Skocz do zawartości

Pierwszy aparat cyfrowy...


zysix

Rekomendowane odpowiedzi

A60 to straszny szajs matryca tylko 24bitowa tak więc nawet A70 (30Bit) to znaczny skok jakości obrazu.

 

nabywanie A60 niema sensu.

 

za 450zł to trzeba przeszukiwać allegro w poszukiwaniu starszych fajnych modeli Canon A75, Nikon 995 itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W watku "dla szukajacych porownania zdjec ... " (news:e196e2$74m$1@news2.ipartners.pl) na pl.rec.foto.cyfrowa pojawil sie link do "porownywarki zdjec" z roznych aparatow:

http://www.imaging-resource.com/IMCOMP/COMPS01.HTM

Edytowane przez r.ziomber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo podobny. Nie karty pamięci jeszcze nie mam narazie jest standardowa , na dniach kupie zapewne karte pamięc (512mb lub 1gb na allegro(?) ) i ładowarke i 4 dobree akumulatory bo te aparaty to jednak ssą ten prąd jak diabli :D chętnie bym coś popróbował sfocić nim przez teleskop księżyc czy co tyle że niestety nie bede trzymał go ciągle w projekcji okularowej bo zdjecia bedą kiczowate. Za to Jowisza może zalicze dziś,

 

pozdrawiam

 

PS. zdjęcia to narazie tylko testy jedno makro roślinki i kaktusa nic specjalnego a tak to same pierdoły, a tak to se awantara zmienie niedługo :D

Edytowane przez zysix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulatorki to proponuje firmy Camelion - niemiecka robota.

Jako jedne z nielicznych akumulatorków które Nie są produkowane w Chinach, na Tajwanie, itd.

Bardzo dobrze sprawują się w aparacie, wytrzymują naprawdę ostre stzelanie zdjęć.

Przy ostatnim zaćmieniu słońca jedna para aku wytrzymała ponad 400 zdjęć. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, ile sztuka? Na allegro? Chociaż tam mogą wcisnać podróbki :/ a jaką kupić ładowarkę?

 

 

PS.

Na pewno ktoś mocował taki aparacik do projekcji okularowej no bo jak inaczej robić fotki, są sposoby ja też jestem ciekaw trzeba kupić złaczke lub coś takiego :-)

Edytowane przez zysix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, ile sztuka? Na allegro? Chociaż tam mogą wcisnać podróbki :/ a jaką kupić ładowarkę?

PS.

Na pewno ktoś mocował taki aparacik do projekcji okularowej no bo jak inaczej robić fotki, są sposoby ja też jestem ciekaw trzeba kupić złaczke lub coś takiego :-)

 

Ja kupowałem właśnie na allegro. Wybierz dobrych sprzedawców (sklepy). Niektórzy dodają boxy na baterie, też przydatny gadżet.

Ja mam cameliony 2500 mAh, może są już wieksze, nie sprawdzałem.ie dam namiarów.

Co do ładowarki, też pochodzi z allegro. Ale jaka to nie dam namiaru. Mój net jest tak tragiczny, że zajmie to trochę czasu zanim znajde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przykładowo takie coś? (Grzel tamte aku dobre ale drogie są :/ )

http://www.allegro.pl/item95379168_akumula...ne_markowe.html

Losowa prawie ładowarka bo tutaj nie wiem co wybrać (? :/ )

http://www.allegro.pl/item96833837_ladowar..._nicd_nimh.html

 

Coś takiego ok? =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z akumulatorow polecam Sanyo 2500 mAh. Mam dwa komplety i jestem bardzo zadowolony.

Jak rozpoznac podrobke akumulatorow Sanyo ?

Akku NiMH - małe porównanie

Ładowarka

Baterie a Canon A75

Baterie a jakie aku do 550EX canona?

Akumulatorki Camelion czy SANYO ??

JAkie akumulatorki

M.in. te posty z pl.rec.foto.cyfrowa sklonily mnie do tego zakupu :)

PS Sa tez negatywne opinie o tych "ladowalnych paluszkach", ale jest ich relatywnie malo, w stosunku do skarg na inne firmy...

Edytowane przez r.ziomber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.