. Lepiej brac towar od sprwawdzonego sprzedawcy, który nie kłammie i nie robi własnego klijenta w balona. Założe się ze pan Janusz doskonale wiedział że nie wyrobi się z tym Syriuszem na czas a jednak z premedytacją zwodził cię że to tylko chwilowe opóżnienie w produkcji.

 

Jeżli masz taka mozliwośc to zabierz wpłacona zaliczke i zainwestuj w coś sprawdzonego...sądze że to zaoszczędzi ci sporo stresu i wiecznego wyczekiwania..

Oczywiśce mozesz zaczekać do końca kwietnia, to w koncu nie tak długo w porównaniu do okresu na jaki od poczatku czekasz na Syriusza. Obawiam się jednak że, skoro Astrokrak zawala kolejne terminy i zwodzi swojego klijenta, to wszystko wsakazuje na to, że znaowu się to powtórzy i będziesz musiał czekac znowu następne 2 tygodnie, chyba że pan Janusz zdobedzie się na szczerość i poda realny termin...

Mam nadzieje że sie myle naprawde...

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem jeszcze raz RAMMSTAIN5 NIE BĄDŹ GŁUPI i nie czekaj na Syriusza bierz LB12 albo zabieraj pieniądze.

 

Na Lb też będzie czeba czekać z tego co wiem niema go obecnie na magazynie;), jeśli Syriusz niebędzie ukończony do końca kwietnia to poprostu rezygnuje i żądam zwrotu zadatku i kupuje LB w Fotoclasicu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.