Skocz do zawartości

zagadka foto - nie do końca astro...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu miałem okazje obserwować pewne zjawisko - udało mi się nawet zrobić zdjęcie. W momencie fotografowania nie było slychać żadnego odgłosu, ani widać żadnych smug kondesacyjnych. Zjawisko trwało kilkanaście minut - formacja przesuwała się dość szybko, po czym zniknęła !

 

Jestem ciekaw co o tym sądzicie..

 

zagadka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znana astrofizyk z Berlina, twierdzi że takie świtliste zjawiska to domeny prózniowe !. Zresztą na stronach nautiliusa jest to dokładnie wyjaśnione !

 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak takie domeny próżniowe robią kręgi na polach?

 

nie no to zdjęcie trzeba wysłać do nautilusa żeby nam powiedzieli co na nim widać, bo dla mnie to ufo... może oni określą jaki to rodzaj ufo i jak duże kręgi może robić oraz przedewszystkim z jakiego kwadrantu w galaktyce pochodzą i czy są juz sklasyfikowani oraz czy ich przybycie przewidział nostradamus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku

Jeden rzut oka eksperta nautiliusa na to zdjęcie i dowiesz się z której konstelacji przybyli, po co , ile ważą, maja płci ( o ile nie pączkują ) etc...

Może nawet dostaniesz tajną liste osób z nadajnikami w głowach które akurat Ci im wszczepili.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...a może to ma związek z szybowcami, teraz w Lesznie jest tam jakaś impreza szybowcowa , no i by sie zgadzał...- brak smugi kondensacyjnej, odgłosu silnika.

 

Mi to wygląda na jeden szybowiec, ale coś ma wszędzie doczepione jakby....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak takie domeny próżniowe robią kręgi na polach?

 

nie no to zdjęcie trzeba wysłać do nautilusa żeby nam powiedzieli co na nim widać, bo dla mnie to ufo... może oni określą jaki to rodzaj ufo i jak duże kręgi może robić oraz przedewszystkim z jakiego kwadrantu w galaktyce pochodzą i czy są juz sklasyfikowani oraz czy ich przybycie przewidział nostradamus

 

O kur... Ty mowic powaznie? ;D ;D :o :o ??? ??? :P :-[ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.