Skocz do zawartości

ROZMOWY NIEDOKOŃCZONE (dzisiaj 8 IV)


Rekomendowane odpowiedzi

pękam ze śmiechu - koleś chyba poczuł się zbyt pewnie.

 

no a wracając do moich poprzednich myśli w tym wątku to właśnie o tym rodzaju naiwności mówiłem. tak czy inaczej nowe "elity" oczyszczające kraj z wszelkiego brudu raczej krzywdy panu rydzykowi nie zrobią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pękam ze śmiechu - koleś chyba poczuł się zbyt pewnie.

 

no a wracając do moich poprzednich myśli w tym wątku to właśnie o tym rodzaju naiwności mówiłem. tak czy inaczej nowe "elity" oczyszczające kraj z wszelkiego brudu raczej krzywdy panu rydzykowi nie zrobią...

 

Ale powiem ci, ze troche irytuje mnie moja bezradnosc w tej kwestii. Zle mi z tym i nie mam pomyslu, co zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie Was nie rozumiem. Chłop ciężko pracuje, wypoczynek mu się należy. Wakacje dawno zaplanowane, a tu z nienacka rocznica śmierci Papieża. Zaskoczyła go. Tak jak zima naszych drogowców.

 

Ale powiem ci, ze troche irytuje mnie moja bezradnosc w tej kwestii. Zle mi z tym i nie mam pomyslu, co zrobic.

 

Jesion, gdyby z Twojego zdania usunąć słowo "trochę", to podpisałbym sie po dnim.

Pozdrawiam

mikrobiolog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja polecma podróże dla poszerzenia horyzontów, nie musi być daleko wystarczy Irlandia. Ludzie są mili szczęśliwi i ufni ( szczególnie Baleycastle ) W takim społeczeństwie aż miło żyć. A jak się wróci tutaj to już po 5 min. drogi z lotniska widać że w Polsce ludzie żadko uśmiechaja się do siebie. A osobiście nie widzę powodu żeby te nastroje podtrzymywać na w różnego rodzaju programach telewizyjnych i radiowych. T.Nałęcz ( ostani Wprost, nie jest to moj ulubiony felietonista ani ulubiona gazeta ) powiedział takie fajne zdanie że nie ma po co budować społeczeństwa na żalach i zawiści wynikłej z historii, ponieważ nic już w historii nie da sie zmienić. Zatem wydaje mi sięże co było nalezy pamiiętać ale czemu jest tak że chcemy dzisiaj budować "coś" na fundamentach naszych najgorszych chwil w historii. Ale już taki charakter narodowy polaków a dla zainteresowancych polecam ksiażkę o tym tytule. Bardzo fajna publikacja naukowa, mówiąca dużo o nas.

 

To tyle a i podsumowanie. Moja babcia ( 80 lat ) mówi " Ja lubie słuchać RM, tylko jak zaczynają gadać te głupoty o polityce to wyłączam bo się słuchać nie da!" np. zaraz po mszy gdzie " Pokój nam wszystkim..." hehehehe to juz mój dodatek Eee ci co mają zachwaszczone pole semantyczne niech się dalej kiszą we własnym sosie.

 

Pozdrawiam i mam nadziję że niektore gatunki ptactwa podzielą los Dodo. :) hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.