Skocz do zawartości

zagadka foto - nie do końca astro...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

hmm, czytam, czytam i myslalem, ze dojade do wyjasnienia! A tu watek sie skonczyl. Jak kurde w brazylijskim serialu - CDN!

 

Poki co, racje ma Bartolo - nie ma wyjasnienia, jest to UFO - czyli niezidentyfikowany obiekt fruwajacy. Jak Papatek nam wyjasni - ti bedzie wtedy IFO cos tam...

 

Dla mnie to wybajerzony szybowiec z jakimis doczepkami! Albo faktycznie - alienkaczki leca kregi deptac w wylatowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha, byłem blisko ;D ;D ;D

tylko cóż to może być- czy szybowce czy spadochroniarze (czyli studenci repetujący ;D) ??, powiedz Papatek !!!!

 

PS- wczoraj mówili o tych Mistrzostwach w sporcie po Panoramie o 22, więc się kapnąłem że to musi być na tej imprezie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i okazuje się że ni jak nie da się Was nabrać.... :)

 

Oczywiście to fotka z pokazów lotniczych na otwarcie szybowcowych mistrzostw świata, choć z daleka wyglądało to napawdę intrygująco i pewnie słusznie twierdzicie że gdyby wysłać tu i ówdzie byłbym już sławny.... :)

 

No a co do wyjaśnień, to dziękuje Wam wszystkie były fantastyczny - a tak naprawdę to była grupa turbośmigłowych Orlików :)

 

Pozdrawiam !

 

wys1.jpg

 

wys2.jpg

 

Polecam rónież fotki Bartka Okonka: http://www.astro.leszno.net/wgc2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papatek, wyretuszuj photoshopem flagi i ślemy do nautiliusa :))

 

 

A tak poważniej, to ja troche się zmyliłem tzn. wiedziałem ze chodzi o pokaz ale nie domyślałem się że to takie proste, kilka modeli z większej odległości i już ...

 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zapolować na szybaja lecącego na obserwatora z dużej odległości ... będzie to wyglądało jak płaski błyszczący spodek, który oczywiście nie robi hałasu (tylko delikatnie świszczy) no i jeszcze troche okrasić historyjkę jak to np. zatrzymał się nad głową i poświecił swoim wielkim reflektorem po czym wyskoczył z niego szary, mały ufoludek z czarnymi oczkami i długimi zgrabnymi paluszkami u rąk w liczbie 6-u.

 

za szybko latały te samoloty, a jak się zaczęły rozlatywać na wszyskie strony to nie wiedziałem, w którą stronę patrzyć ;) hałas jak na wojnie, tylko, że nie strzelali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

napisz że spacerując z dziewczyną zabaczyłeś dziwne światałka a że miałes przy sobie aparat to zrobiłeś fotke. ;D

I załącz fotke i wyślij mailem do nautiliusa:)

 

ciekawe co napiszą :D

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i powiedz, że wydawało się jakby się zbliżały jednocześnie wykonując dziwne manewry, a potem nagle zniknęły... oczywiście dla uwiarygodnienia swojej opowiastki podaj im swoje nazwisko i maila tzn. wymyśl sobie jakieś nowe nazwisko i maila ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.